Pradinis ugdymas


Puiki pradžia – pusė darbo

RINKTIS MOKYTOJĄ

Pradinėse klasėse įgytos žinios tampa tvirtais viso ugdymo pamatais tolimesniam sėkmingam mokymuisi. Kartais pamatai ima trūkinėti, kai namų darbai su mažiausiais tampa tiesiu keliu į nemalonų ginčą ir nekalbadienius. Mažiau pykčių – daugiau smagaus laiko.

Kad nosinės ar didžiosios raidelės bei daugyba ir dalyba nekeltų tiek daug nežinomybės, o namuose įsivyrautų ramybė ir taika, pradinių klasių mokinukams padės draugiški ir linksmi pradinio ugdymo korepetitoriai.

Individualus mokymas

Atsižvelgę į mokinio žinių lygį, pradinio ugdymo korepetitoriai paruošia individualią mokymosi programą. Pamokų metu mokomasi matematikos ir lietuvių kalbos teorijos, gilinamasi į daugiausiai klausimų keliančias temas. Mokymų medžiaga pateikiama įdomiai, kad mokymosi procesas taptų smagus ir įdomus.

Praktiška ir naudinga

Įdomios praktinės užduotys žinių įsisavinimui padeda mokinukui lengviau prisiminti mokomuosius dalykus. Naujų pamokų metu prisimenama praėjusi tema, pakartojama teorija, mokinys skatinamas klausti, nebijoti ir drąsiai dalyvauti pamokose.

Lavinanti mokinuko mąstymą

Mokiniai kartu su mokytoju sprendžia interaktyvias praktines užduotis ir tokiu būdu lavina savo mąstymą ir suvokimą. Mokiniui papildomai užduodama namų darbų mokymuisi namuose, skatinamas savarankiškumas ir gebėjimas pačiam atlikti užduotis. Kitos pamokos metu užduotėlės patikrinamos.

Rekomenduojami pradinio ugdymo mokytojai

(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 1 kurse. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Judita Tarasevičiūtė

Sveiki, Esu Judita, pradinio ugdymo pedagogikos studentė – šių studijų įkvėpta ir motyvuota dirbti su vaikais. Man galite patikėti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus, žingeidžius ar tuos, kuriems sekasi šiek tiek sunkiau… 😊 Galime kartu mokytis skaičiuoti, skaityti, rašyti ar tiesiog ruošti namų darbus. 👀 Mieli tėveliai, jei dėl laiko ar elementarios motyvacijos stygiaus (po sunkios darbo dienos) Jums neišeina dirbti su vaikais papildomai namuose – susisiekite su manimi. 📞Mielai Jums pagelbėsiu ir skirsiu savo visą dėmesį ir meilę Jūsų vaikui! ❤️

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaiva Čičelytė

Sveiki, esu Vaiva. Mokau priešmokyklinukus ir padedu 1-2 kl. mokiniams paruošti namų darbus ar pagilinti žinias. Mokydama stengiuosi užduoti kuo daugiau klausimų ir parodyti/paaiškinti vaizdais, naudoju IKT technologijas.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aistė Kalvaitytė

Labas! Esu pradinio ugdymo studentė, šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo Universitete. Nuo vaikystės svajoju tapti šios srities eksperte. Kas be ko, sau pastoviai keliu iššūkius dalykams, kurie nesiseka tobulai. Todėl laisvą laiką stengiuosi išnaudoti tinkamai(lankausi konferencijose, seminaruose). Mano siekis yra pasidalinti žiniomis su vaikais visose mokymosi kryptyse ir padėti, jei kas nors sekasi prasčiau ar norisi praplėsti savo žinias :).

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Labai džiaugiuosi prisijungusi prie puikios korepetitorių komandos. Ypač patiko galimybė pačiai susidėlioti pamokų tvarkaraštį ir būti asmeniškai atsakingai už savo finansinę sėkmę.

Silvija

Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS