< Paieškos rezultatai

Korepetitoriai siūlo nepasimesti

Dalintis Kopijuoti nuorodą

2024-02-06

📚Prieš du metus atsiradusi Mokosi.lt platforma buvo sukurta galvojant apie du pagrindinius dalykus. 👉 Pirma, įvertinant kiekvieno vaiko unikalumą, sukurti sistemą, kuri taikysis prie vaiko, o ne atvirkščiai. Mes nuoširdžiai tikime, kad kiekvienas vaikas yra nuostabus ir gabus, tik vaikams reikia individualaus dėmesio, pagal gebėjimus pritaikyto turinio, dėstymo tempo ir metodų. Visi gali išmokti, tik nebūtinai vienodai greitai. 👉Antra, Mokosi.lt kūrė mokytojai, todėl bent 50% platformos funkcionalumo buvo kurta galvojant apie mokytojus. Pas mus mokytojai patys nusistato pamokų įkainius, susikuria patogų tvarkaraštį bei gali dirbti ramiai, skiriant visą dėmesį vienam vaikui.

Pastarasias dvi savaites žiniasklaidoje buvo plačiai aptarnėjama tema apie tai, kad savivaldybės dalinai finansuoja papildomas pamokas savo mokiniams. Eilinį kartą diskusijose apie korepetitorius, mes pasigedome tų dviejų pagrindinių dalykų, kuo mes tikime ir kodėl kūrėme Mokosi.

Vaikas ir mokytojas. Abu svarbūs veinodai. Vaikui reikia inidividualios pagalbos, kad galėtų pražysti, o mokytojas - prestižinė profesija, orus uždarbis ir nuoširdus dėkingumas iš mokinio ir jo tėvų.

Ačiū prie iniciatyvos prisijunguioms savivaldybėms už jų rūpestį ir drąsa. 👏 Tikimės, kad vieną dieną visi Lietuvos mokiniai turės galimybę gauti finansuojamą inidividualią pagalbą. 📚🚀

Plačiau: Dalies savivaldybių noras iš dalies finansuoti korepetitorius sukėlė tikrą emocijų audrą

#mokosi.lt#platforma#korepetitorius#individualus#dėmesys#mokytojai
© 2024 UAB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.