Fizikos pamokos


Fizika lengvai? Misija – įmanoma

RINKTIS MOKYTOJĄ

Kad pasiruošimas fizikos egzaminui būtų įdomus ir sėkmingas, neužteks žinoti, kodėl vaivorykštė spalvota, o saulė neužgęsta, nors kosmose nėra deguonies. Artėjant svarbiam atsiskaitymui dažnas ima ruoštis tik paskutiniais mėnesiais, nežino, kaip planuoti laiką, mokytis kryptingai, pasiduoda stresui ir mokymasis tampa neefektyvus.

Jeigu ir tau artėja egzaminas ar svarbus atsiskaitymas, o klausimų galvoje – begalės, atsakymą padės surasti fizikos korepetitoriai, kurie paneigs dėsnį, jog fizika tik išrinktiesiems, o ją mokytis – sunku ir nuobodu.

Individuali ir naudinga

Fizikos mokytojas dėstys jums individualiai paruoštą mokomąją medžiagą, tad gilinsitės tik į tas temas, kurios jums reikalingos. Pakartosite ankstesnėse klasėse įgytas žinias, o jeigu prireiks – gilinsitės į naujai dėstomą medžiagą. Mokytis bus įdomu, lengva ir, svarbiausia, naudinga.

Įdomi ir praktiška

Mokymų metu spręsite uždavinius, mokysitės fizikos terminų, dėsnių, prisiminsite fizikos formules egzaminui, kontroliniams ir gausite visą reikiamą jus dominančią informaciją apie mokslų mokslą – fiziką. Visa mokymosi medžiaga išdėstoma itin aiškiai, su praktiniais pavyzdžiais ir asociacijomis.

Lavinanti mokinio mąstymą

Siekiant ugdyti loginį ir analitinį mąstymą, mokinys skatinamas pats užduoti kuo daugiau jį dominančių klausimų, spręsti papildomų užduočių. Be to, kad pasiruošimas fizikos egzaminui nebūtų toks gąsdinantis, supažindiname mokinį su egzamino struktūra ir dažniausiai pasitaikančiomis užduotimis.

Rekomenduojami matematikos mokytojai

(1)

Edita Bitvinskaitė

Sveiki, esu fizikos mokytoja Edita Bitvinskaitė, turiu 26 metų darbo stažą. Padedu įveikti fizikos sunkumus 8-12 klasių moksleiviams, ruošiu egzaminui. Esu dirbusi su studentais, neturinčiais fizikos pagrindų, nes 11-12 klasėse nebuvo pasirinkę fizikos dalyko. Dirbu su Tarptautinio Bakalaureato (IBDP) programa.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Giedrė Marija Zapolskytė

Sveiki, esu elektronikos inžinerijos antro kurso KTU studentė Giedrė Marija. Esu sukaupusi įvairių teorinių konspektų, skaidrių ir testų rinkinius, kurie padės gilinti ir tobulinti žinias fizikos srityje. Vienas iÅ¡ mano tikslų: iÅ¡mokyti teorines žinias grįsti uždaviniais, uždavinius – įrodyti teorija.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ————- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Labai džiaugiuosi prisijungusi prie puikios korepetitorių komandos. Ypač patiko galimybė pačiai susidėlioti pamokų tvarkaraštį ir būti asmeniškai atsakingai už savo finansinę sėkmę.

Silvija

Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS