Geografijos korepetitoriai

Ar žinai, jog Austrijos sostinė Viena, o ne dvi, Malta tokio dydžio lyg Vilnius, o tektoninis nebūtinai reiškia šokį? Jeigu į visus klausimus atsakei teisingai – viena aišku, jog geografija tavo pašaukimas. Nors visi pasaulio atlasai jau išnarstyti, ruošiantis atsiskaitymui ar egzaminui papildomos žinios suteiks platesnį suvokimą apie mūsų visatą.

Platus teorinis suvokimas

Mokiniams dėstoma ne tik bendroji geografijos ugdymo programa, bet ir papildoma teorinė medžiaga. Priklausomai nuo mokinio norų ir norimos studijuoti specialybės pasirenkama, į kurią geografijos sritį – socialinę, ekonominę, fizinę ar kitas gilintis tikslingiausia.

Individualus mokymas

Profesionalus geografijos korepetitorus, įvertinęs mokinio žinių lygį, parengia individualias užduotis, lavinančias mokinio loginį ir analitinį mąstymą. Mokiniai skatinami spręsti interaktyvias praktines užduotis, papildomai domėtis pasaulio reiškiniais.

Išsami ir praktiška

Į geografijos discipliną siekiama pažvelgti platesniu žvilgsniu – skirtingas temas apie pasaulio sandarą susieti į bendrą visumą, suvokti reiškinių priežastis ir įtaką tolimesniam pasaulio vystymuisi. Mokiniai ruošiami atsiskaitymams, egzaminui, olimpiadoms.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.