Anglų kalbos pamokos


„Houston, we have a problem…“

RINKTIS MOKYTOJĄ

Ar tavo kelionių planuose jau įrašytas garsusis „Big Ben’as“? O gal svajoji nuskristi net už paties Atlanto? Svajonės ir liks tik svajonėmis, jeigu tavo anglų kalbos ir gramatikos įgūdžiai bus per daug passive, nes nepavyks susikalbėti. Metas tapti aktyvesniu ir anglų kalbos mokytis dar uoliau.

O kad anglų kalba daugiau nekeltų problemų ir spėtum ne tik pasiruošti atsiskaitymams, bet ir laisvai bendrauti visame pasaulyje, tau padės profesionalūs anglų kalbos korepetitoriai.

Individuali ir įdomi

Mokytojas, atsižvelgęs į kiekvieno mokinio įgūdžius, paruoš specialiai jam pritaikytą mokymosi programą. Jeigu jūsų problema gramatika – kartu su mokytoju iš pagrindų mokysitės anglų kalbos taisyklių. Bijote kalbėti? Dėmesys bus skiriamas kalbiniams įgūdžiams.

Praktiška ir naudinga

Anglų kalbos korepetitoriai padės išmokti anglų kalbą paprasčiau. Stebėdamas mokinio progresą, mokytojas užduos vis sudėtingesnių užduočių ir pateiks specialias rekomendacijas papildomam savarankiškam mokymuisi namuose.

Ne tik moksleiviams

Anglų kalbos pamokos internetu skirtos ne tik moksleiviams, bet ir visiems norintiems tobulinti anglų kalbos žinias, arba naujai atrasti šią užsienio kalbą. Vieną populiariausių ir reikalingiausių kalbų pasaulyje MOKOSI platformoje dėsto ne tik šios srities profesionalai, bet ir mėgėjai, entuziastai, kurie noriai dalinasi savo žiniomis lanksčiomis kainomis.

Rekomenduojami anglų kalbos mokytojai

(1)

Juozas Purtokas

Sveiki, aš esu VDU humintarinių mokslo fakulteto studentas Juozas Purtokas. Galiu padėti gilinti žinias anglų kalboje, prisitaikyti prie mokinio lygio ir pageidaujamų mokymosi metodų, taip pat padėti pasiruošti egzaminui, klausymo, skaitymo, esė rašymo užduotims. Šiuo metu studijuoju prancūzų k. VDU. , iš neseniai laikyto VBE anglų k. egzamino gavau 96 balus, todėl manau kad turiu visas reikiamas žinias ir šviežią asmeninę patirtį padėti mokiniams išmokti kalbėti ir suprasti angliškai, bei pasiruošti egzaminui.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jurgita Jaruševičienė

Sveiki, aš esu anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jurgita Jaruševičienė. Anglų kalbą dėstau 14 metų. Patirties turiu mokydama tik 9-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos- teorinių aprašų, testų, užduočių, todėl galiu be išankstinio pasiruošimo pravesti pamoką ir aiškindama anglų kalbos gramatiką ir mokydama rašyti rašinėlius, laiškus ar mokydama klausymo užduočių atlikimo strategijų. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų 🙂

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rasa Karpienė

Sveiki, aš esu vyresnioji anglų kalbos mokytoja. Šį darbą dirbu jau 17 metų. Dirbu su 2-4 klasių mokiniais.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Labai džiaugiuosi prisijungusi prie puikios korepetitorių komandos. Ypač patiko galimybė pačiai susidėlioti pamokų tvarkaraštį ir būti asmeniškai atsakingai už savo finansinę sėkmę.

Silvija

Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS