Anglų kalbos korepetitorius

Ar tavo kelionių planuose jau įrašytas garsusis „Big Ben’as“? O gal svajoji nuskristi net už paties Atlanto? Svajonės ir liks tik svajonėmis, jeigu tavo anglų kalbos ir gramatikos įgūdžiai bus per daug passive, nes nepavyks susikalbėti. Metas tapti aktyvesniu ir anglų kalbos mokytis dar uoliau, juolab, kad šiandien ja komunikuoja apie 3/4 visos pasaulio populiacijos. Profesionalūs anglų kalbos korepetitoriai išties jums pagalbos ranką, kad svajonės taptų realybe.

Individuali ir įdomi

Korepetitorius, atsižvelgęs į kiekvieno mokinio įgūdžius, paruoš specialiai jam pritaikytą mokymosi programą. Jeigu jūsų problema gramatika – kartu su mokytoju iš pagrindų mokysitės anglų kalbos taisyklių. Bijote kalbėti? Dėmesys bus skiriamas kalbiniams įgūdžiams. Laukia anglų kalbos egzaminas? Jus paruoš kaip įmanoma geriau.

Praktiška ir naudinga

Anglų kalbos korepetitoriai padės išmokti anglų kalbą paprasčiau. Stebėdamas mokinio progresą, korepetitorius užduos vis sudėtingesnių užduočių ir pateiks specialias rekomendacijas papildomam savarankiškam mokymuisi namuose.

Ne tik moksleiviams

Anglų kalbos pamokos online skirtos ne tik moksleiviams, bet ir visiems norintiems tobulinti anglų kalbos žinias, arba naujai atrasti šią užsienio kalbą. Vieną populiariausių ir reikalingiausių kalbų pasaulyje MOKOSI platformoje dėsto ne tik šios srities korepetitoriai profesionalai, bet ir mėgėjai, entuziastai, kurie noriai dalinasi savo žiniomis lanksčiomis kainomis.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.