Logopedas internetu

Susidūrus su kalbos sutrikimais svarbiausia laiku suprasti, kokios pagalbos reikia. Logopedai internetu šią pagalbą suteiks ir padės įveikti visas kalbos spragas bei išmokti aiškiai, garsiai ir tvirtai kalbėti. Mokymo programa skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio bei jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams ir apima garsų mokymą, foneminės klausos lavinimą, rišliosios kalbos lavinimą bei žodyno plėtrą.

Individuali ir praktiška

Mokymosi programa kiekvienam vaikui sudaroma asmeniškai, atsižvelgus į jo asmeninius kalbos įgūdžius, kuriuos reikia lavinti. Išbandomi įvairūs lavinimo metodai ir formos, siekiant išsiaiškinti geriausiai mokiniui tinkantį mokymosi būdą.

Įdomi ir naudinga

Skaitmeninės mokymosi priemonės įdomios ir naudingos. Vaikai mokomi pasitelkus lavinamuosius žaidimus, įvairias praktines užduotis, patarles, dainas, greitakalbes, skaičiuotes bei kitas skaitymo ir klausymo įgūdžius lavinančias priemones.

Plataus spektro

Mokymosi programa labai plati – mokomasi ne tik taisyklingo garsų tarimo, foneminės klausos, bet ir lavinamas vaiko žodynas, rišlioji kalba, skaitymo ir rašymo įgūdžiai. Parengiamos ir taikomos tinkamos kalbos korekcijos pratybos komunikacijos ir kalbos problemoms įveikti.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.