Pradinis ugdymas


Puiki pradžia – pusė darbo

RINKTIS MOKYTOJĄ

Pradinėse klasėse įgytos žinios tampa tvirtais viso ugdymo pamatais tolimesniam sėkmingam mokymuisi. Kartais pamatai ima trūkinėti, kai namų darbai su mažiausiais tampa tiesiu keliu į nemalonų ginčą ir nekalbadienius. Mažiau pykčių – daugiau smagaus laiko.

Kad nosinės ar didžiosios raidelės bei daugyba ir dalyba nekeltų tiek daug nežinomybės, o namuose įsivyrautų ramybė ir taika, pradinių klasių mokinukams padės draugiški ir linksmi pradinio ugdymo korepetitoriai.

Individualus mokymas

Atsižvelgę į mokinio žinių lygį, pradinio ugdymo korepetitoriai paruošia individualią mokymosi programą. Pamokų metu mokomasi matematikos ir lietuvių kalbos teorijos, gilinamasi į daugiausiai klausimų keliančias temas. Mokymų medžiaga pateikiama įdomiai, kad mokymosi procesas taptų smagus ir įdomus.

Praktiška ir naudinga

Įdomios praktinės užduotys žinių įsisavinimui padeda mokinukui lengviau prisiminti mokomuosius dalykus. Naujų pamokų metu prisimenama praėjusi tema, pakartojama teorija, mokinys skatinamas klausti, nebijoti ir drąsiai dalyvauti pamokose.

Lavinanti mokinuko mąstymą

Mokiniai kartu su mokytoju sprendžia interaktyvias praktines užduotis ir tokiu būdu lavina savo mąstymą ir suvokimą. Mokiniui papildomai užduodama namų darbų mokymuisi namuose, skatinamas savarankiškumas ir gebėjimas pačiam atlikti užduotis. Kitos pamokos metu užduotėlės patikrinamos.

Rekomenduojami pradinio ugdymo mokytojai

(14)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 2 kurse. Labai noriu įgauti patirties, padėti mokiniams patobulinti žinias ir kartu atrasti mokymosi džiaugsmą. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Greta Stefanovič

[VEDU PAMOKAS LIETUVIŲ, ANGLŲ IR RUSŲ KALBOMIS] Laba diena, esu Greta. Esu pabaigusi Pradinio ugdymo pedagogikos ir anksyvojo anglų kalbos mokymo bakalauro studijų programą ir esu kvalifikuota mokytoja. Per keturis metus atlikau praktikas jau keturiose Kauno mokyklose. Esu kūrybiška, jaunatviška ir kantri. Per savo pamokas siekiu visų pirma ugdyti savarankiškus mokinių įgūdžius, kad jie galėtų dirbti patys, organizuoti savo darbą nuo mažens. O taip pat, tiesiog dievinu matyti mokinių šypsenas pasiekus rezultatus, todėl išsikeliame realistiškus tikslus, juos pasiekiame ir nuolat judame pirmyn! Turiu patirties dirbant su mokiniais kurie ruošiasi mokytis lietuviškose mokyklose arba visai nekalba lietuviškai; su mokiniais kuriems sunkiai sekasi skaityti, suvokti perskaitytą tekstą; su mokiniais kurie nesupranta daugybos, dalybos veiksmų ir jų sąsajų; su mokiniais kurie teoriškai viską supranta, tačiau tingi mokytis:) Kreipkitės, tikrai susidraugausiu su Jūsų vaiku ir pasitarsime dėl efektyviausio problemų sprendimo plano!

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Rūta Andreikėnaitė

Labas, esu pradinių klasių mokytoja, teatro ir kino pedagogė. Stažavausi užsienyje Erasmus + mokytojų programoje. Padedu ruošti priešmokyklinukus mokyklai. Pradinukams padedu įveikti įvairius mokymosi sunkumus: skaitymo, teksto suvokimo, rašymo ar skaičiavimo. Padedu paruošti namų darbus. Pamokas organizuoju taip, kad vaikai kuo dažniau patirtų sėkmės mokantis jausmą, būtų motyvuoti ir noriai lankytų pamokas.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Austėja Adomavičiūtė

Sveiki, esu Austėja, pradinio ugdymo su ankstyvąja anglų kalba studijų pirmo kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. Per visus savo mokymosi metus džiaugiausi mokslais, o dabar mokykla ir mokomaisiais dalykais džiaugtis skatinu kitus. Mokyklą baigiau aukščiausiais įvertinimais. Teko dirbti pradinių klasių mokytoja, kurį laiką buvau pavaduojanti mokytoja. Dažnai mokiniams iškyla neaiškumų, o iškilusius klausimus su mokiniais aiškinuosi tol, kol jie supranta. Galiu puikiai padėti paaiškinti pamokos medžiagą ir padėti su namų darbais.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Renata Gedvilaitė

Sveiki. Padedu pradinių klasių mokiniams, kurie turi mokymosi sunkumų – skaitymo, rašymo, skaičiavimo. Padedu vaikams pasiruošti mokyklai. Pradinukams padedu gilinti anglų kalbos žinias. Daugumą užduočių kuriu individualiai mokiniui, pagal jo poreikius ir galimybes. Pagal galimybes, naudoju įdomias užduotis (eduka.lt, quizziz), kuriu vadovėlius su CANVA programa. Dirbu mokinių atostogų metų bei vasarą.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS