IT pamokos


!False it’s funny because it’s true

RINKTIS MOKYTOJĄ

Tavo mėgstamiausi video žaidimai, internetinė parduotuvė, lėktuvo valdymo pultas, robotas siurblys – kas vienija šiuos dalykus? Teisingas atsakymas – informacinės technologijos ir programavimas. Būtent ši populiarioji technologijų rūšis leidžia pasinerti į bet kokią industrijos rūšį ir sukurti ką nors įspūdingo, nes kūryba yra viso šio mokslo pagrindas.

Jeigu ir tu nori sužinoti kodėl false yra true, o gal net tapti IT inžinieriumi, informatikos korepetitoriai tau padės ir paneigs mitą, jog programuoti gali tik genijai. Svarbiausia – noras, kūrybiškumas, nestandartinis mąstymas ir nebijojimas klysti.

Individuali ir naudinga

Informatikos korepetitoriai gali pasiūlyti platų informacinių technologijų pamokų spektrą. Mokiniai ruošiami atsiskaitymams, egzaminams, įvairioms olimpiadoms. Esant norui ir poreikiui, mokomasi programavimo pradmenų, susipažįstama su skirtingomis programavimo kalbomis. Visos informacinių technologijų užduotys parengtos atsižvelgus į mokinių žinių lygį ir poreikius.

Praktiška ir įdomi

Mokytis IT dar niekada nebuvo taip įdomu. Šie informatikos kursai skirti visiems, kam reikalingi tiek ir informacinių technologijų pradmenys, tiek ir gilesnis informatikos programos suvokimas. Mokytis galės visi – ir moksleiviai, besiruošiantys egzaminui, ir suaugusieji, kuriems reikalingos papildomos kompiuterinio raštingumo žinios.

Lavinanti mokinio mąstymą

Mokiniai skatinami savarankiškai atlikti informacinių technologijų korepetitoriaus paruoštas informatikos ir programavimo užduotis. Tokie praktiniai darbai lavina mokinio loginį ir analitinį mąstymą, skatina patį mokinį suprasti ir perprasti informacinių technologijų naudą bei pasinaudoti jais ateityje. Užsiėmimai derinami su mokinio hobiais, norima studijuoti specialybe.

Rekomenduojami informatikos mokytojai

(7)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Laura Gatavynaitė

Sveiki, esu informacinių technologijų mokytoja, VBE ruošiu 5 metus (C++ ir Python kalbomis). Taip pat pededu su bendrąja informatika. Jaunesniesiams suteikiu stiprius programavimo ir jo logikos pagrindus, kuriant vaizdo žaidimus ir animacijas, bei internetinius tinklapius.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Pijus Navasaitis

Esu Kauno technologijos universiteto studentas, studijuoju programų sistemų kursą. Turiu patirties su C++, C#, Python programavimo kalbomis. Padedu ruoštis valstybiniam informatikos egzaminui, atlikti programavimo užduotis, pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Adomas Pakalnis

Dėstytojas – praktikas, siÅ«lo kokybiÅ¡kus mokymus. Mokymai įmonės darbuotojams. Visiems už protingą kainą. Dirbsite tiesiogiai bendraujant su dėstytoju, atliksite daug praktinių užduočių! Visos siÅ«lomos mokymo programos : MS Excel pažengusiems(populiariausi!) MS Excel pradedantiems MS Office pažengusiems MS Office pradedantiems Office(MAC, 365) Efektyvus teksto tvarkymas( MS Word) Pažangios pateikties kÅ«rimas (MS Powerpoint) Duomenų bazės (MS Access) Tinklalapių kÅ«rimo pagrindai –Turinio valdymo sistemos(wordpress) Tinklalapių kÅ«rimo pagrindai- html, css, php, mysql Galimos individualios konsultacijos verslui Konsultacijos studentams raÅ¡to darbų ir praktiniais klausimais. Kursų laikas-ryte, dienos metu, po darbo, savaitgaliais. Suteikiama mokymosi medžiaga

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Giedrė Sudniutė

Esu Informatikos mokytoja iš Aukštaitijos. IT mokau 1-4 kl. (9-12 kl.) gimnazistus. Taip pat esu Saugesnio interneto ambasadorė bei ambasadorių lektorė; Scientix mokytoja, EU Code Week mokytoja. Nuolat domiuosi įvairiomis IKMT naujienomis (ypač internetinėmis (OnLine)). Galiu mokyti ir programavimo pradmenų (Python!; c++; Java Script). Nuotoliniam bendravimui man tinkamiausia MS Teams erdvė.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Juodeikienė

Sveiki, esu informacinių technologijų ir integruotų gamtos mokslų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė. Informacines technologijas dėstau 20 metų. Fiziką dėstau 20 metų. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, teoriją dėstau per praktinius pavyzdžius. Galiu be išankstinio pasiruošimo pravesti pamoką 5-8 klasėms. Vedu mokymus suaugusiems jau 19 metų. Mėgstu savo darbą, tad po pamokų vedu neformaliuosius užsiėmimus robotikos, steam bei programavimo. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu galime pasiekti puikių rezultatų. Progamavimo c++ ir Python nemokau.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS