Chemijos pamokos


Būk kaip protonas – išlik pozityvus

RINKTIS MOKYTOJĄ

Net jeigu iki svarbaus atsiskaitymo liko vos keletas savaičių – nenusimink, išlik teigiamas ir pozityvus, nes mokytis chemijos niekada nevėlu. Juk pagrindinis šio mokslo uždavinys – suprasti mus supančių daiktų prigimtį ir išsiaiškinti jų sandarą. Kaip šie procesai vyksta? Medžiagos skaidomos į mažas daleles arba jungiamos į vieną tobulą visumą. Lygiai kaip ir vykstantys cheminiai procesai, taip ir tavo chemijos žinios suguls į tobulą kontrolinio ar egzamino įvertinimą.

Jeigu ir tu nori atskleisti daiktų paslaptis, suprasti jų sandarą, sužinoti visus rūpimus klausimus ir galbūt netgi tapti naujųjų laikų Mendelejevu, tau padės mūsų chemijos korepetitoriai, su kuriais mokytis bus tikrai įdomu.

Individuali ir naudinga

Patyrę chemijos mokytojai susies teorines žinias su praktiniu jų pritaikymu aplinkoje, kad mokinys gebėtų suprasti cheminių procesą vyksmą ir ugdytų loginį bei analitinį mąstymą. Su kiekvienu mokiniu dirbama individualiai.

Interaktyvūs bandymai

Cheminės reakcijos, medžiagų savybės, struktūra ir jų kismas pristatomi vizualiai, su interaktyviomis užduotimis, kad mokymosi procesas būtų lengviau suprantamas. Kai kuriuos bandymus mokinys gebės saugiai išbandyti ir namuose.

Išsamūs ir naudingi patarimai

Kad pasiruošimas chemijos egzaminui ar atsiskaitymui nebūtų toks gąsdinantis, korepetitoriai kartu spręs dažniausiai pasitaikančias užduotis, o jeigu prireiks – pakartos ir ankstesnių metų programas.

Rekomenduojami chemijos mokytojai

(2)

Asta Jakutienė

Sveiki,esu chemijos mokytoja metodininkė.Dėstau 8 -12kl.mokiniams.Jau daug metų ruošiu dvyliktokus valstybiniams egzaminams.Turiu paruošusi daug užduočių,testų, sunkesnių įvairių tipų uždavinių.Taip pat dirbu ir su studentais.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jovita Girniuvienė

Sveiki, Esu chemijos mokytoja Jovita Girniuvienė. Chemiją dėstau 8-12-tų klasių mokiniams jau 18 metų. Pamokų metu naudoju skaitmeninę mokomąją medžiagą (grafinę planšetę, Egzaminatorius.lt, Youtube video medžiaga, Ugdymo sodas, WordArt, Bingo kortelės ir kt.), skaidres, personalizuoju, individualizuoju mokomąjį turinį. Mano chemijos užsiėmimai yra įdomūs ir įtraukiantys. Kviečiu jungtis į mano pamokas!

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jolita Urlakienė

Patyrusi pedagogė , dirbanti privačioje Kauno gimnazijoje, padeda mokytis chemijos 8 -12 klasių mokiniams, ruošia chemijos brandos egzaminui, konkursams, olimpiadoms, testams. Mokymas individualus ir grupinis. Pageidaujantiems pamokos on-line. Naudojama ilgus metus kurta ir tobulinta ruošimo egzaminams sistema. Lankant papildomas chemijos pamokas mokinių pasiekimai vidutiniškai pagerėja 1-2 balais per 1-2 mėnesius. Kviečiu prisijungti!

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ————- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Labai džiaugiuosi prisijungusi prie puikios korepetitorių komandos. Ypač patiko galimybė pačiai susidėlioti pamokų tvarkaraštį ir būti asmeniškai atsakingai už savo finansinę sėkmę.

Silvija

Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS