Matematikos pamokos


Begalybė įdomių uždavinių ∞

RINKTIS MOKYTOJĄ

Matematika ir uždavinių sprendimas yra kaip alfa ir omega – viskas prasideda nuo paprastų 2+2, o baigiasi sudėtingomis lygtimis. Žinoma, šis mokslas tai ne vien skaičiai, algoritmai, lygtys ar erdviniai kūnai. Čia svarbiausia supratimas, logika ir gebėjimas bent dalį matematikos įžvelgti mus supančioje aplinkoje.

Nori ne tik tobulai spręsti uždavinius, bet ir į matematiką pažvelgti kiek kitomis akimis? Tau padės profesionalūs matematikos mokytojai, kurie laikosi požiūrio, jog matematiką gali suprasti kiekvienas, tereikia atrasti tik tinkamą mokymosi būdą.

Praktiniai pavyzdžiai

Matematikos mokytojai mokomąją medžiagą stengiasi perteikti mokiniams suprantama kalba, naudodami praktinius gyvenimiškus pavyzdžius, kad tema būtų pilnai suprasta.

Interaktyvūs uždaviniai

Mokiniai kviečiami spręsti daug sudėtingų uždavinių, siekiant ugdyti jų loginį ir analitinį mąstymą. Skatinama užduoti kuo daugiau klausimų, stengiantis išsiaiškinti problemines mokymosi vietas.

Individualus mokymas

Mokoma remiantis ne tik bendrąja ugdymo programa, bet ir atsižvelgiant į kiekvieno mokinio gebėjimus ir žinių lygį. Jeigu reikia, prisimenamos ir anksčiau praeitos temos.

Rekomenduojami matematikos mokytojai

(38)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€16/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(34)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(17)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš – Agnė, Vilniaus universiteto matematikos bakalauro studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau antrus metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(14)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ————- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Rokas Rutkus

Sveiki, esu Rokas Rutkus, šiuo metu studijuoju Vilnius Tech universitete bei esu sukaupęs 3 metų mokytojavimo patirtį su 5-12 klasių mokiniais. Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu. Esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu. ————————————————————————————————————————————Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.————————————————————————————————————————————Greitai radę bendrą kalbą – pasieksime netikėtų rezultatų! 🙂

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Arnas Matulaitis

Sveiki, esu Oksfordo universiteto 3 kurso studentas – Arnas Matulaitis:) Mokiausi Vilniaus licėjuje ir būdamas mokykloje dalyvaudavau įvairiose respublikinėse olimpiadose, kuriose laimėjau prizines vietas. Mokykloje jaunesniems mokiniams vesdavau papildomus užsiėmimus ir ruošdavau olimpiadoms, mokiau nestandartinių uždavinių sprendimų ir jų logikos. Daug metų padedu mokiniams ruošti namų darbus, paaiškinu temas nuo pagrindų ir keletą būdų kaip suprasti apie ką kalbama, kodėl ir kur tai naudinga, galiu aptarti ir temų istorinį atsiradimą. Manau lengvai rasime bendrą kalbą ir galėsiu Jums padėti pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams!:)

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS