Istorijos korepetitorius

Kada prasidėjo Žalgirio mūšis arba baigėsi Antrasis pasaulinis karas tikriausiai klausimų nekyla. Bet ar žinai, dėl kokių priežasčių jie įvyko? Istorija – ne vien tik teorijos kalnai ir nuobodžios datos. Mokantis svarbiausių istorinių įvykių tikrąja užduotimi tampa ne sausas kalimas, o gebėjimas suprasti šių įvykių priežastis, pasekmes ir įtaką tolesnei įvykių tėkmei. Draugiški istorijos korepetitoriai padės į istorijos mokslą pažvelgti platesniu žvilgsniu.

Įdomus mokymosi procesas

Istorijos pamokose stengiamasi pasitikrinti ne tik mokykloje įgytas žinias ar sausai „iškalti“ datas ar mūšių pavadinimus, bet į istoriją pažvelgti kiek platesniu žvilgsniu – susieti istorinius įvykius, suprasti jų priežastis, ryšį su ateitimi. Toku būdu mokymosi procesas tampa daug įdomesnis.

Ugdanti mokinio suvokimą

Istorijos mokomasi ne smulkiomis temomis, bet stengiantis sukurti vientisą istoriją. Patikrinti mokymo metodai padeda geriau įsiminti reikiamas sąvokas, prisiminti svarbiausius istorinius įvykius. Siekiant ugdyti mokinio interpretacinius gebėjimus, skaitomi istoriniai šaltiniai, sprendžiamos įvairios užduotys.

Individuali ir naudinga

Istorijos korepetitoriai atsižvelgia į kiekvieno mokinio žinių lygį ir sukuria individualią mokymosi programą. Artėjant atsiskaitymui mokomasi konkrečių temų, štai ruošiantis egzaminams – kartojama istorijos egzamino programa, gilinamasi į sunkesnes temas.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.