Lietuvių kalbos pamokos


Šąla, bąla ar sąla? Štai kur klausimas

RINKTIS MOKYTOJĄ

Ar žinai, kuo skiriasi tritaškis nuo daugtaškio? Arba kodėl Antano Baranausko „Anykščių šilelio“ pakalnės nuplikę? Pelėsiais ir kerpėm apaugusi gali būti tik Trakų pilis, bet ne tavo lietuvių kalbos žinios. Nusiteik rimtai miklinti pirštelius, nes lietuvių kalba – ne tik kableliai ir nosinės raidės, bet ir menas mintis įvilkti į gražiausią kalbos rūbą.

Jeigu nori išvengti kalbos komisijos baudų, profesionalūs lietuvių kalbos korepetitoriai padės sklandžiau reikšti mintis raštu ir žodžiu, be baimės pasiruošti svarbiems atsiskaitymams ar valstybiniam lietuvių kalbos egzaminui.

Naudinga ir praktiška

Mokiniai mokomi ne tik lietuvių kalbos taisyklių ir privalomosios literatūros, bet ugdomi pamilti lietuvių kalbą ir suprasti, jog puikūs rašytiniai įgūdžiai ir kalbinės kompetencijos yra labai didelis privalumas visose srityse.

Individualus mokymasis

Lietuvių kalbos korepetitoriai kiekvienam mokiniui sudaro individualų mokymosi planą. Pamokų metu mokomasi net tik teorijos, bet ir sprendžiama daug praktinių užduočių, siekiant tobulinti mokinio rašymo įgūdžius, suprasti mokomąją literatūrą.

Ne tik moksleiviams

Lietuvių kalbos mokymosi kursas skirtas ne tik moksleiviams – kalbos subtilybių, stiliaus, gramatikos, skyrybos taisyklių ir literatūros meno galės mokytis visi, siekiantys patobulinti savo kalbą, išplėsti žodyną.

Rekomenduojami lietuvių kalbos mokytojai

(11)

Audronė Kondrotienė

Sveiki, esu Audronė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 9-12 kl. mokiniams, ruošiu dešimtokus Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP) ir dvyliktokus Valstybiniam egzaminui. Nuo 2004m.esu Valstybinio gimtosios lietuvių kalbos brandos egzamino vertintoja ir žinau, ko reikia, kad Jūsų lūkesčiai, susiję su baigiamaisiais egzaminais, išsipildytų. Ateik ir kartu įveiksime visus sunkumus.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Danutė Balčiūnienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja jau 35 metai. Galiu padėti mokiniams sustiprinti žinias, pasiruošti egzaminams.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Simona Butkutė

Sveiki, esu Simona Butkutė, Vilniaus universiteto, filosofijos fakulteto, pirmo kurso psichologijos studentė. Man yra 19 metų. Mokymo patirtis: mokykloje padėdavau bendraklasiams geriau įsisavinti informaciją, suvokti pamokos esmę. Lietuvių kalbos egzamine surinkau 94%. Turiu sukaupusi nemažai teorinės medžiagos ir užduočių.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Renata Dudzinskienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Renata. Dirbu 14 metų. Tikiu, kad taisyklingos rašybos ir skyrybos išmokti įmanoma 🤗Taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT naujoves. O kad mokymasis būtų smagus, nebijau pajuokauti ir pasmaikštauti 🤗

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Gabrielė Makarevičiūtė

Sveiki! Esu Gabrielė, studijuoju Oksfordo universitete Didžiojoje Britanijoje. Korepetitore dirbu nuo 2018-ųjų, esu mokiusi ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, norinčius išmokti skaityti, ir suaugusiuosius, siekiančius kalbėti bei rašyti taisyklingai. Žinau, kaip pateikti medžiagą konkrečiai, įdomiai ir sistemingai. Sėkmingai ruošiu mokinius stojamiesiems egzaminams į gimnaziją, padedu ruoštis viešajam kalbėjimui bei VBE rašiniui. Lietuvių kalbos mokau ir užsieniečius. Taip pat mokau anglų bei prancūzų kalbų.

€18/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Matas Kandrotas

Sveiki, Mokiniai, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Matas Kandrotas. Mokytoju dirbu jau ketverius metus ir mokau 5-12 klasių mokinius. Manau, kad mano stipriosios pusės yra nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, šiuolaikiškumas, inovatyvių mokymo metodų taikymas, mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas, gebėjimas dirbi nuosekliai ir sistemingai.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS