Kiek kainuoja viena pamoka?

Konkrečios pamokos kainą mokytojas nustato individualiai.

Ar gausiu pamokos įrašą?

Vertiname mūsų korepetitorių autorines teises ir pamokų neįrašinėjame.

Ar pamokos vyksta savaitgaliais?

Jeigu jums reikalingas korepetitorius šalia savo darbo laiko yra nurodęs pamokas šeštadieniais ir sekmadieniais, galite būti tikri – pamokos vyks ir savaitgaliais.

Kokiomis valandomis ir dienomis vyksta užsiėmimai?

Ne paslaptis, jog tam tikromis valandomis mūsų produktyvumas skiriasi – vieniems dirbti ir mokytis puikiai sekasi ryte, kiti naują kvėpavimą įgauna gerokai po pietų. Mūsų pamokos organizuojamos nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, todėl mokytis galėsite jums patogiomis valandomis.

Ar mokiniams ruošiama praktinių užduočių?

Praktika – kai viskas veikia, tik niekas nežino kodėl. Teorija – kai visi viską žino, tačiau niekas neveikia. MOKOSI mokytojai laikosi požiūrio, jog vien tik teorinis mokslas ne toks veiksmingas, todėl praktinių užduočių tikrai bus. Žinoma, kiekviena pamoka individualizuojama ir pritaikoma pagal mokinio poreikius.

Kokie mokomieji dalykai dėstomi online pamokų metu?

Mūsų virtualioje mokykloje mokome lietuvių ir anglų kalbų, matematikos, istorijos, geografijos, biologijos, chemijos, informacinių technologijų, fizikos ir pradinio ugdymo. Mokome ne tik pagal bendrojo ugdymo programą, bet ir pateikiame papildomą medžiagą, suteikiančią platesnį suvokimą apie konkrečią temą.

Kokio amžiaus mokiniai gali kreiptis į MOKOSI korepetitorius?

„Mokytis niekada nevėlu“ – tokia taisykle vadovaujasi ir mūsų mokytojai, todėl į savo pamokas kviečia tiek nedrąsius priešmokyklinukus, tiek VBE besiruošiančius abiturientus. Į online pamokas dažnai jungiasi ir studentai (ypač sesijų metu), ir suaugusieji, pavyzdžiui, norintys išmokti anglų kalbą.

Ar vedamos tik individualios pamokos ar mokomasi grupelėmis?

Galėsite pasirinkti iš 4 mokymosi variantų:

  • individualaus mokymosi;
  • mokymosi poroje;
  • mokymosi iki 4 mokinių grupėje;
  • mokymosi 15 mokinių grupėje.

Individualus darbas su mokiniu rekomenduojamas mokantis itin sunkių, mokiniui nesuprantamų temų. Darbas poroje ir iki 4 asmenų grupėse itin efektyvus mokantis užsienio kalbos. Didesnėse mokinių grupėse įprastai ruošiamasi egzaminams.

Ar mokinys gali kreiptis vienkartinei konsultacijai?

Žinoma, tai mūsų stiprioji pusė – padedame tik tada, kada reikia, nereikia jokių sutarčių ar ilgalaikių įsipareigojimų. Iškilo bėdų ruošiantis kontroliniam darbui? Korepetitoriai greitai padės išsiaiškinti sunkesnę temą. O gal artėja egzaminas? Tokiu atveju mokytojai sudarys ilgesnį mokymosi planą.

Kaip vyksta pamokos?

Mokinys užsiregistravęs į norimą pamoką, el. paštu ir sms žinute iš mokytojo turi sulaukti patvirtinančio pranešimo. Sutartu laiku mokinys prisijungia į pamoką, stropiai atlieka visas mokytojo paruoštas užduotis ir kartu kopia į žinių olimpą.

Kiek laiko trunka viena pamoka?

Viena internetinė pamoka trunka 55 min.

Ar mokymasis vyksta tik nuotoliniu būdu?

Taip, mokymasis su korepetitoriais vyksta tik nuotoliniu būdu, organizuojant online pamokas.

Kokiomis kalbomis galima mokytis?

Visos pamokos vyksta lietuvių kalba, nebent korepetitorius nurodo kitaip.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.