Mokytojai (72)

Susipažinkite su Mokosi.lt mokytojais 👩‍🏫

Nuo €0 iki €100
Nuo iki
(21)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(15)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Audronė Kondrotienė

Sveiki, esu Audronė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 9-12 kl. mokiniams, ruošiu dešimtokus Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP) ir dvyliktokus Valstybiniam egzaminui. Nuo 2004m.esu Valstybinio gimtosios lietuvių kalbos brandos egzamino vertintoja ir žinau, ko reikia, kad Jūsų lūkesčiai, susiję su baigiamaisiais egzaminais, išsipildytų. Ateik ir kartu įveiksime visus sunkumus.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Asta Jakutienė

Sveiki,esu chemijos mokytoja metodininkė.Dėstau 8 -12kl.mokiniams.Jau daug metų ruošiu dvyliktokus valstybiniams egzaminams.Turiu paruošusi daug užduočių,testų, sunkesnių įvairių tipų uždavinių.Taip pat dirbu ir su studentais.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Edita Bitvinskaitė

Sveiki, esu fizikos mokytoja Edita Bitvinskaitė, turiu 26 metų darbo stažą. Padedu įveikti fizikos sunkumus 8-12 klasių moksleiviams, ruošiu egzaminui. Esu dirbusi su studentais, neturinčiais fizikos pagrindų, nes 11-12 klasėse nebuvo pasirinkę fizikos dalyko. Dirbu su Tarptautinio Bakalaureato (IBDP) programa.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Simona Butkutė

Sveiki, esu Simona Butkutė, Vilniaus universiteto, filosofijos fakulteto, pirmo kurso psichologijos studentė. Man yra 19 metų. Mokymo patirtis: mokykloje padėdavau bendraklasiams geriau įsisavinti informaciją, suvokti pamokos esmę. Lietuvių kalbos egzamine surinkau 94%. Turiu sukaupusi nemažai teorinės medžiagos ir užduočių.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Gabriele Makareviciute

Sveiki! Esu Gabrielė, studijuoju Oksfordo universitete Didžiojoje Britanijoje. Korepetitore dirbu nuo 2018-ųjų, esu mokiusi ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, norinčius išmokti skaityti, ir suaugusiuosius, siekiančius kalbėti bei rašyti taisyklingai. Žinau, kaip pateikti medžiagą konkrečiai, įdomiai ir sistemingai. Sėkmingai ruošiu mokinius stojamiesiems egzaminams į gimnaziją, padedu ruoštis viešajam kalbėjimui bei VBE rašiniui. Lietuvių kalbos mokau ir užsieniečius. Taip pat mokau anglų bei prancūzų kalbų.

€18/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja-metodininkė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 13 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti :) Kviečiu prisijungti į mano pamokas :)

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Jolita Urlakienė

Sveiki, mokau mokinius chemijos jau 30 metų, dirbu privačioje Kauno gimnazijoje. Padedu mokytis chemijos 8 -12 klasių mokiniams, ruošiu chemijos brandos egzaminui, konkursams, olimpiadoms, testams. Mokymas individualus ir grupinis. Naudojama ilgus metus kurta ir tobulinta ruošimo egzaminams sistema. Lankant papildomas chemijos pamokas mokinių pasiekimai vidutiniškai pagerėja 1-2 balais per 1-2 mėnesius. Kviečiu prisijungti!

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€13/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Renata Dudzinskienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Renata. Dirbu 14 metų. Tikiu, kad taisyklingos rašybos ir skyrybos išmokti įmanoma 🤗Taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT naujoves. O kad mokymasis būtų smagus, nebijau pajuokauti ir pasmaikštauti 🤗

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Justina Karčiauskaitė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja Justina. Esu suinteresuota ugdyti 9-12 klasių gimnazistus, nes su jais turiu daugiausiai patirties. Esu baigusi biologijos ir genetikos bakalauro studijas, įgijusi pedagogės kvalifikaciją. Turiu įvairiausių testų bei užduočių patikrinti žinias! Biologijos VBE išlaikiau 94%. Noriu susipažinti su naujais mokiniais ir savo žinias perduoti Jiems!

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Juozas Purtokas

Sveiki, aš esu VDU humintarinių mokslo fakulteto studentas Juozas Purtokas. Galiu padėti gilinti žinias anglų kalboje, prisitaikyti prie mokinio lygio ir pageidaujamų mokymosi metodų, taip pat padėti pasiruošti egzaminui, klausymo, skaitymo, esė rašymo užduotims. Šiuo metu studijuoju prancūzų k. VDU. , iš neseniai laikyto VBE anglų k. egzamino gavau 96 balus, todėl manau kad turiu visas reikiamas žinias ir šviežią asmeninę patirtį padėti mokiniams išmokti kalbėti ir suprasti angliškai, bei pasiruošti egzaminui.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Danutė Balčiūnienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja jau 35 metai. Galiu padėti mokiniams sustiprinti žinias, pasiruošti egzaminams.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Neringa Butienė

Sveiki, esu pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, turinti 25 – erių metų patirtį. Šiuo metu mokau trečios klasės mokinius. Padedu mokiniams paruošti namų darbus, įtvirtinti žinias, išsiaiškinti spragas, pasiruošti testams. Pamokose naudoju IKT priemones. Kviečiu prisijungti ir pagilinti žinias.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ignas Andriekus

Sveiki, esu Ignas Andriekus, Vilniaus universiteto, teisės fakulteto, pirmo kurso studentas. Man yra 19 metų. Pamilau istoriją būdamas jau penktoje klasėje, tad niekada nekildavo sunkumų, kai reikėdavo ilgiau pasedėti prie knygų ir išsiaiškinti sunkesnes temas. Turiu patirties mokydamas bendraklasius, esu ne vieną kartą dalivavęs istorijos olimpiadose. Mano tikslas yra, kad tu kaip ir aš pamiltum istoriją bei su mano pagalba perprastum jos subtilybes ir gautum aukščiausius balus.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Morta Šantaraitė

Ciao! 🙂 Esu italų kalbos mokytoja, gyvenanti Italijoje ir dirbanti pagal individualią veiklą. Mokau italų kalbos jau daugiau nei metus ir teikiu pamokas privačiai nuotoliniu būdu. Be galo myliu italų kalbą ir ją pasirinkau studijuoti visai atsitiktinai daug apie tai negalvojus, tačiau ją labai įsimylėjau ir esu kiekvieną pamoką vis laimingesnė ir dėkingesnė už galimybę dalintis meile šiai kalbai su savo studentais ir naujais žmonėmis. Didelį dėmesį skiriu mokinių emocinei sveikatai ir labai nemėgstu atskirties „mokytojas“ „mokinys“, o stengiuosi tapti juos suprantanti draugė. Siūlau italų kalbos kursus, kuriuose.... ..... atrasite pagrindinius Italijos ir Lietuvos kultūrų skirtumus, kurie bus naudingi vykstant į Italiją ar bendraujant su italais (pavyzdžiui, ar žinojote, jog jeigu nusiaunate batus prieš įeinant į italo namus, galite būti palaikytas labai nemandagus žmogus?) ..... išmoksite italų kalbos pagrindus, naudingus susikalbėti paprastomis temomis (užsisakant patiekalą itališkam restorane, prisistatant arba tiesiog norint paklausti kelio Italijoje) ...... pažinsite geriau italų maisto gaminimo ypatybės ir italų virtuvę, kurią galėsite išbandyti patys namuose (pavyzdžiui, žinosite, kaip pasidaryti tikrai labai skanią itališką kavą ar pasigaminti Margaritos picą bei kokių ingredientų gaminant itališkus patiekalus geriau tarpusavyje nemaišyti) Jei pagaliau nusprendie nebeatidėlioti ir išmokti italų kalbos, aš Tavęs laukiu!

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ilona Knyzelienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė. Matematiką dėstau 36 metus. Patirties turiu mokydama 9-12 klasi mokinius. Esu matematikos vadovėlio "Tempus" 12 klasei bendraautorė. Kartu su kolegomis esame parengę uždavinynus mokiniams pasiruošti PUPP patikrai bei valstybiniams brandos egzaminams. Daug metų esu matematikos VBE vertintoja, todėl galiu mokiniams patarti, kaip pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti matematikos brandos egzaminą. Mano patirtis suteikia galimybę dirbti su įvairių gebėjimų mokiniais ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Matas Kandrotas

Sveiki, Mokiniai, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Matas Kandrotas. Mokytoju dirbu jau ketverius metus ir mokau 5-12 klasių mokinius. Manau, kad mano stipriosios pusės yra nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, šiuolaikiškumas, inovatyvių mokymo metodų taikymas, mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas, gebėjimas dirbi nuosekliai ir sistemingai.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Daiva Pundziuviene

Sveiki! Anglų kalbos mokymo patirtis: 20 metų. Anglų kalbos mokymas bus pritaikytas pagal jūsų turimą anglų kalbos lygį, poreikius ir individualų mokymosi stilių, naudojant inovatyvius mokymo metodus. Mokytis galima individualiai ar grupėje, internetu ar gyvai, nuotoliniu ar mišriu būdu. Galiu vesti verslo anglų kalbos seminarus įmonėms ar CLIL ir daugiakalbės pedagogikos dirbtuves mokytojų grupėms. Moksleivius ir studentus kviečiu dalyvauti akademinės anglų kalbos dirbtuvėse, kurių metu patobulinsite akademinio rašymo gebėjimus, galbūt atsikratysite viešojo kalbėjimo baimės, išmoksite akademinės anglų kalbos žodžių, užpildysite gramatikos spragas.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas - mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis - tai kūryba!

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Nijolė Brazdžiuvienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Brazdžiuvienė. Mokytoja dirbu daugiau kaip 30 metų. Paskutiniuosius dvejus metus dirbu pagrindinėje mokykloje. Pagrindinį dėmesį skiriu rašybos ir skyrybos pagrindų mokymui ir įtvirtinimui. Kalbos dalykų mokomės remdamiesi literatūros kūriniais, todėl nuolat nagrinėjame ir analizuojame, atliekame teksto skaitymo ir suvokimo užduotis. Minčių reiškimas žodžiu ir raštu - netsiejamas mokantis kalbos, todėl mokomės rašinio struktūros, minčių dėstymo nuoseklumo ir aiškumo. Manau, kad mokantis visi dalykai yra svarbūs ir reikalingi, tačiau nemokėti gimtosios kalbos yra didžiausia nepagarba sau, todėl kviečiu mokytis kartu ir įveikti sunkumus.

€18/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Agne Petrovskienė

Sveiki. Esu prancūzų kalbos dėstytoja Agnė. Prancūzų kalbos mokinu tiek paauglius, tiek suaugusius. Darbo patirtis - daugiau nei 16 metų.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Judita Tarasevičiūtė

Sveiki, Esu Judita, pradinio ugdymo pedagogikos studentė - šių studijų įkvėpta ir motyvuota dirbti su vaikais. Man galite patikėti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus, žingeidžius ar tuos, kuriems sekasi šiek tiek sunkiau... 😊 Galime kartu mokytis skaičiuoti, skaityti, rašyti ar tiesiog ruošti namų darbus. 👀 Mieli tėveliai, jei dėl laiko ar elementarios motyvacijos stygiaus (po sunkios darbo dienos) Jums neišeina dirbti su vaikais papildomai namuose - susisiekite su manimi. 📞Mielai Jums pagelbėsiu ir skirsiu savo visą dėmesį ir meilę Jūsų vaikui! ❤️

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viktorija Kavoliuniene

Hallo, esu vokiečių kalbos mokytoja Viktorija. Mokau įvairaus amžiaus mokinius bendrinės vokiečių kalbos. Taipogi mokau vokiečių kalbos medicinos srityje. #Deutsch #Medizin

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Esu geografijos mokytoja Laura, VDU geografijos ir istorijos pedagogikos studentė. Pamokose medžiagą stengiuosi pateikti paprastai, lengvai suprantamai ir įdomiai.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Lina Satkuviene

Sveiki. Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Turiu ilgametę darbo patirtį. Myliu vaikus ir savo darbą su jais. Dirbu naudodama vadovėlius ,,Taip", ,,Riešutas", ,,Raktas". Savo darbe naudoju ir Edukos užduotis.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Loreta Jukinienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja. Šiuo metu mokau antrokus. Esu sukaupusi 12 metų pedagoginę patirtį. Galiu padėti vaikams atliekant namų darbus. Taip pat gilinant tam tikros temos žinias. Kviečiu jungtis ir kartu aiškintis, suprasti, pažinti.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Martyna Jamantaitė

Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, fizika, chemija, matematika. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaiva Čičelytė

Sveiki, esu Vaiva. Mokau priešmokyklinukus ir padedu 1-2 kl. mokiniams paruošti namų darbus ar pagilinti žinias. Mokydama stengiuosi užduoti kuo daugiau klausimų ir parodyti/paaiškinti vaizdais, naudoju IKT technologijas.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Mickutė Deimantė

Labas! Esu Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos 12 klasės moksleivė ir jau 2 metus mokau jaunesnius mokinius ir padedu jiems įsisavinti mokykloje išmoktą informaciją. Mokykloje pasiekiu itin aukštus rezultatus, tačiau mano mokymasis nesibaigia ties mokykla - savarankiškai mokausi programavimo, fizikos, kuriu grafinį dizainą ir iliustracijas, vasaromis savanoriauju vaikų dienos stovyklose, renginiuose, turiu YouthPass sertifikatą bei esu baigusi DofE programą! Anglų kalba yra viena mano stipriausių pusių, o kadangi pati mokausi mokykloje, žinau, kokios mokymosi sistemos veikia, kaip pagerinti savo kalbos suvokimą ir pasiekti aukštesnių rezultatų akademinėje aplinkoje 1-8 klasių mokiniams. Taip pat esu gerai susipažinusi su VBE ir IELTS egzaminų struktūromis, turiu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, kuria dalinuosi su jaunesniais mokiniais. Kviečiu prisijungti prie savo pamokų ir esu įsitikinusi, kad nuosekliai dirbant kartu pasieksime gerų rezultatų!

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ina Karosevičienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Ina Karosevičienė, turiu patirties mokydama 9-12 klasių mokinius. Daugiausiai dirbu su baigiamųjų klasių moksleiviais, padedu pasiruošti egzaminams.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aistė Kalvaitytė

Labas! Esu pradinio ugdymo studentė, Å¡iuo metu mokausi Vytauto Didžiojo Universitete. Nuo vaikystės svajoju tapti Å¡ios srities eksperte. Kas be ko, sau pastoviai keliu iÅ¡Å¡Å«kius dalykams, kurie nesiseka tobulai. Todėl laisvą laiką stengiuosi iÅ¡naudoti tinkamai(lankausi konferencijose, seminaruose). Mano siekis yra pasidalinti žiniomis su vaikais visose mokymosi kryptyse ir padėti, jei kas nors sekasi prasčiau ar norisi praplėsti savo žinias :). Jei turite klausimų galite drąsiai raÅ¡yti, mano paÅ¡tas [email protected]

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos vyr. mokytoja. Darbo patirtis 19m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 1 kurse. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rita Urbutienė

Sveiki, aš esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rita Urbutienė. Mokytojos stažas 32 metai. Pamokose naudoju IKT, esu sukaupusi įvairios mokomosios medžiagos. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams įveikti mokymosi sunkumus. Tikiu, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Virgita Burneikaitė

Sveiki, esu Virgita, biologijos mokytoja. Mokytoja dirbu ir savo darbą myliu jau 6 metus, tad tikrai padėsiu pamilti biologiją ir jums. 😉 Savo pamokose naudoju daug vaizdinės medžiagos, nes be jos biologiją tiesiog labai sunku įsivaizduoti. Kviečiu kartu su manimi atrasti biologijos paslaptis! 😊

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Stela Sankovska

Sveiki,esu rusų ir vokiečių kalbų vyr.mokytoja,dėstymo patirtis -25 m.Padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų,vokiečių k.) -ypač kalbėjimo bei rašymo dalims.Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje,atlikti namų darbus,pasiruošti atsiskaitymams.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Adomas Pakalnis

Dėstytojas - praktikas, siÅ«lo kokybiÅ¡kus mokymus: individualius, nedidelėje grupėje. Mokymai įmonės darbuotojams. Visiems už protingą kainą. Kursantams iÅ¡ kitų miestų ar gyvenantiems užsienyje siÅ«lau nuotolinius kursus. Nuotoliniai mokymai grupėje. Mokymai mažoje 3-4 asmenų grupėje. Dirbsite tiesiogiai bendraujant su dėstytoju, atliksite daug praktinių užduočių! Visos siÅ«lomos mokymo programos : MS Excel pažengusiems(populiariausi!), MS Excel pradedantiems, MS Office pažengusiems, MS Office pradedantiems, Office(MAC, 365), efektyvus teksto tvarkymas( MS Word), pažangios pateikties kÅ«rimas (MS Powerpoint), duomenų bazės (MS Access), tinklalapių kÅ«rimo pagrindai – turinio valdymo sistemos(wordpress), tinklalapių kÅ«rimo pagrindai - html, css, php, mysql. Galimos individualios konsultacijos verslui. Konsultacijos studentams raÅ¡to darbų ir praktiniais klausimais. Kursų laikas - ryte, dienos metu, po darbo, savaitgaliais. Suteikiama mokymosi medžiaga. Kontaktai: telefonas 861030338, Adomas. Elektroninis paÅ¡tas: [email protected]

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rima Čerauskienė

Sveik, esu specialioji pedagogė metodininkė, dirbu jau 27 metus su negale turinčiais vaikais. Esu sukaupusi daug metodinės, vaizdinės medžiagos, padedu mokinukams įsijunkyti į klasės veiklą.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jelena Piliutinienė

Esu anglų kalbos dėstytoja, filologė. Taip pat rusų kalbos mokytoja. Mokau anglų (taip pat rusų, lietuvių) kalbų - individualiai, intensyviai, nebrangiai, nuo pradmenų iki visiškos naudojimo laisvės. Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kalbėjimo įgūdžių formavimui. Taip pat išsamiai studijuojami ir kiti aspektai. Dirbu su visų amžiaus grupių žmonėmis. Paprastai, suprantamai, išsamiai išaiškinu gramatines struktūras, skiriu didelį dėmesį įvairių užduočių atlikimui. Dėstau, atsižvelgdamas į kiekvieno mokinio poreikius.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Sonata Labanauskienė

Sveiki, esu logopedė, dirbanti 16 metų gimnazijoje su įvairaus amžiaus vaikais.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laima Petkevičienė

Sveiki, esu biologijos mokytoja. Ja dirbu 4 metus. Daugiausiai patirties turiu dirbant su 7-10 klasėmis, bet galiu padėti ir vyresniems mokiniams. Pamokose naudoju vaizdines medžiagas bei įvairias pateiktis. Esu sukūrusi tesus įvairioms temoms. Kviečiu prisijungti prie mano pamokos ir išspręsti kilusias problemas biologijos pamokose 😉

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Giedrė Sudniutė

Esu Informatikos mokytoja iš Aukštaitijos. IT mokau 1-4 kl. (9-12 kl.) gimnazistus. Taip pat esu Saugesnio interneto ambasadorė bei ambasadorių lektorė; Scientix mokytoja, EU Code Week mokytoja. Nuolat domiuosi įvairiomis IKMT naujienomis (ypač internetinėmis (OnLine)).

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Gatavynaitė

Sveiki, esu informacinių technologijų mokytoja, VBE ruošiu 5 metus. Taip pat pededu su bendrąja informatika. Jaunesniesiams suteikiu stiprius programavimo ir jo logikos pagrindus, kuriant vaizdo žaidimus ir animacijas, bei internetinius tinklapius.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Grigas Sakalis

Sveiki, esu Grigas. 2019 metais baigiau Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, įgijau bakalauro laipsnį. Po metų įgijau pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. Manau, kad istoriją galima pažinti ne tik iš vadovėlio ar nagrinėjant šaltinius – tam taip pat gali pasitarnauti kad ir filmai ar diskusija. Istorija, tai mokslas ugdantis ne tik pilietinį sąmoningumą ar pagarbą praeities herojams, bet ir pagarbą vienas kito nuomonei esant įvairiems ginčytiniems klausimams. Jeigu išgirdus žodį istorija, pirma mintis, kuri šauna į galvą yra datos, reiškia laikas istoriją pabandyti pažinti kitaip. Kviečiu tai daryti kartu.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Martynas Zaveckas

Sveiki, esu matematikos mokytojas-metodininkas. Specializuojuosi dirbdamas su gabiais mokiniais, ruošiu miesto ir respublikos olimpiadoms.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Inga Rimašauskienė

Esu aistringa keliautoja, istoriniai įvykiai, pasaulio raida bei geografija ir gamtos mokslai man yra aistra ir malonumas, kasdieniniai atradimai bei nuolatinio džiaugsmo šaltinis. Mielai paaiškinsiu mokyklinio geografijos kurso subtilybes bei padėsiu Jums namų darbų ruošoje ar atliekant projektinius darbus.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jūratė Dubickė

Sveiki visi. Esu rusų kalbos vyresnioji mokytoja. Vaikus mokinu jau 32 metai. Manau, kad kiekviena kalba,kurią žmogus moka, tarsi drabužis jam. Vadinasi, kuo daugiau kalbų moki, tuo puošniau gali apsirengti ir atrodyti. Mokinu su meile, atsidavimu, įsiklausydama į mokinio poreikius. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, todėl nuolat mokausi, tobulinu šios srities žinias ir įgūdžius, taikau juos savo darbe. Kiekvienas esam sociali asmenybė, kuriai reikia kitų žmonių palaikymo, supratimo, empatijos ir t.t. Turiu pakankamai žinių ir socialinių įgūdžių patarti įvairiais socialinio bendravimo klausimais ( VDU Švietimo akademijoje studijuoju socialinę pedagogiką). Man svarbu klausyti ir girdėti, žiūrėti ir matyti...

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Milda Lukoševičienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Milda Lukoševičienė. Mokau 9-12 klasių mokinius. Matematiką dėstau 19 metų. Mylima sritis - geometrija. Kviečiu prisijungti į mano pamokas. Mokyklinę matematiką gali išmokti kiekvienas!

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rita Karpavičienė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja- metodininkė. Mokau vaikus nuo 5 klasės iki 12 -os.Ruošiu dvyliktokus egzaminams. Man patinka metodų įvairovė, refleksijos pamokos pradžioje ir pabaigoje. Mėgstu kurti įvairias užduotis.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Paulius Sungaila

Šiuolaikiškos biologijos pamokos 9-12 kl. mokiniams bei eksternams, siekiantiems aukščiausių rezultatų iš biologijos egzamino, kontrolinių ar olimpiadų. Kuo šios pamokos išskirtinės: pamokose einamos ne tik teorinės temos - darbas dažnai koncentruojamas į esminius aspektus, kaip reikia ruoštis egzaminui - nagrinėjamos klausimų kartojimosi egzaminuose tendencijos, atskleidžiamos vertinimo sistemos spragos, aiškinamasi, kokioms užduotims reikia reikia skirti daugiausiai dėmesio, išdėstomos klausimų suvokimo ir atsakinėjimo į juos technikos. Taip pat pateikiamos mokymosi metodikos, dažniausių klaidų analizės ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Pamokose pasitelkiami inovatyvūs mokymo metodai, naudojamas interaktyvus bei daugiaplatformis mokymasis, ugdomos gamtamokslinės kompetencijos, pristatomi naujausi gyvybės mokslų pasiekimai. Taip pat pamokų metų mokiniai, pasitelkdami skirtingas technologijas, gali tiesiogiai stebėti įvairius biosferoje vykstančius procesus nuo molekulės iki viso organizmo lygmens. Pamokose taip pat naudojamos įvairios, daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusios animacijos ir paveikslai, sukurti geriausių grafikos dizainerių. Kiekvienas biologinis procesas nebėra tik įsivaizduojamas – jis yra patiriamas ir išgyvenamas! Pamokų metų mokiniai ugdomi ne tik suvokti įvairius gyvybės mokslų dėsningumus pristatant įvairias temas tradiciniu pasakojimo būdu. Didelis dėmesys yra skiriamas plėtojant įgytų žinių pritaikymą. Mokiniai ugdomi kūrybiškai spręsti biologines problemas, kritiškai mąstyti bei reikšti argumentuotą nuomonę. Pamokų metų mokiniams yra pateikiami naujausi moksliniai atradimai: nuo genomo redagavimo iki sintetinių organizmų sukūrimo. Tokiu būdu mokiniai yra skatinami vertinti biologijos mokslo atradimų reikšmę, diskutuoti, todėl išauga mokinių motyvaciją mokytis ir susidomėjimas gamtos mokslais. Kodėl verta rinktis mane: daug metų ruošiuosi bei dalyvauju biologijos olimpiadose ir konkursuose, individualiai gilinu žinias bei gebėjimus. Esu nuodugniai išnagrinėjęs visus valstybinius biologijos brandos egzaminus. Iš valstybinio egzamino gavau 100 balų. Mokymo patirtis įgyta vedant daugiau nei 5000 pamokų keliems šimtams mokinių. Vilniaus universitete įgijau molekulinės biologijos bakalauro laipsnį ir gyvybės mokslų magistro laipsnį. Taip pat Vilniaus universitete įgijau profesinę pedagogo kvalifikacija. 5 metus dirbau Gyvybės mokslų centre įsikūrusiam Biochemijos institute, kur atradau 4 naujus virusus. Iš viso turiu sukaupęs 8 metų mokymo patirtį. 2020 m. buvau išrinktas išrinktas kaip vienas geriausių Lietuvos mokytojų Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos bei Delfi portalo organizuotame projekte „Ačiū už pamokas"! Aktyviai užsiimu naujausių gyvybės mokslų pasiekimų sklaida bei dalyvauju įvairiose mokslinėse bei švietimo konferencijose, per kurias plečiu savo kompetencijas, atnaujinu žinias, dalinuosi patirtimi įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse. Taip pat palaikau glaudų ryšį su akademine bendruomene. Mokinių pasiekimai: nuo 2016 metų buvusių mokinių gautų rezultatų vidurkis iš biologijos egzamino siekia 90 balų. 2021 m. mokinių gautų rezultatų vidurkis iš biologijos egzamino siekia net 95 balus!

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dalia Zibalienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė, turiu 35 metų patirtį dirbant su 9-12 klasių mokiniais. Kasmet mokinius ruošiu istorijos valstybiniam egzaminui, istorijos olimpiadai, įvairiems konkursams, protų mūšiams. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos - testų, istorijos šaltinio, žemėlapio, karikatūrų nagrinėjimo užduočių. Pamoką galiu pravesti be išankstinio pasiruošimo. Rašau ir dalyvauju įvairaus lygmens projektuose.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Hanna Zik

Sveiki. Esu Vilniaus universiteto ekonomikos fakulteto 3 kurso studentė. Mano tikslas - rasti kur atsiranda nesupratimas ir paaiškinti tą vietą. Jeigu yra klausimų dėl pamokos eigos, temos arba laiko - parašykit žinutę, ir mes viską aptarsim. Могу проводить уроки на русском языке.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, 3 kurso pedagogikos studentė. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jovita Girniuvienė

Sveiki, Esu chemijos mokytoja Jovita Girniuvienė. Chemiją dėstau 8-12-tų klasių mokiniams jau 18 metų. Pamokų metu naudoju skaitmeninę mokomąją medžiagą (grafinę planšetę, Egzaminatorius.lt, Youtube video medžiaga, Ugdymo sodas, WordArt, Bingo kortelės ir kt.), skaidres, personalizuoju, individualizuoju mokomąjį turinį. Mano chemijos užsiėmimai yra įdomūs ir įtraukiantys. Kviečiu jungtis į mano pamokas!

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viltė Vaicikevičiūtė

Sveiki visi, esu IV gimnazijos klasės mokinė Viltė. Esu pasiruošusi padėti visiems 5-8 klasių mokiniams susidraugauti su biologija! Kartu ieškosime atsakymų į jums rūpimus ir neaiškius klausimus. Padėsiu geriau suprasti sudėtingas biologijos temas. Man svarbu, kad po pamokos mokinių klausimai būtų atsakyti, o pamoka – suprasta. Stengsiuosi susieti mokiniui įdomias veiklas su mokomuoju dalyku :) Spręsime testus, ruošimės atsiskaitymams ir mokysimės apie gyvąją gamtą!

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams :)

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Rimkevičiūtė

Sveiki, esu geografijos mokytoja, studentė Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių ;)

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ