Matematikos pamokos


Begalybė įdomių uždavinių ∞

RINKTIS MOKYTOJĄ

Matematika ir uždavinių sprendimas yra kaip alfa ir omega – viskas prasideda nuo paprastų 2+2, o baigiasi sudėtingomis lygtimis. Žinoma, šis mokslas tai ne vien skaičiai, algoritmai, lygtys ar erdviniai kūnai. Čia svarbiausia supratimas, logika ir gebėjimas bent dalį matematikos įžvelgti mus supančioje aplinkoje.

Nori ne tik tobulai spręsti uždavinius, bet ir į matematiką pažvelgti kiek kitomis akimis? Tau padės profesionalūs matematikos mokytojai, kurie laikosi požiūrio, jog matematiką gali suprasti kiekvienas, tereikia atrasti tik tinkamą mokymosi būdą.

Praktiniai pavyzdžiai

Matematikos mokytojai mokomąją medžiagą stengiasi perteikti mokiniams suprantama kalba, naudodami praktinius gyvenimiškus pavyzdžius, kad tema būtų pilnai suprasta.

Interaktyvūs uždaviniai

Mokiniai kviečiami spręsti daug sudėtingų uždavinių, siekiant ugdyti jų loginį ir analitinį mąstymą. Skatinama užduoti kuo daugiau klausimų, stengiantis išsiaiškinti problemines mokymosi vietas.

Individualus mokymas

Mokoma remiantis ne tik bendrąja ugdymo programa, bet ir atsižvelgiant į kiekvieno mokinio gebėjimus ir žinių lygį. Jeigu reikia, prisimenamos ir anksčiau praeitos temos.

Rekomenduojami matematikos mokytojai

(134)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš – Agnė, Vilniaus universiteto studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau trečius metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(87)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 29 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(58)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€20.7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(29)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(28)

Ilona Tulabiene

Sveiki, esu matematikos ir fizikos mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu 15 metų ir manau, kad kiekvienas vaikas gali išmokti. Dažniausiai dirbu su 5-10 klasių mokiniais.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(28)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS