Ką apie MOKOSI
mano mokiniai?

Ačiū MOKOSI.LT komandai Iš lietuvių kalbos ir literatūros VBE gavau 100!

Abiturientė Adriana
Adriana1

Aš esu labai dėkinga Mokosi.lt komandai bei biologijos mokytojams už pagalbą, siekiant savo tikslo! Šio draugiško ir eruditiško kolektyvo dėka galėjau surinkti aukščiausią balų skaičių biologijos egzamine. Tai puiki investicija į ateitį!

Abiturientė Laura
Laura

Noriu padėkoti MOKOSI.lt komandai už suteiktas žinias, patirtį ir dėmesį, kuris man padėjo pagilinti žinių bagažą ir pasiekti puikų biologijos egzamino rezultatą. Šių kursų dėka galima sėkmingai pasiekti užsibrėžtus tikslus ateityje. Nuoširdus ačiū!

Abiturientas Ernas
ERNAS

Didelis AČIŪ MOKOSI.lt komandai bei lietuvių kalbos specialistams už efektyvias ir be galo įdomias pamokas, dėl kurių lietuvių kalbos VBE buvau įvertinta šimtuku! Pamokos ne tik pravertė egzamine, bet ir suteikė motyvacijos domėtis savo gimtąja kalba, dalyvauti rašinių konkursuose ir kurti!

Abiturientė Greta
Greta

Labai norėčiau padėkoti lietuvių ir matematikos mokytojoms. Vienos iš geriausių mokytojų, kurios viską aiškiai paaiškins, patars. Per 2 mėnesius lietuvių mokytoja paaiškino visus pagrindus bei svarbiausia, kad pasikartojom visus autorius ir jų kūrinius. Tai padėjo pasiekti puikių lietuvių kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatų! AČIŪ❣️

ErikaMoko matematikos

20% nuolaida pirmoms trims pamokoms


Nors 1001 naktis iki atsiskaitymo skamba pakankamai, žinome, jog dažniausiai tos 1 nakties ir pritrūksta.

Nesnausk, pradėk mokytis šiandien ir gauk 20% nuolaidą pirmoms trims pamokoms, kad naktis būtų skirta tik saldžiam miegui.

PRISIJUNGTI