Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti /Konfucijus/.

Norite asmeninės konsultacijos su švietimo ekspertais dėl vadovavimo švietimo įstaigai, o galbūt nežinote kaip spręsti konfliktinę situaciją tarp bendruomenės narių? Švietimo ekspertų įžvalgos, atvejų analizės ir praktiniai patarimai bei mokymai mokyklų vadovams ir administracijų darbuotojams dėl strateginio valdymo, projektinės veiklos, marketingo, partneryčių mezgimo bei konfliktinių situacijų sprendimo. Švietimo ekspertai taip pat konsultuoja mokinius bei jų tėvus dėl karjeros galimybių, pagalbos renkantis studijas, motyvacijos mokytis, kylant įvairiems iššūkiams tarp švietimo įstaigos ir šeimos.

Individuali ir naudinga

Patyrę karjeros konsultantai padės išsiaiškinti, susisteminti siekius ir sudaryti karjeros veiklos planą ar susigaudyti studijų pasiūloje bei tvarkose. Kiekvieno asmens karjera individuali ir reikalaujanti individualaus planavimo.

Praktiška ir įdomi

Suvokti savo būdą, poreikius ir pritaikyti juos ateities darbo rinkoje – tai įgyvendinti svajones ir džiaugtis savirealizacija. Kiekviena skirta valanda savo ateičiai – tai savęs pažinimas ir kryptingas ėjimas tikslo link.

Skirta visiems

Individualios konsultacijos skirtos bet kokio amžiaus moksleiviams, studentams ir jų tėvams. Jaunimui tai atsakymai į juos neraminančius klausimus apie ateities planus, o tėvams – kaip padėti vaikams.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.