Pradinio ugdymo korepetitorius

Pradinėse klasėse įgytos žinios tampa tvirtais viso ugdymo pamatais tolimesniam sėkmingam mokymuisi. Kartais pamatai ima trūkinėti, kai namų darbai su mažiausiais tampa tiesiu keliu į nemalonų ginčą ir nekalbadienius. Kad nosinės ar didžiosios raidės nekeltų tiek daug nežinomybės, pradinių klasių mokinukams padės draugiški ir linksmi pradinių klasių korepetitoriai.

Individualus mokymas

Atsižvelgę į mokinio žinių lygį, pradinių klasių mokytojai paruošia individualią mokymosi programą. Pamokų metu mokomasi matematikos ir lietuvių kalbos teorijos, gilinamasi į daugiausiai klausimų keliančias temas. Mokymų medžiaga pateikiama įdomiai, kad mokymosi procesas taptų smagus ir įdomus.

Praktiška ir naudinga

Įdomios praktinės užduotys žinių įsisavinimui padeda mokinukui lengviau prisiminti mokomuosius dalykus. Naujų pamokų metu prisimenama praėjusi tema, pakartojama teorija, mokinys skatinamas klausti, nebijoti ir drąsiai dalyvauti pamokose.

Lavinanti mokinuko mąstymą

Mokiniai kartu su pradinių klasių mokytojais sprendžia interaktyvias praktines užduotis ir tokiu būdu lavina savo mąstymą ir suvokimą. Mokiniui papildomai užduodama namų darbų mokymuisi namuose, skatinamas savarankiškumas ir gebėjimas pačiam atlikti užduotis. Kitos pamokos metu užduotėlės patikrinamos.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitoriumi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.