Anglų kalbos pamokos


„Houston, we have a problem…“

RINKTIS MOKYTOJĄ

Ar tavo kelionių planuose jau įrašytas garsusis „Big Ben’as“? O gal svajoji nuskristi net už paties Atlanto? Svajonės ir liks tik svajonėmis, jeigu tavo anglų kalbos ir gramatikos įgūdžiai bus per daug passive, nes nepavyks susikalbėti. Metas tapti aktyvesniu ir anglų kalbos mokytis dar uoliau.

O kad anglų kalba daugiau nekeltų problemų ir spėtum ne tik pasiruošti atsiskaitymams, bet ir laisvai bendrauti visame pasaulyje, tau padės profesionalūs anglų kalbos korepetitoriai.

Individuali ir įdomi

Mokytojas, atsižvelgęs į kiekvieno mokinio įgūdžius, paruoš specialiai jam pritaikytą mokymosi programą. Jeigu jūsų problema gramatika – kartu su mokytoju iš pagrindų mokysitės anglų kalbos taisyklių. Bijote kalbėti? Dėmesys bus skiriamas kalbiniams įgūdžiams.

Praktiška ir naudinga

Anglų kalbos korepetitoriai padės išmokti anglų kalbą paprasčiau. Stebėdamas mokinio progresą, mokytojas užduos vis sudėtingesnių užduočių ir pateiks specialias rekomendacijas papildomam savarankiškam mokymuisi namuose.

Ne tik moksleiviams

Anglų kalbos pamokos internetu skirtos ne tik moksleiviams, bet ir visiems norintiems tobulinti anglų kalbos žinias, arba naujai atrasti šią užsienio kalbą. Vieną populiariausių ir reikalingiausių kalbų pasaulyje MOKOSI platformoje dėsto ne tik šios srities profesionalai, bet ir mėgėjai, entuziastai, kurie noriai dalinasi savo žiniomis lanksčiomis kainomis.

Rekomenduojami anglų kalbos mokytojai

(28)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(9)

Rugilė Jonušaitė

Labas! Esu kvalifikuota anglų kalbos mokytoja, pasirengusi padėti užpildyti spragas, pasiruošti egzaminui ar patobulinti bendrus anglų kalbos įgūdžius. Kartu tai padaryti lengviau, tad susisiekime 🙂 Daugiau apie mane: > Tarptautinis TEFL (Teaching English as a Foreign Language) sertifikatas > Baigiau studijas JK > Patirtis dirbant su įvairiomis amžiaus grupėmis > 100 iš anglų k. valstybinio brandos egzamino > Turiu ruošimo IELTS egzaminui sertifikatą

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Danielė Tumosaitė

Sveiki, esu anglų kalbos mokytoja Danielė Tumosaitė. Esu įvaldžiusi puikiai anglų kalbą. Baigiau LCC tarptautinį universitetą, kuris yra pilnai dėstomas anglų kalba. Taip pat dabar mokausi magistro programoje, kuri irgi yra dėstoma anglų kalba. Į pamoką žiūriu rimtai ir ją paruošių pagal mokinio poreikius.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Paulius Juodis

Sveiki. Mano vardas Paulius. Anglų kalbos mokytoju dirbu jau ketverius metus. Esu dirbęs Lector Pro studijoje, Trakų Vytauto Didžiojo ir Vievio gimnazijose. Šiuo metu pamokas vedu privačiai, nuotoliniu būdu. Anglų kalbos mokau tiek moksleivius, tiek ir suaugusiuosius. Mokydamiesi su manimi treniruositės darniai naudoti visas keturias kalbos funkcijas: klausymą, kalbėjimą, skaitymą ir rašymą, plėsite savo žodyną, bei gerinsite gramatiką. Pažadu, kad pamokos nebus nuobodžios. Jose daug bendrausime, analizuosime įvairią audio-video medžiagą, bei nagrinėsime gramatikai ir žodynui sustiprinti skirtas užduotis. Jei susidomėjote, pasirinkite Jums tinkamą laiką, įvardinkite norimą išmokti temą ir užsiregistruokite pamokai. Lauksiu Jūsų kitame ekrano gale! Sėkmės, pagarbiai, mokytojas Paulius. 🎓

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Austėja Blandytė

Studijuoju Tarptautinius Santykius ir Ispanų kalbą Nottingham Trent Universitete. Esu ketvirto kurso studentė Anglijoje ir išlaikiau VBE Anglų kalbos egzaminą 100%. Taip pat turiu IELTS certifikatą 8.0 balų (C1). Noriu pasidalinti savo patirtimi ir akademinėmis žiniomis mokantis anglų kalbą. Žinau, koks kartais gali būti sunkus ir lėtas mokymosi procesas, bet pati atradau būdą, kaip mokymasis gali būti smagi patirtis, tad noriu šia motyvacija pasidalinti su savo būsimais mokiniais!

€12.65/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Vaida Jakovlevienė

Sveiki, aš esu visų pirma mama ir žmogus, kuris su šeima grįžo į Lietuvą po 17 metų Didžiojoje Britanijoje. Kaip galiu padėti jums? Aš laisvu laiku mokau tiek suaugusius, tiek moksleivius kaip pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Siūlau individualias nuotolines anglų kalbos pamokas tau patogiu metu. Todėl nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esi, mokytis galime kartu. Jei tau reikia pagerinti anglų kalbėjimą, gramatiką, pasiruošti egzaminui ar testui, gauti geresnį darbą ar tiesiog praplėsti specifinį žodyną, visada gali kreiptis į mane. Vaikams pamokas padės paruošti mano trečiokas sūnus baigęs keturias klases Anglijoje ir klasėje vadinamas užkietėjusiu anglu. 🙂

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS