Istorijos pamokos


Atgal į ateitį: istorija kitomis akimis

RINKTIS MOKYTOJĄ

Kada prasidėjo Žalgirio mūšis arba baigėsi Antrasis pasaulinis karas tikriausiai klausimų nekyla. Bet ar žinai, dėl kokių priežasčių jie įvyko? Mokantis svarbiausių istorinių įvykių tikrąja užduotimi tampa ne sausas datų kalimas, o gebėjimas suprasti šių įvykių priežastis, pasekmes ir įtaką tolesnei įvykių tėkmei.

Jeigu ir tu nori užkariauti visą istorijos pasaulį ir geriausią savo laimikį – kontrolinio 10-tuką arba egzamino 100-tuką – iškovoti visai nesunkiai, tau padės profesionalūs istorijos korepetitoriai, kurie paneigs mitą, jog istorija – vien tik teorijos kalnai ir nuobodžios datos.

Įdomus mokymosi procesas

Istorijos pamokose stengiamasi pasitikrinti ne tik mokykloje įgytas žinias ar sausai „iškalti“ datas ar mūšių pavadinimus, bet į istoriją pažvelgti kiek platesniu žvilgsniu – susieti istorinius įvykius, suprasti jų priežastis, ryšį su ateitimi. Toku būdu mokymosi procesas tampa daug įdomesnis.

Ugdanti mokinio suvokimą

Istorijos mokomasi ne smulkiomis temomis, bet stengiantis sukurti vientisą istoriją. Patikrinti mokymo metodai padeda geriau įsiminti reikiamas sąvokas, prisiminti svarbiausius istorinius įvykius. Siekiant ugdyti mokinio interpretacinius gebėjimus, skaitomi istoriniai šaltiniai, sprendžiamos įvairios užduotys.

Individuali ir naudinga

Istorijos korepetitoriai atsižvelgia į kiekvieno mokinio žinių lygį ir sukuria individualią mokymosi programą. Artėjant atsiskaitymui mokomasi konkrečių temų, štai ruošiantis egzaminams – kartojama istorijos egzamino programa, gilinamasi į sunkesnes temas.

Rekomenduojami istorijos mokytojai

(0)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Renata Gimžūnienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė Renata Gimžūnienė. Istoriją dėstau vienoje iš Kauno gimnazijų jau 31 metus, daugiausiai darbo patirties turiu su gimnazistais. Kasmet išleidžiu būrį abiturietų, kurie pasirenka laikyti istorijos valstybinį brandos egzaminą, todėl nuolat dirbu su mokyklinės istorijos programos turiniu, esu parengusi pamokas bei užduotis pagal bendrojo ir išplėstinio kursų temas. Jau daugiau kaip 10 metų esu ir brandos egzaminų vertintoja, pažįstu moksleivių stipriąsias ir silpnąsias puses, dažniausiai pasitaikančias klaidas. Dažnai pasitaiko, kad vertinant supranti, jog mokinys labai daug žino, bet neatidžiai perskaito užduotį, negeba suformuluoti atsakymo ir, deja, negauna taip reikalingų taškų. Taigi, galiu padėti išsiaiškinti, kokias strategijas naudoti, siekiant kuo aukštesnių įvertinimų. Pradėti mokytis niekada nėra vėlu, o patyrusio mokytojo pagalba kartais daro stebuklus.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, 3 kurso pedagogikos studentė. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Rimkevičiūtė

Sveiki, esu geografijos mokytoja, studentė Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių 😉

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams 🙂

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Labai džiaugiuosi prisijungusi prie puikios korepetitorių komandos. Ypač patiko galimybė pačiai susidėlioti pamokų tvarkaraštį ir būti asmeniškai atsakingai už savo finansinę sėkmę.

Silvija

Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS