Logopedai


Arrrė dirrrvą trrraktoriukas

RINKTIS MOKYTOJĄ

Susidūrus su kalbos sutrikimais svarbiausia laiku suprasti, kokios pagalbos reikia. Patyrusi Mokosi.lt logopedų komanda šią pagalbą suteiks ir padės įveikti visas kalbos spragas bei išmokti aiškiai, garsiai ir tvirtai kalbėti.  

Mokymo programa daugiausia skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams ir apima garsų mokymą, foneminės klausos lavinimą, rišliosios kalbos lavinimą bei žodyno plėtrą.

Individuali ir praktiška

Mokymosi programa kiekvienam vaikui sudaroma asmeniškai, atsižvelgus į jo asmeninius kalbos įgūdžius, kuriuos reikia lavinti. Išbandomi įvairūs lavinimo metodai ir formos, siekiant išsiaiškinti geriausiai mokiniui tinkantį mokymosi būdą.

Plataus spektro

Mokymosi programa labai plati – mokomasi ne tik taisyklingo garsų tarimo, foneminės klausos, bet ir lavinamas vaiko žodynas, rišlioji kalba, skaitymo ir rašymo įgūdžiai. Parengiamos ir taikomos tinkamos kalbos korekcijos pratybos komunikacijos ir kalbos problemoms įveikti.

Įdomi ir naudinga

Skaitmeninės mokymosi priemonės įdomios ir naudingos. Vaikai mokomi pasitelkus lavinamuosius žaidimus, įvairias praktines užduotis, patarles, dainas, greitakalbes, skaičiuotes bei kitas skaitymo ir klausymo įgūdžius lavinančias priemones.

Rekomenduojami logopedai

(6)

Dovilė Bakonytė

Sveiki, esu specialiosios pedagogikos ir logopedijos 4 kurso studentė. Su mielu noru padėčiau mokiniams, turintiems sunkumų, išmokti tarti ar diferencijuoti garsus, lavinti foneminę klausą ir fonologinį suvokimą.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Vėjūnė Mačenskaitė

Sveiki! Esu specialioji pedagogė ir logopedė taip pat dar turinti ir bendrosios praktikos slaugytojos diplomą. Nors pagal amžių esu jauna specialistė, tačiau turiu nemenką patirtį dirbant su vaikais, kurią įgijau savanoriaudama specialiosiose mokyklose ir dienos centruose. Savo pamokose stengsiuosi taikyti šiuolaikinius ir inovatyvus metodus siekiant sudominti, ir išlaikyti mokinių dėmesį. Mano sritys: Kalbėjimo ir kalbos vertinimas. Sutrikimų identifikavimas. Artikuliacinės motorikos vertinimas ir lavinimas. Skaitymo, rašymo sutrikimų vertinimas, įveikimas. Garsų tarimo sutrikimų šalinimas.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rima Čerauskienė

Sveik, esu specialioji pedagogė metodininkė, dirbu jau 27 metus su negale turinčiais vaikais. Esu sukaupusi daug metodinės, vaizdinės medžiagos, padedu mokinukams įsijunkyti į klasės veiklą.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS