Matematikos pamokos


Begalybė įdomių uždavinių ∞

RINKTIS MOKYTOJĄ

Matematika ir uždavinių sprendimas yra kaip alfa ir omega – viskas prasideda nuo paprastų 2+2, o baigiasi sudėtingomis lygtimis. Žinoma, šis mokslas tai ne vien skaičiai, algoritmai, lygtys ar erdviniai kūnai. Čia svarbiausia supratimas, logika ir gebėjimas bent dalį matematikos įžvelgti mus supančioje aplinkoje.

Nori ne tik tobulai spręsti uždavinius, bet ir į matematiką pažvelgti kiek kitomis akimis? Tau padės profesionalūs matematikos mokytojai, kurie laikosi požiūrio, jog matematiką gali suprasti kiekvienas, tereikia atrasti tik tinkamą mokymosi būdą.

Praktiniai pavyzdžiai

Matematikos mokytojai mokomąją medžiagą stengiasi perteikti mokiniams suprantama kalba, naudodami praktinius gyvenimiškus pavyzdžius, kad tema būtų pilnai suprasta.

Interaktyvūs uždaviniai

Mokiniai kviečiami spręsti daug sudėtingų uždavinių, siekiant ugdyti jų loginį ir analitinį mąstymą. Skatinama užduoti kuo daugiau klausimų, stengiantis išsiaiškinti problemines mokymosi vietas.

Individualus mokymas

Mokoma remiantis ne tik bendrąja ugdymo programa, bet ir atsižvelgiant į kiekvieno mokinio gebėjimus ir žinių lygį. Jeigu reikia, prisimenamos ir anksčiau praeitos temos.

Rekomenduojami matematikos mokytojai

(7)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo ugdymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Mano mokininiams bus prieinamos trumpos konsultacijos (1-2 uždavinių sprendimas) ne pamokos metu. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Pakviesk į pamoką dar 2 draugus ir pamoka kainuos tik 5 eurus vienam mokiniui.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja – metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ilona Knyzelienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė. Matematiką dėstau 36 metus. Patirties turiu mokydama 9-12 klasi mokinius. Esu matematikos vadovėlio „Tempus“ 12 klasei bendraautorė. Kartu su kolegomis esame parengę uždavinynus mokiniams pasiruošti PUPP patikrai bei valstybiniams brandos egzaminams. Daug metų esu matematikos VBE vertintoja, todėl galiu mokiniams patarti, kaip pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti matematikos brandos egzaminą. Mano patirtis suteikia galimybę dirbti su įvairių gebėjimų mokiniais ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Martynas Zaveckas

Sveiki, esu matematikos mokytojas-metodininkas. Specializuojuosi dirbdamas su gabiais mokiniais, ruošiu miesto ir respublikos olimpiadoms.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Mokytojas Gereusias

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Labai džiaugiuosi prisijungusi prie puikios korepetitorių komandos. Ypač patiko galimybė pačiai susidėlioti pamokų tvarkaraštį ir būti asmeniškai atsakingai už savo finansinę sėkmę.

Silvija

Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS