Mokytojai (132)

Susipažinkite su Mokosi.lt mokytojais 👩‍🏫

Nuo €0 iki €100
Nuo iki
(131)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš - Agnė, Vilniaus universiteto matematikos bakalauro studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau antrus metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(72)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(55)

Žavinta Kakčiukaitė

Esu Žavinta - būsima lietuvių filologijos ir leidybos specialistė, jau įgijusi lietuvių kalbos ir literatūros pedagogės kvalifikaciją. Džiaugiuosi, jog VDU suteikė galimybę mokykloje atlikti tris netrumpą laiką trunkančias praktikas, o gyvenimas man suteikė nuostabią mentorę, kuri leido nuolatos savarankiškai vesti pamokas, o jai susirgus - ją pavaduoti, įsidarbinti mokykloje bei įsijausti į mokytojos ir penktos klasės auklėtojos vaidmenį pačiame Šv. Kalėdų įkarštyje. Turiu mokymo praktikos ne tik su vyresniais mokiniais, bet ir su mažiausiais - esu dirbusi vaikų darželyje, kaip auklėtojos padėjėja ir vaikų, grįžusių iš užsienio, lietuvių kalbos mokytoja. Jau nuo pat mokyklos baigimo (ir besimokant vidurinėje) rašiau kalbėjimus ir padėjau bendraklasiams pasiruošti, o mano pačios kalbos ir literatūros žinios taip pat nemenkos - likimas mane apdovanojo 100 balų lietuvių kalbos ir literatūros VBE, o dešimtoje klasėje rašinio dalyje nepadėjau vos vieno kablelio! Tačiau mano PUPP lietuvių kalbos įvertinimas vis vien buvo 10. Mano lietuvių kalbos ir literatūros žinios visada išsiskyrė originaliomis idėjomis, nes kūrybai atidaviau visą savo širdį, o juk tik širdimi matomi dalykai patys gražiausi ♡. Galiu tau padėti ne tik išlaikyti patikrinamuosius egzaminus, bet ir kūrybiškai perteikti bei suformuluoti idėjas, kurias galėsi panaudoti savo rašinyje. Taip pat galiu tave išmokyti morfologijos, leksikos ir sintaksės, be kurių neapsieina nei vienas mokomasis dalykas.

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(55)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(35)

Audronė Kondrotienė

Sveiki, esu Audronė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 9-12 kl. mokiniams, ruošiu dešimtokus Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP) ir dvyliktokus Valstybiniam egzaminui. Nuo 2004m.esu Valstybinio gimtosios lietuvių kalbos brandos egzamino vertintoja ir žinau, ko reikia, kad Jūsų lūkesčiai, susiję su baigiamaisiais egzaminais, išsipildytų. Ateik ir kartu įveiksime visus sunkumus.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(27)

Gabrielė Makarevičiūtė

Sveiki! Studijuoju Oksfordo universitete Didžiojoje Britanijoje, nuo 2018-ųjų dirbu korepetitore. Sėkmingai ruošiu mokinius stojamiesiems egzaminams į gimnaziją, padedu ruoštis viešajam kalbėjimui bei VBE rašiniui. Žinau, kaip pateikti medžiagą konkrečiai, įdomiai ir sistemingai. Mokau visus - ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, norinčius išmokti skaityti, ir suaugusiuosius, siekiančius kalbėti bei rašyti taisyklingai, ir užsieniečius. Taip pat pradedančiuosius mokau prancūzų kalbos.

€24.15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(25)

Ilona Tulabiene

Sveiki, esu matematikos ir fizikos mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu 14 metų ir manau, kad kiekvienas vaikas gali išmokti. Dažniausiai dirbu su 5-10 klasių mokiniais.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(24)

Jolita Urlakienė

Sveiki, mokau mokinius chemijos jau 30 metų, dirbu privačioje Kauno gimnazijoje. Padedu mokytis chemijos 8 -12 klasių mokiniams, ruošiu chemijos brandos egzaminui, konkursams, olimpiadoms, testams. Mokymas individualus ir grupinis. Naudojama ilgus metus kurta ir tobulinta ruošimo egzaminams sistema. Lankant papildomas chemijos pamokas mokinių pasiekimai vidutiniškai pagerėja 1-2 balais per 1-2 mėnesius. Kviečiu prisijungti!

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(21)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(18)

Rosita Lukošiūtė

Sveiki, aš esu Rosita Lukošiūtė. Šiuo metu studijuoju Vytauto Didžiojo universitete, pirmame kurse. Nuo penktos klasės pamilau matematiką ir ja domiuosi iki šiol. Dar mokydamasi mokykloje padėdavau seseriai susidraugauti su šiuo mokslu, dabar mokau ir dar vieną mokinį. Savo konsultacijose kreipiu dėmesį į kiekvieno moksleivio poreikius, lūkesčius ir kartu bandome juos įgyvendinti. Mokyti galiu 5-12 klasės mokinius. Pirmajame susitikime susipažinsime ir bandysime ieškoti, kokiose matematikos srityse kyla problemų – jas bandysime išspręsti. Su entuziazmu padėsiu kiekvienam norinčiam mokytis, išspręsti kilusias problemas. Labai džiaugsiuosi, jei jūs pasirinksite mano konsultacijas ir manimi pasitikėsite. Iki pasimatymo konsultacijose!!! 😊

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(18)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(17)

Edita Bitvinskaitė

Sveiki, esu fizikos mokytoja Edita Bitvinskaitė, turiu 26 metų darbo stažą. Padedu įveikti fizikos sunkumus 8-12 klasių moksleiviams, ruošiu egzaminui. Esu dirbusi su studentais, neturinčiais fizikos pagrindų, nes 11-12 klasėse nebuvo pasirinkę fizikos dalyko. Dirbu su Tarptautinio Bakalaureato (IBDP) programa.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(17)

Simona Butkutė

Sveiki, esu Simona Butkutė, Vilniaus universiteto, filosofijos fakulteto, pirmo kurso psichologijos studentė. Man yra 19 metų. Mokymo patirtis: mokykloje padėdavau bendraklasiams geriau įsisavinti informaciją, suvokti pamokos esmę, mokytojauju daugiau nei pusę metų (vedu moksleiviams papildomas pamokas). Lietuvių kalbos egzamine surinkau 94%. Turiu sukaupusi nemažai teorinės medžiagos ir užduočių.

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(15)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja-metodininkė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 13 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti :) Kviečiu prisijungti į mano pamokas :)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(15)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€31.05/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(14)

Martyna Jamantaitė

Labas! Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, chemija, matematika, jeigu mokaisi 9-12 kl. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(13)

Asta Jakutienė

Sveiki,esu chemijos mokytoja metodininkė.Dėstau 8 -12kl.mokiniams.Jau daug metų ruošiu dvyliktokus valstybiniams egzaminams.Turiu paruošusi daug užduočių,testų, sunkesnių įvairių tipų uždavinių.Taip pat dirbu ir su studentais.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(13)

Danutė Balčiūnienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja jau 35 metai. Galiu padėti mokiniams sustiprinti žinias, pasiruošti egzaminams.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(11)

Nina Steponavičienė

Sveiki, esu matematikos, fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mano darbo stažas 39 metai, dirbu su 5-12 klasių mokiniais. 10 klasės mokinius ruošiu PUPP, o 11-12 klasių mokiniams padedu pasiruošti matematikos ir fizikos valstybiniams egzaminams. IT srityje padedu su Word, Excel ir PowerPoint programomis, mokau programavimo pradmenų bei darbo su vaizdo pristatymo kūrimo programomis. Taip pat dirbu ir su studentais, padedu išspręsti kontrolinius ir laboratorinius darbus, bei pasiruošti egzaminams. Turiu didelę patirtį mokant nuotoliniu būdu. Pamokų metu naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Po pamokos mokinys gaus failus su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(10)

Renata Dudzinskienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Renata. Dirbu 14 metų. Tikiu, kad taisyklingos rašybos ir skyrybos išmokti įmanoma 🤗Taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT naujoves. O kad mokymasis būtų smagus, nebijau pajuokauti ir pasmaikštauti 🤗

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(10)

Rokas Rutkus

Sveiki, esu Rokas Rutkus, šiuo metu studijuoju Vilnius Tech universitete bei esu sukaupęs 3 metų mokytojavimo patirtį su 5-12 klasių mokiniais. Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu. Esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Greitai radę bendrą kalbą - pasieksime netikėtų rezultatų! :)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(9)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 1 kurse. Labai noriu įgauti patirties, padėti mokiniams patobulinti žinias ir kartu atrasti mokymosi džiaugsmą. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Greta Stefanovič

Laba diena, esu Greta. Šiuo metu studijuoju 4 kurse, pradinio ugdymo pedagogikos ir ankstyvojo anglų kalbos mokymo programoje. Per keturis metus atlikau praktikas jau keturiose Kauno mokyklose. Esu kūrybiška, jaunatviška ir kantri. Per savo pamokas siekiu visų pirma ugdyti savarankiškus mokinių įgūdžius, kad jie galėtų dirbti patys, organizuoti savo darbą nuo mažens. O taip pat, tiesiog dievinu matyti mokinių šypsenas pasiekus rezultatus, todėl išsikeliame realistiškus tikslus, juos pasiekiame ir nuolat judame pirmyn!

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Enrika Vyčaitė

Sveiki, aš esu biochemijos bakalauro 4 kurso studentė ir galiu padėti 1-8 klasių mokiniams su matematika, biologija ar chemija. Kadangi esu studentė, mano žinios yra ganėtinai šviežios ir daug dalykų prisimenu ne tik iš mokyklos, bet turėjau progos mokytis ir studijų metu. Tiek aukštąją matematiką, tiek biologiją, tiek chemiją. Teko ir broliui pravesti kelias pamokėles dėl dalykų, kurių jis nesupranta, tai susilaukiau pagyrų, jog aiškinu geriau, nei mokyklos mokytojai. Todėl galiu pasiūlyti kantrybę, nuoširdų bendravimą, namų darbus, aiškinimą tol, kol vaikas supras dalyką ar nesuprantamą temą.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Rugilė Jonušaitė

Labas! Esu kvalifikuota anglų kalbos mokytoja, pasirengusi padėti užpildyti spragas, pasiruošti egzaminui ar patobulinti bendrus anglų kalbos įgūdžius. Kartu tai padaryti lengviau, tad susisiekime :) Daugiau apie mane: > Tarptautinis TEFL (Teaching English as a Foreign Language) sertifikatas > Baigiau studijas JK > Patirtis dirbant su įvairiomis amžiaus grupėmis > 100 iš anglų k. valstybinio brandos egzamino > Turiu ruošimo IELTS egzaminui sertifikatą

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Justina Karčiauskaitė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja Justina. Esu suinteresuota ugdyti 9-12 klasių gimnazistus, nes su jais turiu daugiausia patirties. Esu baigusi biologijos ir genetikos bakalauro studijas, įgijusi pedagogės kvalifikaciją. Turiu įvairiausių testų bei užduočių žinių patikrinimui! Biologijos VBE išlaikiau 94%. Noriu susipažinti su naujais mokiniais ir savo žinias perduoti Jiems!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Dovilė Bakonytė

Sveiki, esu specialiosios pedagogikos ir logopedijos 3 kurso studentė. Su mielu noru padėčiau mokiniams, turintiems sunkumų, išmokti tarti ar diferencijuoti garsus, lavinti foneminę klausą ir fonologinį suvokimą.

€9.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Gitana Kazimieraitienė

Geografija - klausimų ir atsakymų mokslas. Ji išmokstama per darbą, vaizduotę ir sąsajų struktūrą. Geografijos gali išmokti kiekvienas. Tikiu mokinio galiomis ir gebėjimu pasiimti informaciją, paverčiant ją geografiniu raštingumu. Mokau aiškiai, paprastai ir struktūruotai. Daug metų dirbu geografijos VBE vertintoja - ši patirtis padeda sėkmingai paruošti mokinius egzaminui.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Rūta Andreikėnaitė

Labas, esu pradinių klasių mokytoja, teatro ir kino pedagogė. Stažavausi užsienyje Erasmus + mokytojų programoje. Padedu ruošti priešmokyklinukus mokyklai. Pradinukams padedu įveikti įvairius mokymosi sunkumus: skaitymo, teksto suvokimo, rašymo ar skaičiavimo. Padedu paruošti namų darbus. Pamokas organizuoju taip, kad vaikai kuo dažniau patirtų sėkmės mokantis jausmą, būtų motyvuoti ir noriai lankytų pamokas.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Gabrielė Rimkevičiūtė

Sveiki, esu geografijos mokytoja, studentė Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių ;)

€9.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Raimonda Gumbaragienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja. Mokau tiek mokinius, tiek suaugusius. Dirbu ištisinėje gimnazijoje, tad gerai suprantu, ko yra mokoma nuo 5 iki 12 klasės. Taip pat turiu nemaža patirties mokant vaikus ir suaugusius kitakalbius ar grįžusius iš užsienio. Mokiniams galiu padėti susigaudyti gramatikos ir literatūros vingrybėse, rašinių kūrime. Užsieniečiams ne tik pramokti svetimos kalbos, bet ir laikant valstybinės kalbos egzaminą

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Laura Gatavynaitė

Sveiki, esu informacinių technologijų mokytoja, VBE ruošiu 5 metus (C++ ir Python kalbomis). Taip pat pededu su bendrąja informatika. Jaunesniesiams suteikiu stiprius programavimo ir jo logikos pagrindus, kuriant vaizdo žaidimus ir animacijas, bei internetinius tinklapius.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Danielė Tumosaitė

Sveiki, esu anglų kalbos mokytoja Danielė Tumosaitė. Esu įvaldžiusi puikiai anglų kalbą. Baigiau LCC tarptautinį universitetą, kuris yra pilnai dėstomas anglų kalba. Taip pat dabar mokausi magistro programoje, kuri irgi yra dėstoma anglų kalba. Į pamoką žiūriu rimtai ir ją paruošių pagal mokinio poreikius.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Arnas Matulaitis

Sveiki, esu Oksfordo universiteto 3 kurso studentas - Arnas Matulaitis:) Mokiausi Vilniaus licėjuje ir būdamas mokykloje dalyvaudavau įvairiose respublikinėse olimpiadose, kuriose laimėjau prizines vietas. Mokykloje jaunesniems mokiniams vesdavau papildomus užsiėmimus ir ruošdavau olimpiadoms, mokiau nestandartinių uždavinių sprendimų ir jų logikos. Daug metų padedu mokiniams ruošti namų darbus, paaiškinu temas nuo pagrindų ir keletą būdų kaip suprasti apie ką kalbama, kodėl ir kur tai naudinga, galiu aptarti ir temų istorinį atsiradimą. Manau lengvai rasime bendrą kalbą ir galėsiu Jums padėti pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams!:)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams :)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Kotryna Čekuolytė

Sveiki! Mano vardas Kotryna, 8-erius metus esu matematikos korepetitore. Turiu patirties tiek pildant turimas spragas, tiek ruošiant 12okus ir eksternus matematikos VBE. Per 8erius darbo metus susidūriau su skirtingais mokiniais, tad gebu prisitaikyti prie įvairių mokinių poreikių ir turiu įgūdžių įvairiais būdais padėti mokiniams suprasti ir įsiminti medžiagą, kad šiems taptų matematika paprastesnė. Mokykloje puikiai sekėsi ir patiko matematika, tad korepetitoriavimas yra būdas nepamiršti šio dalyko įgūdžių :) nuolatos sprendžiuosi įvairius uždavinius, seku naujus leidžiamus vadovėlius ir atnaujinamas programas. Mokau 9-12 klasių mokinius ir VBE besiruošiančius eksternus

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Rasuolė Karpejienė

Laba diena .Esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja ,rusų kalbos ir literatūros mokytoja .Turiu didelę praktinio darbo patirtį,dirbau ir su rusakalbiais,visokio amžiaus vaikais ir suaugusiais.Jauniausias mokinys buvo 5m.,vyriausia mokinė-55m.Ruošiu PUPP,MBE,VBE,mokau gramatikos,rašybos,teksto kūrimo.Turiu daug savo sukurtos ir surinktos mokymo medžiagos.Nuobodu per pamokas nebus.Laukiu mokinių!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Nijolė Brazdžiuvienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Brazdžiuvienė. Mokytoja dirbu daugiau kaip 30 metų. Paskutiniuosius dvejus metus dirbu pagrindinėje mokykloje. Pagrindinį dėmesį skiriu rašybos ir skyrybos pagrindų mokymui ir įtvirtinimui. Kalbos dalykų mokomės remdamiesi literatūros kūriniais, todėl nuolat nagrinėjame ir analizuojame, atliekame teksto skaitymo ir suvokimo užduotis. Minčių reiškimas žodžiu ir raštu - netsiejamas mokantis kalbos, todėl mokomės rašinio struktūros, minčių dėstymo nuoseklumo ir aiškumo. Manau, kad mokantis visi dalykai yra svarbūs ir reikalingi, tačiau nemokėti gimtosios kalbos yra didžiausia nepagarba sau, todėl kviečiu mokytis kartu ir įveikti sunkumus.

€20.7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Eimantė Arbačiauskienė

Sveiki, aš lietuvių k. mokytoja Eimantė Arbačiauskienė. Nors patirties dar turiu ne daug (2 metai), tačiau noras tobulėti ir siekti geriausių rezultatų, patirties pridėjo daug. Esu įvairių mokymų ir konkursų vertintoja bei dalyvė. Taigi, prisijunk į mano pamokas ir tobulėkime kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Raimonda Bogužaitė

Sveiki, esu chemijos mokytoja ir mokau 9-12 klasių mokinius. Padedu užpildyti einamo kurso spragas, pagilinti žinias. Taip pat esu ir chemijos krypties doktorantė.

€20.7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Austėja Blandytė

Sveiki, mano vardas Austėja. Studijuoju Tarptautinius Santykius ir Ispanų kalbą Nottingham Trent Universitete. Esu trečio kurso studentė Anglijoje ir šlaikiau VBE Anglų kalbos egzaminą 100%. Taip pat turiu IELTS certifikatą 8.0 balų. Noriu pasidalinti savo patirtimi ir akademinėmis žiniomis mokantis anglų kalbą. Žinau, koks kartais gali būti sunkus ir lėtas mokymosi procesas, bet pati atradau būdą, kaip mokymasis gali būti smagi patirtis, tad noriu šia motyvacija pasidalinti su savo būsimais mokiniais :)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Nojus Pakėnas

Sveiki! Esu Nojus, trečio kurso inžinerijos studentas Mančesterio Universitete. Baigiau Vilniaus licėjų dešimtukais visuose dalykuose, šimtukais išlaikiau matematikos, fizikos ir anglų k. valstybinius brandos egzaminus. Taip pat baigiau fizikos mokyklą ,,Olimpas" ypatingai gabiems mokiniams, esu miesto ir nacionalinių fizikos olimpiadų prizininkas. Turiu metų patirtį mokydamas įvairaus amžiaus moksleivius matematikos ir fizikos. Galiu mokyti 1-12 kl. matematiką ir 7-12 kl. fiziką, esant poreikiui ir universitetinį kursą ar inžinerijos dalykus.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Juozas Purtokas

Sveiki, aš esu VDU humintarinių mokslo fakulteto studentas Juozas Purtokas. Galiu padėti gilinti žinias anglų kalboje, prisitaikyti prie mokinio lygio ir pageidaujamų mokymosi metodų, taip pat padėti pasiruošti egzaminui, klausymo, skaitymo, esė rašymo užduotims. Šiuo metu studijuoju prancūzų k. VDU. , iš neseniai laikyto VBE anglų k. egzamino gavau 96 balus, todėl manau kad turiu visas reikiamas žinias ir šviežią asmeninę patirtį padėti mokiniams išmokti kalbėti ir suprasti angliškai, bei pasiruošti egzaminui.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€40.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas - mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis - tai kūryba!

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos vyr. mokytoja. Darbo patirtis 19m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laimina Naujokienė

Esu matematikos mokytoja ekspertė Laimina Naujokienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. 14 metų taisau VBE. Parašiau ,,Matematikos diktantai 5-10 klasei" knygą. Suprantu kiekvieno mokinio nerimą susiduriant su matematiniais sunkumais ir galiu padėti juos įveikti.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Austėja Adomavičiūtė

Sveiki, esu Austėja, pradinio ugdymo su ankstyvąja anglų kalba studijų pirmo kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. Per visus savo mokymosi metus džiaugiausi mokslais, o dabar mokykla ir mokomaisiais dalykais džiaugtis skatinu kitus. Mokyklą baigiau aukščiausiais įvertinimais. Teko dirbti pradinių klasių mokytoja, kurį laiką buvau pavaduojanti mokytoja. Dažnai mokiniams iškyla neaiškumų, o iškilusius klausimus su mokiniais aiškinuosi tol, kol jie supranta. Galiu puikiai padėti paaiškinti pamokos medžiagą ir padėti su namų darbais.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Gabija Vaivadaitė

Sveiki, esu Kauno technologijos universiteto 3 kurso programų sistemų studentė. Mokykloje pradėjau galvoti apie programavimo studijas ir darbą, nes turėjau labai gerą mokytojų, kuris mane išmokino programavimo pagrindų, programavimo mąstymo ir puikiai paruošė egzaminui. Būtent tokią patirtį noriu suteikti kitiems. Mokau pagrinde šiomis kalbomis: C++, C#, Java, Python. Galiu padėti mokintis programavimo nuo pat pradžių srityje, kuri jus domina, padėti išspręsti sunkesnę programavimo problemą ar pamokinti naudingų dalykų. Galiu padėti sprendžiant programavimo užduotis, ruošiant atsiskaitymui ar egzaminui. Galiu padėti puslapių kūrimo srityje, taip pat pamokinti kaip prijungti duomenų bazę(PHP, C#, TypeScript, Java), kaip kurti android programėles (Java, Kotlin, C# ir Unity žaidimų kūrimas(pati nesenai pradėjau)). Nesu tipinė mokytoja, mokau visko per praktinius uždavinius ar vaizdinę medžiagą.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Pijus Navasaitis

Esu Kauno technologijos universiteto studentas, studijuoju programų sistemų kursą. Turiu patirties su C++, C#, Python, PHP programavimo kalbomis. Padedu ruoštis valstybiniam informatikos egzaminui, atlikti programavimo užduotis, pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Vilma Augustinienė

Sveiki! Esu matematikos mokytoja metodininkė. Matematikos mokau jau 26 metus. Esu paruošusi pamokos skaidres, bet kuriai matematikos temai. Jas naudosiu padėdama jums.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Stela Sankovska

Sveiki,esu rusų ir vokiečių kalbų vyr.mokytoja,dėstymo patirtis -25 m.Padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų,vokiečių k.) -ypač kalbėjimo bei rašymo dalims.Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje,atlikti namų darbus,pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Adomas Pakalnis

Dėstytojas - praktikas, siÅ«lo kokybiÅ¡kus mokymus :Individualius, nedidelėje grupėje, (nuotolinis ar gyvas mokymas). Mokymai įmonės darbuotojams. Visiems už protingą kainą. Kursantams iÅ¡ kitų miestų ar gyvenantiems užsienyje siÅ«lau nuotolinius kursus. Nuotoliniai mokymai grupėje. Naujiena! Mokymai mažoje 3-4 asmenų grupėje. Dirbsite tiesiogiai bendraujant su dėstytoju, atliksite daug praktinių užduočių! Visos siÅ«lomos mokymo programos : MS Excel pažengusiems(populiariausi!) MS Excel pradedantiems MS Office pažengusiems MS Office pradedantiems Office(MAC, 365) Efektyvus teksto tvarkymas( MS Word) Pažangios pateikties kÅ«rimas (MS Powerpoint) Duomenų bazės (MS Access) Tinklalapių kÅ«rimo pagrindai –Turinio valdymo sistemos(wordpress) Tinklalapių kÅ«rimo pagrindai- html, css, php, mysql Galimos individualios konsultacijos verslui Konsultacijos studentams raÅ¡to darbų ir praktiniais klausimais. Kursų laikas-ryte, dienos metu, po darbo, savaitgaliais. Suteikiama mokymosi medžiaga Dirbu pagal individualią veiklą. IÅ¡raÅ¡au sąskaitas Kursų kaina sutartinė, ženkliai pigiau nei mokantis įmonėje! Kontaktai : Telefonas: 861030338 Adomas Elektroninis paÅ¡tas :[email protected]

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rima Čerauskienė

Sveik, esu specialioji pedagogė metodininkė, dirbu jau 27 metus su negale turinčiais vaikais. Esu sukaupusi daug metodinės, vaizdinės medžiagos, padedu mokinukams įsijunkyti į klasės veiklą.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jelena Piliutinienė

Esu anglų kalbos dėstytoja, filologė. Taip pat rusų kalbos mokytoja. Mokau anglų (taip pat rusų, lietuvių) kalbų - individualiai, intensyviai, nebrangiai, nuo pradmenų iki visiškos naudojimo laisvės. Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kalbėjimo įgūdžių formavimui. Taip pat išsamiai studijuojami ir kiti aspektai. Dirbu su visų amžiaus grupių žmonėmis. Paprastai, suprantamai, išsamiai išaiškinu gramatines struktūras, skiriu didelį dėmesį įvairių užduočių atlikimui. Dėstau, atsižvelgdamas į kiekvieno mokinio poreikius.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laima Petkevičienė

Sveiki, esu biologijos mokytoja. Ja dirbu 4 metus. Daugiausiai patirties turiu dirbant su 7-10 klasėmis, bet galiu padėti ir vyresniems mokiniams. Pamokose naudoju vaizdines medžiagas bei įvairias pateiktis. Esu sukūrusi tesus įvairioms temoms. Kviečiu prisijungti prie mano pamokos ir išspręsti kilusias problemas biologijos pamokose 😉

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Giedrė Sudniutė

Esu Informatikos mokytoja iš Aukštaitijos. IT mokau 1-4 kl. (9-12 kl.) gimnazistus. Taip pat esu Saugesnio interneto ambasadorė bei ambasadorių lektorė; Scientix mokytoja, EU Code Week mokytoja. Nuolat domiuosi įvairiomis IKMT naujienomis (ypač internetinėmis (OnLine)). Galiu mokyti ir programavimo pradmenų (Python!; c++; Java Script). Nuotoliniam bendravimui man tinkamiausia MS Teams erdvė.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Grigas Sakalis

Sveiki, esu Grigas. 2019 metais baigiau Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, įgijau bakalauro laipsnį. Po metų įgijau pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. Manau, kad istoriją galima pažinti ne tik iš vadovėlio ar nagrinėjant šaltinius – tam taip pat gali pasitarnauti kad ir filmai ar diskusija. Istorija, tai mokslas ugdantis ne tik pilietinį sąmoningumą ar pagarbą praeities herojams, bet ir pagarbą vienas kito nuomonei esant įvairiems ginčytiniems klausimams. Jeigu išgirdus žodį istorija, pirma mintis, kuri šauna į galvą yra datos, reiškia laikas istoriją pabandyti pažinti kitaip. Kviečiu tai daryti kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Virgita Burneikaitė

Sveiki, esu Virgita, biologijos mokytoja. Mokytoja dirbu ir savo darbą myliu jau 6 metus, tad tikrai padėsiu pamilti biologiją ir jums. 😉 Savo pamokose naudoju daug vaizdinės medžiagos, nes be jos biologiją tiesiog labai sunku įsivaizduoti. Kviečiu kartu su manimi atrasti biologijos paslaptis! 😊

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jūratė Dubickė

Sveiki visi. Esu rusų kalbos vyresnioji mokytoja. Vaikus mokinu jau 32 metai. Manau, kad kiekviena kalba,kurią žmogus moka, tarsi drabužis jam. Vadinasi, kuo daugiau kalbų moki, tuo puošniau gali apsirengti ir atrodyti. Mokinu su meile, atsidavimu, įsiklausydama į mokinio poreikius. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, todėl nuolat mokausi, tobulinu šios srities žinias ir įgūdžius, taikau juos savo darbe. Kiekvienas esam sociali asmenybė, kuriai reikia kitų žmonių palaikymo, supratimo, empatijos ir t.t. Turiu pakankamai žinių ir socialinių įgūdžių patarti įvairiais socialinio bendravimo klausimais ( VDU Švietimo akademijoje studijuoju socialinę pedagogiką). Man svarbu klausyti ir girdėti, žiūrėti ir matyti...

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Paulius Sungaila

Šiuolaikiškos biologijos pamokos 9-12 kl. mokiniams bei eksternams, siekiantiems aukščiausių rezultatų iš biologijos egzamino, kontrolinių ar olimpiadų. Kuo šios pamokos išskirtinės: pamokose einamos ne tik teorinės temos - darbas dažnai koncentruojamas į esminius aspektus, kaip reikia ruoštis egzaminui - nagrinėjamos klausimų kartojimosi egzaminuose tendencijos, atskleidžiamos vertinimo sistemos spragos, aiškinamasi, kokioms užduotims reikia reikia skirti daugiausiai dėmesio, išdėstomos klausimų suvokimo ir atsakinėjimo į juos technikos. Taip pat pateikiamos mokymosi metodikos, dažniausių klaidų analizės ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Pamokose pasitelkiami inovatyvūs mokymo metodai, naudojamas interaktyvus bei daugiaplatformis mokymasis, ugdomos gamtamokslinės kompetencijos, pristatomi naujausi gyvybės mokslų pasiekimai. Taip pat pamokų metų mokiniai, pasitelkdami skirtingas technologijas, gali tiesiogiai stebėti įvairius biosferoje vykstančius procesus nuo molekulės iki viso organizmo lygmens. Pamokose taip pat naudojamos įvairios, daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusios animacijos ir paveikslai, sukurti geriausių grafikos dizainerių. Kiekvienas biologinis procesas nebėra tik įsivaizduojamas – jis yra patiriamas ir išgyvenamas! Pamokų metų mokiniai ugdomi ne tik suvokti įvairius gyvybės mokslų dėsningumus pristatant įvairias temas tradiciniu pasakojimo būdu. Didelis dėmesys yra skiriamas plėtojant įgytų žinių pritaikymą. Mokiniai ugdomi kūrybiškai spręsti biologines problemas, kritiškai mąstyti bei reikšti argumentuotą nuomonę. Pamokų metų mokiniams yra pateikiami naujausi moksliniai atradimai: nuo genomo redagavimo iki sintetinių organizmų sukūrimo. Tokiu būdu mokiniai yra skatinami vertinti biologijos mokslo atradimų reikšmę, diskutuoti, todėl išauga mokinių motyvaciją mokytis ir susidomėjimas gamtos mokslais. Kodėl verta rinktis mane: daug metų ruošiuosi bei dalyvauju biologijos olimpiadose ir konkursuose, individualiai gilinu žinias bei gebėjimus. Esu nuodugniai išnagrinėjęs visus valstybinius biologijos brandos egzaminus. Iš valstybinio egzamino gavau 100 balų. Mokymo patirtis įgyta vedant daugiau nei 5000 pamokų keliems šimtams mokinių. Vilniaus universitete įgijau molekulinės biologijos bakalauro laipsnį ir gyvybės mokslų magistro laipsnį. Taip pat Vilniaus universitete įgijau profesinę pedagogo kvalifikacija. 5 metus dirbau Gyvybės mokslų centre įsikūrusiam Biochemijos institute, kur atradau 4 naujus virusus. Iš viso turiu sukaupęs 8 metų mokymo patirtį. 2020 m. buvau išrinktas išrinktas kaip vienas geriausių Lietuvos mokytojų Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Delfi portalo organizuotame projekte „Ačiū už pamokas"! Aktyviai užsiimu naujausių gyvybės mokslų pasiekimų sklaida bei dalyvauju įvairiose mokslinėse bei švietimo konferencijose, per kurias plečiu savo kompetencijas, atnaujinu žinias, dalinuosi patirtimi įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat palaikau glaudų ryšį su akademine bendruomene. Mokinių pasiekimai: nuo 2016 metų buvusių mokinių gautų rezultatų vidurkis iš biologijos egzamino siekia 90 balų. 2021 m. mokinių gautų rezultatų vidurkis iš biologijos egzamino siekia net 95 balus!

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dalia Zibalienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė, turiu 35 metų patirtį dirbant su 9-12 klasių mokiniais. Kasmet mokinius ruošiu istorijos valstybiniam egzaminui, istorijos olimpiadai, įvairiems konkursams, protų mūšiams. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos - testų, istorijos šaltinio, žemėlapio, karikatūrų nagrinėjimo užduočių. Pamoką galiu pravesti be išankstinio pasiruošimo. Rašau ir dalyvauju įvairaus lygmens projektuose.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, pedagogikos studentė, mokykloje dirbu geografijos ir istorijos mokytoja. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viltė Vaicikevičiūtė

Sveiki visi, esu IV gimnazijos klasės mokinė Viltė. Esu pasiruošusi padėti visiems 5-8 klasių mokiniams susidraugauti su biologija! Kartu ieškosime atsakymų į jums rūpimus ir neaiškius klausimus. Padėsiu geriau suprasti sudėtingas biologijos temas. Man svarbu, kad po pamokos mokinių klausimai būtų atsakyti, o pamoka – suprasta. Stengsiuosi susieti mokiniui įdomias veiklas su mokomuoju dalyku :) Spręsime testus, ruošimės atsiskaitymams ir mokysimės apie gyvąją gamtą!

€9.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€8.05/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Marta Šantaraitė

Ciao! 🙂 Esu italų kalbos mokytoja, gyvenanti Italijoje. Mokau italų kalbos jau du metus ir teikiu pamokas privačiai nuotoliniu būdu. Be galo myliu italų kalbą ir ją pasirinkau studijuoti visai atsitiktinai daug apie tai negalvojus, tačiau ją labai įsimylėjau ir esu kiekvieną pamoką vis laimingesnė ir dėkingesnė už galimybę dalintis meile šiai kalbai su savo studentais ir naujais žmonėmis. Didelį dėmesį skiriu mokinių emocinei sveikatai ir labai nemėgstu atskirties „mokytojas“ „mokinys“, o stengiuosi tapti juos suprantanti draugė. Siūlau italų kalbos kursus, kuriuose.... ..... atrasite pagrindinius Italijos ir Lietuvos kultūrų skirtumus, kurie bus naudingi vykstant į Italiją ar bendraujant su italais (pavyzdžiui, ar žinojote, jog jeigu nusiaunate batus prieš įeinant į italo namus, galite būti palaikytas labai nemandagus žmogus?) ..... išmoksite italų kalbos pagrindus, naudingus susikalbėti paprastomis temomis (užsisakant patiekalą itališkam restorane, prisistatant arba tiesiog norint paklausti kelio Italijoje) ...... pažinsite geriau italų maisto gaminimo ypatybės ir italų virtuvę, kurią galėsite išbandyti patys namuose (pavyzdžiui, žinosite, kaip pasidaryti tikrai labai skanią itališką kavą ar pasigaminti Margaritos picą bei kokių ingredientų gaminant itališkus patiekalus geriau tarpusavyje nemaišyti) Jei pagaliau nusprendei nebeatidėlioti ir išmokti italų kalbos, aš Tavęs laukiu!

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ilona Knyzelienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė. Matematiką dėstau 36 metus. Patirties turiu mokydama 9-12 klasi mokinius. Esu matematikos vadovėlio "Tempus" 12 klasei bendraautorė. Kartu su kolegomis esame parengę uždavinynus mokiniams pasiruošti PUPP patikrai bei valstybiniams brandos egzaminams. Daug metų esu matematikos VBE vertintoja, todėl galiu mokiniams patarti, kaip pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti matematikos brandos egzaminą. Mano patirtis suteikia galimybę dirbti su įvairių gebėjimų mokiniais ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Matas Kandrotas

Sveiki, Mokiniai, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Matas Kandrotas. Mokytoju dirbu jau ketverius metus ir mokau 5-12 klasių mokinius. Manau, kad mano stipriosios pusės yra nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, šiuolaikiškumas, inovatyvių mokymo metodų taikymas, mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas, gebėjimas dirbi nuosekliai ir sistemingai.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Agne Petrovskienė

Sveiki. Esu prancūzų kalbos dėstytoja Agnė. Prancūzų kalbos mokinu tiek paauglius, tiek suaugusius. Darbo patirtis - daugiau nei 16 metų.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Esu geografijos mokytoja Laura, VDU geografijos ir istorijos pedagogikos studentė, geografijos mokytoja. Pamokose medžiagą stengiuosi pateikti paprastai, lengvai suprantamai ir įdomiai.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rita Urbutienė

Sveiki, aš esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rita Urbutienė. Mokytojos stažas 32 metai. Pamokose naudoju IKT, esu sukaupusi įvairios mokomosios medžiagos. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams įveikti mokymosi sunkumus. Tikiu, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viktorija Kavoliuniene

Hallo, esu vokiečių kalbos mokytoja Viktorija. Mokau įvairaus amžiaus mokinius bendrinės vokiečių kalbos. Taipogi mokau vokiečių kalbos medicinos srityje. #Deutsch #Medizin

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ina Karosevičienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Ina Karosevičienė, turiu patirties mokydama 9-12 klasių mokinius. Daugiausiai dirbu su baigiamųjų klasių moksleiviais, padedu pasiruošti egzaminams.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Mickutė Deimantė

Labas! Esu Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos 12 klasės moksleivė ir jau 2 metus mokau jaunesnius mokinius ir padedu jiems įsisavinti mokykloje išmoktą informaciją. Mokykloje pasiekiu itin aukštus rezultatus, tačiau mano mokymasis nesibaigia ties mokykla - savarankiškai mokausi programavimo, fizikos, kuriu grafinį dizainą ir iliustracijas, vasaromis savanoriauju vaikų dienos stovyklose, renginiuose, turiu YouthPass sertifikatą bei esu baigusi DofE programą! Anglų kalba yra viena mano stipriausių pusių, o kadangi pati mokausi mokykloje, žinau, kokios mokymosi sistemos veikia, kaip pagerinti savo kalbos suvokimą ir pasiekti aukštesnių rezultatų akademinėje aplinkoje 1-8 klasių mokiniams. Taip pat esu gerai susipažinusi su VBE ir IELTS egzaminų struktūromis, turiu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, kuria dalinuosi su jaunesniais mokiniais. Kviečiu prisijungti prie savo pamokų ir esu įsitikinusi, kad nuosekliai dirbant kartu pasieksime gerų rezultatų!

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Lina Satkuviene

Sveiki. Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Turiu ilgametę darbo patirtį. Myliu vaikus ir savo darbą su jais. Dirbu naudodama vadovėlius ,,Taip", ,,Riešutas", ,,Raktas". Savo darbe naudoju ir Edukos užduotis.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Neringa Butienė

Sveiki, esu pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, turinti 25 – erių metų patirtį. Šiuo metu mokau trečios klasės mokinius. Padedu mokiniams paruošti namų darbus, įtvirtinti žinias, išsiaiškinti spragas, pasiruošti testams. Pamokose naudoju IKT priemones. Kviečiu prisijungti ir pagilinti žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Daiva Pundziuviene

Sveiki! Anglų kalbos mokymo patirtis: 20 metų. Anglų kalbos mokymas bus pritaikytas pagal jūsų turimą anglų kalbos lygį, poreikius ir individualų mokymosi stilių, naudojant inovatyvius mokymo metodus. Mokytis galima individualiai ar grupėje, internetu ar gyvai, nuotoliniu ar mišriu būdu. Galiu vesti verslo anglų kalbos seminarus įmonėms ar CLIL ir daugiakalbės pedagogikos dirbtuves mokytojų grupėms. Moksleivius ir studentus kviečiu dalyvauti akademinės anglų kalbos dirbtuvėse, kurių metu patobulinsite akademinio rašymo gebėjimus, galbūt atsikratysite viešojo kalbėjimo baimės, išmoksite akademinės anglų kalbos žodžių, užpildysite gramatikos spragas.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Silvija Dulinskaitė

Sveiki, šiuo metu esu antro kurso medicinos studijų programos studentė. Nuolatos mokausi naujų inovatyvių mokymosi būdų bei technikų, pati esu studentė, tad pačias geriausias mokymosi patirtis noriu perduoti ir jums!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ignas Andriekus

Sveiki, esu Ignas Andriekus, Vilniaus universiteto, teisės fakulteto, pirmo kurso studentas. Man yra 19 metų. Pamilau istoriją būdamas jau penktoje klasėje, tad niekada nekildavo sunkumų, kai reikėdavo ilgiau pasedėti prie knygų ir išsiaiškinti sunkesnes temas. Turiu patirties mokydamas bendraklasius, esu ne vieną kartą dalivavęs istorijos olimpiadose. Mano tikslas yra, kad tu kaip ir aš pamiltum istoriją bei su mano pagalba perprastum jos subtilybes ir gautum aukščiausius balus.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaida Jakovlevienė

Sveiki, aš esu visų pirma mama ir žmogus kuris su šeima gryžome į savo brangiąją Lietuvą integruotis ir pradėti gyvenimą čia po 17 metų Didžiojoje Britanijoje. Kaip galiu padėti jums? Aš laisvu laiku mokau tiek suaugusius, tiek moksleivius kaip pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Siūlau individualias nuotolines anglų kalbos pamokas tau patogiu metu. Todėl nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esi, mokytis galime kartu. Jei tau reikia pagerinti anglų kalbėjimą, gramatiką, pasiruošti egzaminui ar testui, gauti geresnį darbą ar tiesiog praplėsti specifinį žodyną, visada gali kreiptis į mane laišku ar žinute. Vaikams pamokas padės paruošti mano trečiokas sūnus baigęs keturias klases Anglijoje ir klasėje vadinamas užkietėjusiu anglu :)

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Stasė Staniulienė

Sveiki, esu Stasė Staniulienė, matematikos mokytoja metodininkė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 5-12 kl. mokiniams. Skatinu mokinių motyvaciją ir norą pamilti matematiką. Pagelbėsiu 5-10 klasių mokiniams.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vėjūnė Mačenskaitė

Sveiki! Esu specialioji pedagogė ir logopedė taip pat dar turinti ir bendrosios praktikos slaugytojos diplomą. Nors pagal amžių esu jauna specialistė, tačiau turiu nemenką patirtį dirbant su vaikais, kurią įgijau savanoriaudama specialiosiose mokyklose ir dienos centruose. Savo pamokose stengsiuosi taikyti šiuolaikinius ir inovatyvus metodus siekiant sudominti, ir išlaikyti mokinių dėmesį. Mano sritys: Kalbėjimo ir kalbos vertinimas. Sutrikimų identifikavimas. Artikuliacinės motorikos vertinimas ir lavinimas. Skaitymo, rašymo sutrikimų vertinimas, įveikimas. Garsų tarimo sutrikimų šalinimas.

€8.05/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Agapi Keshishyan

I am Agapi, a student at LCC International University, who is full of positivity, enthusiasm, and unlimited energy. I love teaching and being taught. I am fluent in English and my TOEFL score is 92. I got accepted to 3 universities, participated in several contests, and won them. I participated in the following programs: 1. National Public Speaking competition-2021 2. ” Development prospects” project-2019-2020(business training) 3. Lit Strong Words Contest-2020- volunteer 4. Lit Strong Words Contest-2020- participant, winner 5. Lit Strong Words contest summer school-2019 6. National Poetry Recitation Contest-2019, the winner I have professional skills, such as communication, responsibility, teamwork, patience, time-management, self-motivation, motivation techniques. I love singing and listening to music. I have a sense of humor, and my lessons will never be boring, but rather interesting, informational, motivating, and full of positivity. Also, I can work with people of any age.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Ganžaitė

Sveiki, esu Japonologijos studijų 3 kurso studentė ir turiu patirties mokydama kalbos tiek individualiai, tiek grupėse.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Patricia Popa

I was born and raised in Moldova, but currently, I am studying and living in Lithuania. English is one of my favorite languages because there are a lot of ways to learn it, like videos, movies, games, and so on. I took TOEFL and the SAT. According to my TOEFL result (118/120), my English language level is C1. I enjoy working with people and I participated in a program where I activated as a coach for the teams that were participating.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aušra Naujokienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Aušra Naujokienė. Mokyktoja dirbu jau septynerius metus. Turiu patirties mokydama mokinius nuo penktos iki dešimtos klasės. Per šiuos metus sukaupta žinių, kaip prieiti prie kiekvieno mokinio, mokomosios medžiagos, norint pagilinti įvairių temų žinias, ir patirties, bandant perteikti sudėtingus dalykus paprasčiau ir suprantamiau :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Erik Yeghinyan

Hello, I am Erik. I have been teaching English for more than 2 years, mostly to students aged 6 to 14. I will be willing to teach anyone, no matter their age. I am an open-minded person. I like to use engaging activities during my classes. I do not like it when my students get tired or exhausted during class. That is why I use an interesting way to help them learn something and be able to speak confidently. If you would like to learn English or improve your speaking skills, do not hesitate to choose me as your instructor. I'm looking forward to having a great journey;)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaida Pituškienė

KVIEČIU SUREAGUOTI VISUS, KURIE TUOJ LAIKYS ISTORIJOS VBE. Visiems, kurie mano, kad jau laiko mažai ir nieko nepavyks išmokti, sakau NE- dar galima daug padaryti ir kartu tai padarysime, pagal mano paruoštą planą bei tikslingas užduotis. Mano siūlomas kursas padės ir tiems, kurie nori intensyvaus kartojimo prieš egzaminą sudėliojant paskutinius taškus. Esu istorijos mokytoja ekspertė, turinti 25 metų darbo stažą. Dirbu gimnazijoje su 9- 12 klasių mokiniais bei MARK-o akademijoje, kurioje padedu ir suaugusiems pasiruošti istorijos VBE. Jau dešimtmetį esu istorijos VBE vertintoja. Labai myliu savo darbą ir man jis sekasi. :) Istorija yra be galo įdomus mokslas- kas mano kitaip, turėjo netinkamą susitikimą su šiuo dalyku, todėl siūlau pabandyti mokytis kitaip. :)

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dinara Mambetkazieva

Sveiki, aš esu prancūzų ir rusų kalbų dėstytoja Dinara. Mokinu prancūzų ir rusų kalbų paauglius ir suaugusiuosius. Paruošiu DELF egzaminui. Darbo patirtis daugiau nei 19 metų.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Juodeikienė

Sveiki, esu informacinių technologijų ir integruotų gamtos mokslų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė. Informacines technologijas dėstau 20 metų. Fiziką dėstau 20 metų. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, teoriją dėstau per praktinius pavyzdžius. Galiu be išankstinio pasiruošimo pravesti pamoką 5-8 klasėms. Vedu mokymus suaugusiems jau 19 metų. Mėgstu savo darbą, tad po pamokų vedu neformaliuosius užsiėmimus robotikos, steam bei programavimo. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu galime pasiekti puikių rezultatų. Progamavimo c++ ir Python nemokau.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Radvilė Damošiūtė

Pasimokom! Iveikime kalbėjimo baimę ir pasikelkime pažymį per mažiausiai 2 balus ✨ Ateik - pasiimk visas žinias kiek tik įmanoma - ištreniruok atmintį - atsipūsk ir mėgaukis rezultatais! Svarbiausia pasiimti ☝️

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Simona Mikalauskiene

Esu anglų kalbos mokytoja- metodininkė. Dirbu 20 metų su 5-12 klasės mokiniais gimnazijoje. Vedu privačias pamokas suaugusiems ir mokiniams. Mėgstu naujoves ir anglų kalbą;)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Asta Akutaitiene

Sveiki, esu anglų k.mokytoja metodininkė, baigusi Vilniaus Universitetą, dirbusi gimnazijoje 30 metų su 9-12 kl.mokiniais. Nėra kam paaiškinti rytdienos pamokos? Nesupranti medžiagos? Trūksta įgūdžių? Kažkas neaišku? Rašyk man !

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Sam Easley

Visiems tiems, kurie nori pagilinti ir patobulinti savo anglų k. žinias, siūlome online pamokas su amerikiečiu, kuris jums visapusiškai padės. Užsiėmimai skirti ne tik tiems, kurie nori įgauti pasitikėjimą savimi kalbant angliškai, bet ir tiems, kuriems reikalingas raštingumas anglų kalboje bei dalykinė anglų kalba. Skambinti tel. +37060381231.

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vigilija Žiūraitė

¡Hola! Esu ispanų kalbos dėstytoja Vigilija (arba Vigi:). Ispanų kalbos mokau jau devynerius metus, lygiai tiek pat laiko gyvenu tarp Lietuvos ir Ispanijos. Man teko studijuoti Alikantės ir Madrido Carlos III universitetuose bei dirbti privačiame sektoriuje įvairiuose Ispanijos miestuose. Šiuo metu taip pat rengiu daktaro disertaciją apie Ispanijos politines permainas, todėl mano pamokose galite tikėtis ir nemažai informacijos apie šios šalies kultūrą bei istoriją. Visų pirma išsiaiškinsime jūsų ispanų kalbos mokymosi tikslą, o tuomet mokysimės taip, kad būtų ne tik naudinga, bet ir įdomu. A1-B2 lygiai.

€29.9/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ramunė Sveikytė

Sveiki! Padedu įdomiai ir greitai išmokti anglų kalbą. Pati 14 metų gyvenau, mokiausi ir dirbau JAV, tad puikiai pažįstu amerikiečių kultūrą ir papročius. Verteja dirbau Valstijose bei metus gyvendama Airijoje. Dėstau visų lygių (nuo pradinio iki advanced ) bendrinės ir dalykinės (Business English) anglų kalbos pamokas. Mokinu tiek individualiai, tiek įmones. Taip pat turiu mokymo patirties su vaikais bei moksleiviais. Siuo kovidiniu laikotrapiu mokinu internetu.

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rebecca Majitova

Hello, I am Rebecca - an English Teacher with 4+ years of teaching experience. Graduated with Bachelors program from LCC International University, an American-Style institution located in Klaipeda. I have been working in Marketing Department of LCC since 2019 and tutoring international students on the side. Through out the years I have gained valuable skills in teaching English to foreigners; such as public speaking, listening and note taking.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Algis Bitautas

Inovatyvios istorijos pamokos 5–12 klasių mokiniams siekiantiems aukščiausių rezultatų iš istorijos egzamino, kontrolinių ar patekimo į prestižines gimnazijas. Kuo šios pamokos išskirtinės? Pirma, jas veda edukologijos mokslų dr. Algis Bitautas, paskelbtas inovatyviausiu šalyje istorijos mokytoju, kurio pedagoginė patirtis 11 sezonų Vilniaus Licėjuje, paskaitos Vytauto Didžiojo universitete, progimnazijose ir t.t. Mano abiturientai, išlaikę istorijos egzaminą virš 90% , tvirtina, kad efektyviausia jiems buvo mokytis tada, kai buvo linksma. Antra, pamokose pateikiama ne tik mokymosi medžiaga .ppt skaidrėmis, tačiau gyvu pašnekesiu koncentruojamasi į esminius egzamino aspektus, kaip jam reikia ruoštis: užduočių kartojimosi egzaminuose tendencijos, aiškinamasi, kokioms užduotim ir šaltiniams reikia skirti daugiausiai dėmesio, taip pat pateikiama dažniausių klaidų ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Trečia, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas - mokomės individualiai (1 mokinys). Eilinis mokytojas tik moko tave, geras mokytojas padeda suprasti, o geriausias mokytojas dar ir pademonstruoja pavyzdžiais kaip tai pritaikyti. Bet dar esti ir tokie mokytojai, kurie mus įkvepia visam likusiam gyvenimui, būtent tokia asmenybe aš ir noriu tapti. Susidomėjai ir nori išbandyti – rašyk ir išbandyk istoriją mokytis efektyviai ir įdomiai.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Olegas Žukas

Sveiki, Turiu apie 20 metų patirtį dėstant matematiką ir korepetitoriaus patirtį. Esu baigęs daug psichologinio pobūdžio seminarų, esu komunikabilus, lankstus bendraujant su žmonėmis, su mokiniais lengvai randu bendrą kalbą. Atpažįstu bei nustatau mokymosi spragas. Laisvai kalbu lietuvių, rusų, lenkų ir vokiečių kalbomis. Mano mokiniai visuomet po pamokų su manim daro pažangą, jų balai kyla. Pagarbiai, Olegas Žukas

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Audrius Å velnikas

Sveiki esu istorijos mokytojas Audrius Švelnikas. Turiu sukaupęs daugiau nei 5 metus istorijos mokymo patirtį mokyklose su 5-12 klasių mokiniais. Turiu pasiruošęs įvairios tekstinės, vaizdinės mokomosios medžiagos. Savo darbe naudoju garsinę, vaizdinę, tekstinę IKT medžiagą. Stengiuosi mokomąją medžiagą pateikti įdomiai, patraukliai, šmaikščiai ir šiuolaikiškai.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rima Ona Jankauskienė

Sveiki esu mokytoja-metodininkė, darbo stažas 40 mnetų,daug metų mokykloje yra inkliuzinis mokymas, moku prisitaikyti prie moksleivio charakterio ir mokymosi tempo,gerai komunikuoju, taikau įvairius mokymometodus, daug metų dalyvavau valstybinių egzaminų taisyme.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ingrida Kriaučiukienė

Sveiki, esu specialioji pedagogė Ingrida. Mokiniams matematiką stengiuosi paaiškinti kuo paprasčiau, nes matematika - tai žaidimas su skaičiais. Galiu mokyti 5-8 klasių mokinius. Myliu savo darbą ir vaikus, stengiuosi su jais rasti bendrą kalbą. Tikiuosi, galėsiu padėti ir Jums...

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Evelina Ruzgienė

Sveiki, esu matematikos mokytoja iš tarptautinės "Universa Via" mokyklos. Turiu 12 metų darbo patirtį mokykloje su mokiniais nuo 5 - 12 klasės. Jau daugiau nei metus dirbu online su mokiniais iš kitų miestų.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Andrius Gaučas

Sveiki visi :)) Individualiai mokau anglų kalbos tiek pradedančius, tiek jau pažengusius. Daug dėmesio skiriu kalbėjimo laivinimui. Taip pat dirbu ir su akcento švelninimu. Švari, taisyklinga ir aiški kalba itin svarbu norint geresnių karjeros galimybių, o ir apskritai jaustis komfortiškai kasdieniniame gyvenime. Esu profesionalus aktorius, lektorius, University of Essex magistras. Dirbu Londone, profesionaliuose Teatruose, tokiuose, kaip Shakespeare's Globe, taigi anglų kalbos žinias pritaikau praktiškai ir nuolat tobulinu savo paties žinias. Taip pat pridedu ir savo puslapio nuorodą, kurioje galite susipažinti su medžiaga, vaizdo įrašais ir pamatyti rekomendacijas iš jau buvusių/esamų studentų. Iki malonaus 🙂

€32.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Sigita Macienė

Sveiki, esu informatikos mokytoja. Mokau ir mokausi pati jau virš 20 metų. Ką dar pasakyti apie save? Stebėjau pamokas Bratislavoje, Veronoje, Sesimbroje. Orsovoje su mokiniais dalyvavome programavimo konkurse, o Maltoje tobulinau savo užsienio kalbos įgūdžius. Dirbu su 1–10 kl. mokiniais. Nemokau C++.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Untulytė-Kleinienė

Sveiki, esu vyr. lietuvių kalbos mokytoja, literatūrologė. Darbo patirtis mokykloje - 14 metų. Vienerius metus dirbau Airijos lituanistinėje mokykloje. Šiuo metu mokau 5-10 klases. Padedu ruoštis standartizuotiems testams, 10 klasės PUPP patikrinimui. Taikau įvairius mokymo/si metodus. Turiu patirties su mokiniais, grįžusiais į Lietuvą iš angliakalbių šalių. Galiu padėti suprasti lietuvių kalbos gramatikos ir literatūros labirintus. Kviečiu keliauti drauge! :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Saulė Ramonaitė

Sveiki, esu Saulė Ramonaitė, matematikos studentė Vilniaus Gedimino Technikos Universitete. Galiu padėti moksleiviams su matematika kas neaišku, kartu išspręsti klasės ar namų darbus, jei kas nors buvo neaišku pamokose paaiškinčiau plačiau. Baigiau Kauno "Saulės" gimnaziją praėjusiais metais ir dar pamenu ko reikia mokyklos suole, tad jei turit sunkumų kreipkitės. Studentams galiu padėti su diferencialiniu skaičiavimu, matricomis, tiesinis ir vektorine algebra. Kitaip tariant fundamentaliąją matematika.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ina Juonienė

Sveiki, esu anglų kalbos filologė, turiu ilgametę (nuo 1994m) patirtį. Esu dirbusi su įvairaus amžiaus mokiniais: ikimokiklinio amžiaus vaikais, studentais ir suaugusiais. Šiuo metu studijuoju magistrantūroje anglų kalbos ir kultūros pedagogiką. Dirbant, atsižvelgiu į esamą anglų kalbos mokėjimo lygį ir į jūsų tikslus, pageidavimus ir interesus. Dirbant, mano tikslas: įvertinti jūsų esamas anglų kalbos žinias ir įgūdžius ir padėti jums pasiekti pageidaujamų žinių ir įgūdžių, jums įdomiu ir patraukliu būdu.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Deimantė Reinikovaitė

Sveiki, esu abiturientė. Šiuo metu mokausi gimnazijoje. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€9.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Mokytojas a

€57.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Eglė Simonavičiūtė

Sveiki, esu Eglė, VU Kauno humanitarinio fakulteto audiovizualinio vertimo 2 kurso studentė. Studijuoju vertimą iš anglų kalbos į lietuvių ir atvirkščiai. Esu baigusi Kauno VDU "Rasos" gimnazija, mokiausi universitetinėje klasėje. Iš valstybinių brandos egzaminų turiu 97 balus iš lietuvių kalbos ir 99 balus iš anglų kalbos. Žinau, kad kartais viena nesuprasta temą, atrodo, gali trukdyti mokytis toliau, todėl spręskime problemas, išsiaiškinkime netikslumus, o gal paprasčiausiai pasipraktikuokime pakalbėti anglų kalba.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Alina Harbovska

Hello everyone! I am so excited to introduce myself to all of you. Originally, I am from Ukraine but in the past couple of years, I have been moving around a lot. In 2017, I went to the United States as a part of an exchange program. I spent 10 months studying at Monterey High School which is based in Lubbock, Texas. In 2018, I came back to Ukraine and continued my school studies. After coming back from the US, I knew that I wanted to study in an American-like institution. I started searching and soon it lead me to LCC International University. It is a North-American university based in Klaipeda, Lithuania. All classes are conducted in English and most of our professors come from the US. Needless to say, I am a student of the International Relations and Development department. In 2020, I participated in the Erasmus+ exchange which led me to the American University in Bulgaria. There I spent one of the most unforgettable times of my life. Currently, I am learning Spanish and my dream is to study at a language school in Spain someday. Now, let’s talk about my working experience. I have been teaching English online since 2019. During this time, I have been working for Russian and Ukrainian online language schools and also individually. Needless to say that my students come from different countries. I have experience teaching Russians, Ukrainians, Uzbeks, Kazakhs, Polish, German and French. Moreover, I have had the opportunity to teach “star” students. Some of them include a daughter of a famous Ukrainian football player, a wife of a diplomat, and a woman who works in the Ministry of Economics of Ukraine. One important thing to know about me is that I can be both very serious and very talkative. I try to spend a lot of time developing students’ speaking skills but also not forget about some important grammar aspects. I like making new connections and I hope to see you soon in my classes!

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Orinaitė

Sveiki, esu Kauno Technologijos Universiteto taikomosios matematikos ir pedagogikos studentė. Man matematika yra disciplina, kuri leidžia pažinti pasaulį, suteikia galimybę susikalbėti tiek mažam, tiek dideliam ta pačia - skaičių kalba. Noriu padėti suprasti matematiką ir kad kiekvienas atrastų matematikos grožį paprastume. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, jog kartu pasiksime geriausių rezultatų :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Lukas Janėnas

Sveiki, Jau daugiau nei 7 metus dirbu IT srityje, per šį laikotarpį esu sukaupęs nemažą žinių bagažą IT srityje. Daugiau nei 5 metus vadovauju įmonės įkurtai akademijai, kurioje padedu studentams įgyti praktinės patirties ir pradėti savo, kaip IT specialisto karjerą. Mano stipriausi įgūdžiai yra dirbant su Linux operacine sistema, kompiuteriniais tinklais, C/C++, Python, PHP, JavaScript ir Lua programavimo kalbomis. Taip pat galiu padėti ir su kitomis programavimo kalbomis, operacinėmis sistemomis ar programinę įranga kaip Microsoft Office ar Excel. Jeigu kažko nepaminėjau, kuo galiu padėti, klauskite manęs ir pasižiūrėsime kuo galiu būti dar naudingas :)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kamilė Pavydytė

Hallo hallo! Mano vardas Kamilė, mokau vokiečių kalbos. Šiuo metu baiginėju vokiečių filologijos studijas VU. Pati turiu jau septynis mėnesius mokymo patirties. Labai mėgstu naudoti vaizdinę medžiagą pamokose, todėl pažadu, jos bus įdomios, naudingos ir be jokio streso. Padėsiu pagal tavo individualius poreikius: galbūt norėtum pasiruošti kontroliniams ar kitoms užduotims, pagilinti mokyklines žinias ar nuo pagrindų išmokti šios kalbos? Wir sehen uns, tschüss !

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Inga Švedienė

Sveiki, esu karjeros konsultantė Inga Švedienė. Konsultuoju paauglius ir jaunimą renkantis savo karjeros kelią. Nuo ko pradėti, kaip susiorientuoti, kaip išsirinkti, kas gali padėti pažinti save, kaip išsirinkti tolimesnį kelią - tai nedaugelis klausimų, į kuriuos kartu randame atsakymus.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Renata Gedvilaitė

Sveiki. Padedu pradinių klasių mokiniams, kurie turi mokymosi sunkumų - skaitymo, rašymo, skaičiavimo. Padedu vaikams pasiruošti mokyklai. Pradinukams padedu gilinti anglų kalbos žinias. Daugumą užduočių kuriu individualiai mokiniui, pagal jo poreikius ir galimybes. Pagal galimybes, naudoju įdomias užduotis (eduka.lt, quizziz), kuriu vadovėlius su CANVA programa. Dirbu mokinių atostogų metų bei vasarą.

€5.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ingrida Skrinskienė

Sveiki, aš esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Ingrida Skrinskienė. Lietuvių kalbą dėstau 16 metų. Patirties turiu mokydama 5-8-tų - 9-12 klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos-teorinių aprašų, užduočių, todėl galiu pravesti lietuvių kalbos ir literatūros pamoką. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Silvija Vaičaitytė

Sveiki, esu Silvija, kinų (mandarinų) kalbos mokytoja. Turiu daugiau nei 3-jų metų patirtį kinų kalbos mokyme. Baigiau Rytų Azijos studijas Lietuvoje, taip pat, studijavau universitete Pekine bei Šanchajuje. Mokau tiek pradedančiuosius, tiek pažengusiuosius. Kiekvienam mokiniui kartu parenkame asmeniškai pritaikytą tempą, įvertindami norimus pasiekti rezultatus.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kotryna Lipavičiūtė

Labas! Esu Kotryna ir paskutinius du metus dirbau geografijos mokytoja. Pirmuosius metus dirbau Kauno jėzuitų gimnazijoje. Dabar dirbu nedidelėje dvikalbėje mokykloje "Saulės Gojus". Esu baigusi Vilniaus universiteto geografijos bakalaurą ir šiuo metu studijuoju geografijos ir kraštotvarkos magistrą taip pat Vilniaus universitete. Jei turi spragų, ruošiesi egzaminams ar tiesiog nori save išbandyti ir daugiau sužinoti apie pasaulį, siūlau tau pasirinkti vieną iš mano laikų ir pradėsim bendrauti ;)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Karvelytė

Esu anglų kalbos vyresnioji mokytoja Kristina. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 20 metų. Patirties turiu mokydama 5-8 klasių mokinius. Savo pamokose naudoju IKT metodus, vizualines priemones. Galiu konsultuoti ir mokyti gramatikos, rašymo, kalbėjimo, pagelbėti atliekant namų darbų užduotis.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ