Fizikos korepetitorius

Fizika – gamtos mokslas, tiriantis visas materijos formas ir atsakantis iš esmės į visus mums kylančius klausimus. Kodėl vaivorykštė spalvota arba saulė neužgęsta, nors kosmose nėra deguonies? Kaip veikia internetas ir kaip atsirado elektra? Mokosi korepetitoriai atskleis fizikos paslaptis ir paneigs dėsnį, jog šis mokslas tik išrinktiesiems, o ją mokytis – sunku ir nuobodu.

Individuali ir naudinga

Fizikos korepetitorius dėstys jums individualiai paruoštą mokomąją medžiagą, tad gilinsitės tik į tas temas, kurios reikalingos jums. Pakartosite ankstesnėse klasėse įgytas žinias, o jeigu prireiks – gilinsitės į naujai dėstomą medžiagą. Mokytis bus įdomu, lengva ir, svarbiausia, naudinga.

Įdomi ir praktiška

Mokymų metu spręsite uždavinius, mokysitės fizikos terminų, dėsnių, prisiminsite fizikos formules egzaminui, kontroliniams ir gausite visą reikiamą jus dominančią informaciją apie mokslų mokslą – fiziką. Visa mokymosi medžiaga išdėstoma itin aiškiai, su praktiniais pavyzdžiais ir asociacijomis.

Lavinanti mokinio mąstymą

Siekiant ugdyti loginį ir analitinį mąstymą, mokinys skatinamas pats užduoti kuo daugiau jį dominančių klausimų, spręsti papildomų užduočių. Be to, kad pasiruošimas fizikos egzaminui nebūtų toks gąsdinantis, supažindiname mokinį su egzamino struktūra ir dažniausiai pasitaikančiomis užduotimis.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.