Informatikos korepetitorius

Video žaidimai, internetinė parduotuvė, lėktuvo valdymo pultas, robotas siurblys – kas vienija šiuos dalykus? Teisingas atsakymas – informacinės technologijos ir programavimas. Būtent ši populiarioji technologijų rūšis leidžia pasinerti į bet kokią industrijos rūšį ir sukurti ką nors įspūdingo, nes kūryba yra viso šio mokslo pagrindas. Informatikos egzaminas kelia baimę? Mokosi.lt IT korepetitoriai padės Jums pasiekti norimą rezultatą lengvai ir be streso.

Individuali ir naudinga

Informatikos korepetitoriai gali pasiūlyti platų informacinių technologijų pamokų spektrą. Informatikos egzaminas, atsiskaitymas, įvairios olimpiados - būsite paruošti visiems būsimiems iššūkiams. Esant norui ir poreikiui, mokomasi programavimo pradmenų, susipažįstama su skirtingomis programavimo kalbomis. Visos informacinių technologijų užduotys parengtos atsižvelgus į mokinių žinių lygį ir poreikius.

Praktiška ir įdomi

Mokytis IT dar niekada nebuvo taip įdomu. Informatikos pamokos skirtos visiems, kam reikalingi tiek ir informacinių technologijų pradmenys, tiek ir gilesnis informatikos programos suvokimas. Mokytis galės visi – ir moksleiviai, besiruošiantys egzaminui, ir suaugusieji, kuriems reikalingos papildomos kompiuterinio raštingumo žinios.

Lavinanti mokinio mąstymą

Mokiniai skatinami savarankiškai atlikti informacinių technologijų korepetitoriaus paruoštas informatikos ir programavimo užduotis. Tokie praktiniai darbai lavina mokinio loginį ir analitinį mąstymą, skatina patį mokinį suprasti ir perprasti informacinių technologijų naudą bei pasinaudoti jais ateityje. Užsiėmimai derinami su mokinio hobiais, norima studijuoti specialybe.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.