Istorijos pamokos


Atgal į ateitį: istorija kitomis akimis

RINKTIS MOKYTOJĄ

Kada prasidėjo Žalgirio mūšis arba baigėsi Antrasis pasaulinis karas tikriausiai klausimų nekyla. Bet ar žinai, dėl kokių priežasčių jie įvyko? Mokantis svarbiausių istorinių įvykių tikrąja užduotimi tampa ne sausas datų kalimas, o gebėjimas suprasti šių įvykių priežastis, pasekmes ir įtaką tolesnei įvykių tėkmei.

Jeigu ir tu nori užkariauti visą istorijos pasaulį ir geriausią savo laimikį – kontrolinio 10-tuką arba egzamino 100-tuką – iškovoti visai nesunkiai, tau padės profesionalūs istorijos korepetitoriai, kurie paneigs mitą, jog istorija – vien tik teorijos kalnai ir nuobodžios datos.

Įdomus mokymosi procesas

Istorijos pamokose stengiamasi pasitikrinti ne tik mokykloje įgytas žinias ar sausai „iškalti“ datas ar mūšių pavadinimus, bet į istoriją pažvelgti kiek platesniu žvilgsniu – susieti istorinius įvykius, suprasti jų priežastis, ryšį su ateitimi. Toku būdu mokymosi procesas tampa daug įdomesnis.

Ugdanti mokinio suvokimą

Istorijos mokomasi ne smulkiomis temomis, bet stengiantis sukurti vientisą istoriją. Patikrinti mokymo metodai padeda geriau įsiminti reikiamas sąvokas, prisiminti svarbiausius istorinius įvykius. Siekiant ugdyti mokinio interpretacinius gebėjimus, skaitomi istoriniai šaltiniai, sprendžiamos įvairios užduotys.

Individuali ir naudinga

Istorijos korepetitoriai atsižvelgia į kiekvieno mokinio žinių lygį ir sukuria individualią mokymosi programą. Artėjant atsiskaitymui mokomasi konkrečių temų, štai ruošiantis egzaminams – kartojama istorijos egzamino programa, gilinamasi į sunkesnes temas.

Rekomenduojami istorijos mokytojai

(15)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja-metodininkė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 13 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti 🙂 Kviečiu prisijungti į mano pamokas 🙂

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams 🙂

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€40.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, pedagogikos studentė, mokykloje dirbu geografijos ir istorijos mokytoja. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€8.05/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS