Teachers (155)

Meet with Mokosi.lt teachers 👩‍🏫

From € 0 to € 100
From to
(134)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš - Agnė, Vilniaus universiteto studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau trečius metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(87)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 29 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(62)

Žavinta Kakčiukaitė

Esu Žavinta - lietuvių filologijos ir leidybos specialistė, įgijusi lietuvių kalbos ir literatūros pedagogės kvalifikaciją, o šiuo metu tobulinu psichologijos žinias Šeimotyros magistro studijų programoje. Turiu mokymo praktikos ne tik su vyresniais mokiniais, bet ir su mažiausiais - esu dirbusi vaikų darželyje, kaip auklėtojos padėjėja ir vaikų, grįžusių iš užsienio, lietuvių kalbos mokytoja. Jau nuo pat mokyklos baigimo (ir besimokant vidurinėje) rašiau kalbėjimus ir padėjau bendraklasiams pasiruošti, o mano pačios kalbos ir literatūros žinios taip pat nemenkos - likimas mane apdovanojo 100 balų lietuvių kalbos ir literatūros VBE, o dešimtoje klasėje mano PUPP lietuvių kalbos įvertinimas vis buvo 10. Mano lietuvių kalbos ir literatūros žinios visada išsiskyrė originaliomis idėjomis, nes kūrybai atidaviau visą savo širdį, o juk tik širdimi matomi dalykai patys gražiausi ♡. Galiu tau padėti ne tik išlaikyti patikrinamuosius egzaminus, bet ir kūrybiškai perteikti bei suformuluoti idėjas, kurias galėsi panaudoti savo rašinyje. Taip pat galiu tave išmokyti morfologijos, leksikos ir sintaksės, be kurių neapsieina nei vienas mokomasis dalykas.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(58)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€20.7/ pam.
BOOK A LESSON
(39)

Audronė Kondrotienė

Sveiki, esu Audronė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 9-12 kl. mokiniams, ruošiu dešimtokus Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP) ir dvyliktokus Valstybiniam egzaminui. Nuo 2004m.esu Valstybinio gimtosios lietuvių kalbos brandos egzamino vertintoja ir žinau, ko reikia, kad Jūsų lūkesčiai, susiję su baigiamaisiais egzaminais, išsipildytų. Ateik ir kartu įveiksime visus sunkumus.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(29)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(28)

Jolita Urlakienė

Sveiki, mokau mokinius chemijos jau 30 metų, dirbu privačioje Kauno gimnazijoje. Padedu mokytis chemijos 8 -12 klasių mokiniams, ruošiu chemijos brandos egzaminui, konkursams, olimpiadoms, testams. Mokymas individualus ir grupinis. Naudojama ilgus metus kurta ir tobulinta ruošimo egzaminams sistema. Lankant papildomas chemijos pamokas mokinių pasiekimai vidutiniškai pagerėja 1-2 balais per 1-2 mėnesius. Kviečiu prisijungti!

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(28)

Ilona Tulabiene

Sveiki, esu matematikos ir fizikos mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu 15 metų ir manau, kad kiekvienas vaikas gali išmokti. Dažniausiai dirbu su 5-10 klasių mokiniais.

€19.55/ pam.
BOOK A LESSON
(28)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(27)

Gabrielė Makarevičiūtė Osipovič

Sveiki! Esu buvusi Vilniaus universiteto lietuvių filologijos studentė, Oksfordo universiteto Didžiojoje Britanijoje absolventė. Korepetitore dirbu nuo 2018-ųjų. Sėkmingai ruošiu mokinius stojamiesiems egzaminams į gimnaziją, padedu ruoštis viešajam kalbėjimui bei VBE rašiniui. Žinau, kaip pateikti medžiagą konkrečiai, įdomiai ir sistemingai. Mokau visus - ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, norinčius išmokti skaityti, ir suaugusiuosius, siekiančius kalbėti bei rašyti taisyklingai, ir užsieniečius.

€24.15/ pam.
BOOK A LESSON
(21)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja ekspertė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 14 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti :) Kviečiu prisijungti į mano pamokas :)

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(20)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(19)

Rosita Lukošiūtė

Sveiki, aš esu Rosita Lukošiūtė. Šiuo metu studijuoju Vytauto Didžiojo universitete, pirmame kurse. Nuo penktos klasės pamilau matematiką ir ja domiuosi iki šiol. Dar mokydamasi mokykloje padėdavau seseriai susidraugauti su šiuo mokslu, dabar mokau ir dar vieną mokinį. Savo konsultacijose kreipiu dėmesį į kiekvieno moksleivio poreikius, lūkesčius ir kartu bandome juos įgyvendinti. Mokyti galiu 5-11 klasės mokinius. Pirmajame susitikime susipažinsime ir bandysime ieškoti, kokiose matematikos srityse kyla problemų – jas bandysime išspręsti. Su entuziazmu padėsiu kiekvienam norinčiam mokytis, išspręsti kilusias problemas. Labai džiaugsiuosi, jei jūs pasirinksite mano konsultacijas ir manimi pasitikėsite. Iki pasimatymo konsultacijose!!! 😊

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(18)

Edita Bitvinskaitė

Sveiki, esu fizikos mokytoja Edita Bitvinskaitė, turiu 26 metų darbo stažą. Padedu įveikti fizikos sunkumus 8-12 klasių moksleiviams, ruošiu egzaminui. Esu dirbusi su studentais, neturinčiais fizikos pagrindų, nes 11-12 klasėse nebuvo pasirinkę fizikos dalyko. Dirbu su Tarptautinio Bakalaureato (IBDP) programa.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(15)

Raimonda Gumbaragienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja. Mokau tiek mokinius, tiek suaugusius. Dirbu ištisinėje gimnazijoje, tad gerai suprantu, ko yra mokoma nuo 5 iki 12 klasės. Taip pat turiu nemaža patirties mokant vaikus ir suaugusius kitakalbius ar grįžusius iš užsienio. Mokiniams galiu padėti susigaudyti gramatikos ir literatūros vingrybėse, rašinių kūrime. Užsieniečiams ne tik pramokti svetimos kalbos, bet ir laikant valstybinės kalbos egzaminą

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(14)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 2 kurse. Labai noriu įgauti patirties, padėti mokiniams patobulinti žinias ir kartu atrasti mokymosi džiaugsmą. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€10.35/ pam.
BOOK A LESSON
(14)

Martyna Jamantaitė

Labas! Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, chemija, matematika, jeigu mokaisi 9-12 kl. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(13)

Asta Jakutienė

Sveiki,esu chemijos mokytoja metodininkė.Dėstau 8 -12kl.mokiniams.Jau daug metų ruošiu dvyliktokus valstybiniams egzaminams.Turiu paruošusi daug užduočių,testų, sunkesnių įvairių tipų uždavinių.Taip pat dirbu ir su studentais.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(14)

Danutė Balčiūnienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja jau 35 metai. Galiu padėti mokiniams sustiprinti žinias, pasiruošti egzaminams.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(13)

Nina Steponavičienė

Sveiki, esu matematikos, fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mano darbo stažas 39 metai, dirbu su 5-12 klasių mokiniais. 10 klasės mokinius ruošiu PUPP, o 11-12 klasių mokiniams padedu pasiruošti matematikos ir fizikos valstybiniams egzaminams. IT srityje padedu su Word, Excel ir PowerPoint programomis, mokau programavimo pradmenų bei darbo su vaizdo pristatymo kūrimo programomis. Taip pat dirbu ir su studentais, padedu išspręsti kontrolinius ir laboratorinius darbus, bei pasiruošti egzaminams. Turiu didelę patirtį mokant nuotoliniu būdu. Pamokų metu naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Po pamokos mokinys gaus failus su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(13)

Rokas Rutkus

Esu matematikos korepetitorius Rokas Rutkus, sukaupęs 4 metų mokytojavimo patirtį su 5-12 klasių mokiniais.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu - esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Greitai radę bendrą kalbą - pasieksime netikėtų rezultatų! :)

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(12)

Renata Dudzinskienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Renata. Dirbu 14 metų. Tikiu, kad taisyklingos rašybos ir skyrybos išmokti įmanoma 🤗Taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT naujoves. O kad mokymasis būtų smagus, nebijau pajuokauti ir pasmaikštauti 🤗

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(9)

Justina Karčiauskaitė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja Justina. Esu suinteresuota ugdyti 9-12 klasių gimnazistus, nes su jais turiu daugiausia patirties. Esu baigusi biologijos ir genetikos bakalauro studijas, įgijusi pedagogės kvalifikaciją. Turiu įvairiausių testų bei užduočių žinių patikrinimui! Biologijos VBE išlaikiau 94%. Noriu susipažinti su naujais mokiniais ir savo žinias perduoti Jiems!

€20.7/ pam.
BOOK A LESSON
(9)

Stela Sankovska

Esu rusų ir vokiečių kalbų vyr. mokytoja, dėstymo patirtis -26 m. Be to per mokslo metus padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų k., vokiečių k.) - ypač kalbėjimo bei rašymo dalims. Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje, atlikti namų darbus, pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(9)

Rugilė Jonušaitė

Labas! Esu kvalifikuota anglų kalbos mokytoja, pasirengusi padėti užpildyti spragas, pasiruošti egzaminui ar patobulinti bendrus anglų kalbos įgūdžius. Kartu tai padaryti lengviau, tad susisiekime :) Daugiau apie mane: > Tarptautinis TEFL (Teaching English as a Foreign Language) sertifikatas > Baigiau studijas JK > Patirtis dirbant su įvairiomis amžiaus grupėmis > 100 iš anglų k. valstybinio brandos egzamino > Turiu ruošimo IELTS egzaminui sertifikatą

€18.4/ pam.
BOOK A LESSON
(8)

Greta Stefanovič

[VEDU PAMOKAS LIETUVIŲ, ANGLŲ IR RUSŲ KALBOMIS] Laba diena, esu Greta. Esu pabaigusi Pradinio ugdymo pedagogikos ir anksyvojo anglų kalbos mokymo bakalauro studijų programą ir esu kvalifikuota mokytoja. Per keturis metus atlikau praktikas jau keturiose Kauno mokyklose. Esu kūrybiška, jaunatviška ir kantri. Per savo pamokas siekiu visų pirma ugdyti savarankiškus mokinių įgūdžius, kad jie galėtų dirbti patys, organizuoti savo darbą nuo mažens. O taip pat, tiesiog dievinu matyti mokinių šypsenas pasiekus rezultatus, todėl išsikeliame realistiškus tikslus, juos pasiekiame ir nuolat judame pirmyn! Turiu patirties dirbant su mokiniais kurie ruošiasi mokytis lietuviškose mokyklose arba visai nekalba lietuviškai; su mokiniais kuriems sunkiai sekasi skaityti, suvokti perskaitytą tekstą; su mokiniais kurie nesupranta daugybos, dalybos veiksmų ir jų sąsajų; su mokiniais kurie teoriškai viską supranta, tačiau tingi mokytis:) Kreipkitės, tikrai susidraugausiu su Jūsų vaiku ir pasitarsime dėl efektyviausio problemų sprendimo plano!

€18.4/ pam.
BOOK A LESSON
(8)

Danielė Tumosaitė

Sveiki, esu anglų kalbos mokytoja Danielė Tumosaitė. Esu įvaldžiusi puikiai anglų kalbą. Baigiau LCC tarptautinį universitetą, kuris yra pilnai dėstomas anglų kalba. Taip pat dabar mokausi magistro programoje, kuri irgi yra dėstoma anglų kalba. Į pamoką žiūriu rimtai ir ją paruošių pagal mokinio poreikius.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(7)

Rūta Andreikėnaitė

Labas, esu pradinių klasių mokytoja, teatro ir kino pedagogė. Stažavausi užsienyje Erasmus + mokytojų programoje. Padedu ruošti priešmokyklinukus mokyklai. Pradinukams padedu įveikti įvairius mokymosi sunkumus: skaitymo, teksto suvokimo, rašymo ar skaičiavimo. Padedu paruošti namų darbus. Pamokas organizuoju taip, kad vaikai kuo dažniau patirtų sėkmės mokantis jausmą, būtų motyvuoti ir noriai lankytų pamokas.

€19.55/ pam.
BOOK A LESSON
(7)

Nojus Pakėnas

Sveiki! Esu Nojus, trečio kurso inžinerijos studentas Mančesterio Universitete. Baigiau Vilniaus licėjų dešimtukais visuose dalykuose, šimtukais išlaikiau matematikos, fizikos ir anglų k. valstybinius brandos egzaminus. Taip pat baigiau fizikos mokyklą ,,Olimpas" ypatingai gabiems mokiniams, esu miesto ir nacionalinių fizikos olimpiadų prizininkas. Turiu metų patirtį mokydamas įvairaus amžiaus moksleivius matematikos ir fizikos. Galiu mokyti 1-12 kl. matematiką ir 7-12 kl. fiziką, esant poreikiui ir universitetinį kursą ar inžinerijos dalykus.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(7)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€16.1/ pam.
BOOK A LESSON
(7)

Kotryna Čekuolytė

Sveiki! Mano vardas Kotryna, 9-erius metus esu matematikos korepetitore. Turiu patirties tiek pildant turimas spragas, tiek ruošiant 12okus ir eksternus matematikos VBE. Per 9erius darbo metus susidūriau su skirtingais mokiniais, tad gebu prisitaikyti prie įvairių mokinių poreikių ir turiu įgūdžių įvairiais būdais padėti mokiniams suprasti ir įsiminti medžiagą, kad šiems taptų matematika paprastesnė. Mokykloje puikiai sekėsi ir patiko matematika, tad korepetitoriavimas yra būdas nepamiršti šio dalyko įgūdžių :) nuolatos sprendžiuosi įvairius uždavinius, seku naujus leidžiamus vadovėlius ir atnaujinamas programas. Mokau 9-12 klasių mokinius ir VBE besiruošiančius eksternus

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(6)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€14.95/ pam.
BOOK A LESSON
(6)

Dovilė Bakonytė

Sveiki, esu specialiosios pedagogikos ir logopedijos 4 kurso studentė. Su mielu noru padėčiau mokiniams, turintiems sunkumų, išmokti tarti ar diferencijuoti garsus, lavinti foneminę klausą ir fonologinį suvokimą.

€10.35/ pam.
BOOK A LESSON
(6)

Gitana Kazimieraitienė

Geografija - klausimų ir atsakymų mokslas. Ji išmokstama per darbą, vaizduotę ir sąsajų struktūrą. Geografijos gali išmokti kiekvienas. Tikiu mokinio galiomis ir gebėjimu pasiimti informaciją, paverčiant ją geografiniu raštingumu. Mokau aiškiai, paprastai ir struktūruotai. Daug metų dirbu geografijos VBE vertintoja - ši patirtis padeda sėkmingai paruošti mokinius egzaminui.

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(5)

Gabrielė Supkienė

Sveiki, esu geografijos mokytoja Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių. Didžiausia mano patirtis - gimnazistai, tačiau puikiai sutariame ir su mažesniais geografais, kurie jau išbandė mano pamokas. Tai kaip, kolega, ar sutinki leistis į geografijos platybes su manimi? ;)

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(5)

Ugnė Orinaitė

Sveiki, esu Kauno Technologijos Universiteto taikomosios matematikos ir pedagogikos studentė. Man matematika yra disciplina, kuri leidžia pažinti pasaulį, suteikia galimybę susikalbėti tiek mažam, tiek dideliam ta pačia - skaičių kalba. Noriu padėti suprasti matematiką ir kad kiekvienas atrastų matematikos grožį paprastume. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, jog kartu pasiksime geriausių rezultatų :)

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(5)

Vėjūnė Mačenskaitė

Sveiki! Esu specialioji pedagogė ir logopedė taip pat dar turinti ir bendrosios praktikos slaugytojos diplomą. Nors pagal amžių esu jauna specialistė, tačiau turiu nemenką patirtį dirbant su vaikais, kurią įgijau savanoriaudama specialiosiose mokyklose ir dienos centruose. Savo pamokose stengsiuosi taikyti šiuolaikinius ir inovatyvus metodus siekiant sudominti, ir išlaikyti mokinių dėmesį. Mano sritys: Kalbėjimo ir kalbos vertinimas. Sutrikimų identifikavimas. Artikuliacinės motorikos vertinimas ir lavinimas. Skaitymo, rašymo sutrikimų vertinimas, įveikimas. Garsų tarimo sutrikimų šalinimas.

€10.35/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Rasuolė Karpejienė

Laba diena .Esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja ,rusų kalbos ir literatūros mokytoja .Turiu didelę praktinio darbo patirtį,dirbau ir su rusakalbiais,visokio amžiaus vaikais ir suaugusiais.Jauniausias mokinys buvo 5m.,vyriausia mokinė-55m.Ruošiu PUPP,MBE,VBE,mokau gramatikos,rašybos,teksto kūrimo.Turiu daug savo sukurtos ir surinktos mokymo medžiagos.Nuobodu per pamokas nebus.Laukiu mokinių!

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Raimonda Bogužaitė

Sveiki, esu chemijos mokytoja ir mokau 9-12 klasių mokinius. Padedu užpildyti einamo kurso spragas, pagilinti žinias. Taip pat esu ir chemijos krypties doktorantė.

€20.7/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Pijus Navasaitis

Esu Kauno technologijos universiteto studentas, studijuoju programų sistemų kursą. Turiu patirties su C++, C#, Python programavimo kalbomis. Padedu ruoštis valstybiniam informatikos egzaminui, atlikti programavimo užduotis, pasiruošti atsiskaitymams.

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Austėja Blandytė

Studijuoju Tarptautinius Santykius ir Ispanų kalbą Nottingham Trent Universitete. Esu ketvirto kurso studentė Anglijoje ir išlaikiau VBE Anglų kalbos egzaminą 100%. Taip pat turiu IELTS certifikatą 8.0 balų (C1). Noriu pasidalinti savo patirtimi ir akademinėmis žiniomis mokantis anglų kalbą. Žinau, koks kartais gali būti sunkus ir lėtas mokymosi procesas, bet pati atradau būdą, kaip mokymasis gali būti smagi patirtis, tad noriu šia motyvacija pasidalinti su savo būsimais mokiniais!

€12.65/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Paulius Juodis

Sveiki. Mano vardas Paulius. Anglų kalbos mokytoju dirbu jau ketverius metus. Esu dirbęs Lector Pro studijoje, Trakų Vytauto Didžiojo ir Vievio gimnazijose. Šiuo metu pamokas vedu privačiai, nuotoliniu būdu. Anglų kalbos mokau tiek moksleivius, tiek ir suaugusiuosius. Mokydamiesi su manimi treniruositės darniai naudoti visas keturias kalbos funkcijas: klausymą, kalbėjimą, skaitymą ir rašymą, plėsite savo žodyną, bei gerinsite gramatiką. Pažadu, kad pamokos nebus nuobodžios. Jose daug bendrausime, analizuosime įvairią audio-video medžiagą, bei nagrinėsime gramatikai ir žodynui sustiprinti skirtas užduotis. Jei susidomėjote, pasirinkite Jums tinkamą laiką, įvardinkite norimą išmokti temą ir užsiregistruokite pamokai. Lauksiu Jūsų kitame ekrano gale! Sėkmės, pagarbiai, mokytojas Paulius. 🎓

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(4)

Arnas Matulaitis

Sveiki, esu Oksfordo universiteto 3 kurso studentas - Arnas Matulaitis:) Mokiausi Vilniaus licėjuje ir būdamas mokykloje dalyvaudavau įvairiose respublikinėse olimpiadose, kuriose laimėjau prizines vietas. Mokykloje jaunesniems mokiniams vesdavau papildomus užsiėmimus ir ruošdavau olimpiadoms, mokiau nestandartinių uždavinių sprendimų ir jų logikos. Daug metų padedu mokiniams ruošti namų darbus, paaiškinu temas nuo pagrindų ir keletą būdų kaip suprasti apie ką kalbama, kodėl ir kur tai naudinga, galiu aptarti ir temų istorinį atsiradimą. Manau lengvai rasime bendrą kalbą ir galėsiu Jums padėti pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams!:)

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams :) DĖMESIO - iki rugsėjo vidurio esu išvykęs į užsienį, todėl pamokų vesti negalėsiu. Jeigu norėsite susitikti pamokai rugsėjo pabaigai/spaliui - rašykite, sutarsime :)

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Vaida Jakovlevienė

Sveiki, aš esu visų pirma mama ir žmogus, kuris su šeima grįžo į Lietuvą po 17 metų Didžiojoje Britanijoje. Kaip galiu padėti jums? Aš laisvu laiku mokau tiek suaugusius, tiek moksleivius kaip pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Siūlau individualias nuotolines anglų kalbos pamokas tau patogiu metu. Todėl nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esi, mokytis galime kartu. Jei tau reikia pagerinti anglų kalbėjimą, gramatiką, pasiruošti egzaminui ar testui, gauti geresnį darbą ar tiesiog praplėsti specifinį žodyną, visada gali kreiptis į mane. Vaikams pamokas padės paruošti mano trečiokas sūnus baigęs keturias klases Anglijoje ir klasėje vadinamas užkietėjusiu anglu. :)

€16.1/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Eimantė Arbačiauskienė

Sveiki, aš lietuvių k. mokytoja Eimantė Arbačiauskienė. Esu įvairių mokymų ir konkursų vertintoja bei dalyvė. Taip pat padėjus ne vienam dvyliktokui išlaikyti VBE egzaminą. Taigi, prisijunk į mano pamokas ir tobulėkime kartu.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Agnė Dirmantaitė

Labas! Esu Vilniaus universiteto biochemijos bakalauro studentė. Galiu padėti 9-12 klasių moksleiviams su iškilusiomis matematikos bei chemijos problemomis. Dirbu neakivaizdinėje jaunųjų chemikų mokykloje "Pažinimas" ir turiu metų korepetitoriavimo patirtį. Pamokų metu stengiuosi sukurti saugią ir jaukią atmosferą, nes tikiu, kad jaučiantis komfortiškai, mokymosi procesas tampa paprastesnis. Turiu sukaupusi didelę užduočių bazę, todėl darbo pamokų metu nepritrūks.

€16.1/ pam.
BOOK A LESSON
(3)

Silvija Vainovskaja

Sveiki, esu VU biochemijos studentė vardu Silvija. Galiu padėti 8-12 klasių mokiniams su chemija, matematika, bei 5-12 klasių mokiniams su rusų kalba. Chemija: Turiu nemažai patirties dirbant su mokiniais - vedžiau paskaitų kursą apie psichoaktyvias medžiagas progimnazijoje, turėjau bei šiuo metu turiu daug individualiai pas mane besimokančių moksleivių, tarp jų ir tarptautinio bakalaureato mokinių. Taip pat dirbu neakivaizdinėje jaunųjų chemikų mokykloje "Pažinimas", pagrinde dėstau seminarų (pratybų) medžiagą ir padedu įsisavinti teorines žinias. Chemijos pamokose pasistengsiu pateikti kuo daugiau analogijų, nes taip mokytis linksmiau, įdomiau bei tai padės suprasti pagrindus net jei nedraugauji su chemija! Pati mokykloje dalyvavau įvairiose papildomose chemijos veiklose, dalyvavau olimpiadose ir esu užėmusi prizines vietas tiek miesto (Vilniaus), tiek visos šalies mastu. Taigi tikrai galėsiu padėti pagilinti jūsų žinias, išsiaiškinti sudėtingesnes vietas. Matematika: Turiu patirties dirbant matematikos korepetitore. Dalyvavau daugybėje įvairių matematikos konkursų ir olimpiadų, esu užėmusi įvairių prizinių vietų. Iš matematikos egzamino gavau 100, jau baigiau matematikos kursą savo studijų kryptyje. Rusų kalba: Esu didelė rusų kalbos entuziastė, dalyvavau rusų kalbos konkursuose, olimpiadose, užimdavau pirmąsias vietas tiek miesto, tiek šalies mastu. Egzamine surinkau 100. Vedžiau daug įvairių projektų, renginių rusų kalba. Ruošiau visą rusų kalbos olimpiadininkų komandą. Rusų kalbos pamokose galiu pažadėti jaukumą, galėsime rasti kūrybišką ir linksmą prieigą prie dalyko, jei to pageidausi! Taip pat atskleisiu visus kabliukus ir gudrybes, padėsiančias itin gerai parašyti rusų kalbos egzaminą. Visose chemijos, matematikos bei rusų kalbos pamokose pasistengsiu kuo aiškiau išdėstyti temą, pažymėsiu, ką tiksliai reikia žinoti ir ko gali pareikalauti egzamine. Žadu motyvuotą nusiteikimą iš savo pusės ir kantrybę, tikrai netingėsiu paaiškinti ir pakartoti tiek, kiek reikės! :)

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Nijolė Brazdžiuvienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Brazdžiuvienė. Mokytoja dirbu daugiau kaip 30 metų. Paskutiniuosius dvejus metus dirbu pagrindinėje mokykloje. Pagrindinį dėmesį skiriu rašybos ir skyrybos pagrindų mokymui ir įtvirtinimui. Kalbos dalykų mokomės remdamiesi literatūros kūriniais, todėl nuolat nagrinėjame ir analizuojame, atliekame teksto skaitymo ir suvokimo užduotis. Minčių reiškimas žodžiu ir raštu - netsiejamas mokantis kalbos, todėl mokomės rašinio struktūros, minčių dėstymo nuoseklumo ir aiškumo. Manau, kad mokantis visi dalykai yra svarbūs ir reikalingi, tačiau nemokėti gimtosios kalbos yra didžiausia nepagarba sau, todėl kviečiu mokytis kartu ir įveikti sunkumus.

€20.7/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Ingrida Skrinskienė

Sveiki, aš esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja Ingrida Skrinskienė. Lietuvių kalbą dėstau 16 metų. Dirbu ištisinėje gimnazijoje, tad gerai suprantu, ko yra mokoma nuo 5 iki 12 klasės. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos-teorinių aprašų, užduočių, todėl galiu pravesti lietuvių kalbos ir literatūros pamoką. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(2)

Gabriela Mazur

Labas! Esu Gabriela Mokausi Vilniaus Universitete (finansų ir draudio matematiką) ir galiu tau padėti gėriau suprasti matematiką. Nesvarbu ar visiškai temos nesupranti, ar tik nori patobulinti savo įgūdžius, su manimi visko išmoksi. Papildomai mokinu jau metus ir visi mokiniai buvo patenkinti pamokų rezultatais. Tikiuosi greitai pasimatysime ir su tavimi!

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Virgita Burneikaitė

Sveiki, esu Virgita, biologijos mokytoja. Mokytoja dirbu ir savo darbą myliu jau 6 metus, tad tikrai padėsiu pamilti biologiją ir jums. 😉 Savo pamokose naudoju daug vaizdinės medžiagos, nes be jos biologiją tiesiog labai sunku įsivaizduoti. Kviečiu kartu su manimi atrasti biologijos paslaptis! 😊

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€40.25/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas - mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis - tai kūryba!

€19.55/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Laura Charbakaitė

Esu geografijos mokytoja Laura, VDU geografijos ir istorijos pedagogikos studentė, geografijos mokytoja. Pamokose medžiagą stengiuosi pateikti paprastai, lengvai suprantamai ir įdomiai. Padedu pasikartoti svarbiausias temas, pasiruošti atsiskaitymams arba ruoštis geografijos VBE.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos mokytoja metodininkė. Darbo patirtis 20 m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Laimina Naujokienė

Esu matematikos mokytoja ekspertė Laimina Naujokienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. 14 metų taisau VBE. Parašiau ,,Matematikos diktantai 5-10 klasei" knygą. Suprantu kiekvieno mokinio nerimą susiduriant su matematiniais sunkumais ir galiu padėti juos įveikti.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Austėja Adomavičiūtė

Sveiki, esu Austėja, pradinio ugdymo su ankstyvąja anglų kalba studijų pirmo kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. Per visus savo mokymosi metus džiaugiausi mokslais, o dabar mokykla ir mokomaisiais dalykais džiaugtis skatinu kitus. Mokyklą baigiau aukščiausiais įvertinimais. Teko dirbti pradinių klasių mokytoja, kurį laiką buvau pavaduojanti mokytoja. Dažnai mokiniams iškyla neaiškumų, o iškilusius klausimus su mokiniais aiškinuosi tol, kol jie supranta. Galiu puikiai padėti paaiškinti pamokos medžiagą ir padėti su namų darbais.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Renata Gedvilaitė

Sveiki. Padedu pradinių klasių mokiniams, kurie turi mokymosi sunkumų - skaitymo, rašymo, skaičiavimo. Padedu vaikams pasiruošti mokyklai. Pradinukams padedu gilinti anglų kalbos žinias. Daugumą užduočių kuriu individualiai mokiniui, pagal jo poreikius ir galimybes. Pagal galimybes, naudoju įdomias užduotis (eduka.lt, quizziz), kuriu vadovėlius su CANVA programa. Dirbu mokinių atostogų metų bei vasarą.

€10.35/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Vilma Augustinienė

Sveiki! Esu matematikos mokytoja metodininkė. Matematikos mokau jau 26 metus. Esu paruošusi pamokos skaidres, bet kuriai matematikos temai. Jas naudosiu padėdama jums.

€19.55/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Zina Kunciene

Esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, VBE vertintoja. Kiekvienam mokiniui sudarau individualų mokymosi planą. Padedu pasiruošti atsiskaitymams, kontroliniams, PUPP ir BE.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Akvilė Gataveckaitė

Esu Vilniaus Universiteto medicinos fakulteto studentė, studijuoju mediciną. Jau trečius metus esu matematikos ir biologijos korepetitorė. Sėkmingai ruoÅ¡iu stojamiesiems egzaminams prieÅ¡mokyklinukus, taip pat aÅ¡tuntokus į geriausias Å¡alies gimnazijas. Biologijos kviečiu mokytis norinčius ypač kokybiÅ¡ko ir giliai susidomėjusius ar tokais norinčius tapti mokinius. Mokomės ne pagal vadovėlį, o pagal mano sistemą, kurios dėka, biologija tampa intuityviai suvokiamu mokslu, o ne buku kalimu. Jos mokau ypač aukÅ¡tame lygyje. Matematiką labiausiai džiaugiuosi mokydama tuos mokinius, kuriems Å¡i disciplina yra nemėgstama ir joje yra daug spragų. Taip pat, kai mokiniams sekasi gerai, bet jiems trÅ«ksta temų sujungimo į vieną. IÅ¡ esmės - mėgstu mokyti tinginukus :) Mano užduotis - užtaisyti mokinio spragas ir iÅ¡mokyti mokinį mokytis pačiam, taip paleidžiant mokinį savarankiÅ¡kam mokymuisi. Tvirtas pagrindas = kelias į savimotyvaciją ir smalsumo prižadinimą mokslui ir jo pasiekimams. Pati Å¡iuo metu mokausi frontend programavimo subtilybių, ir norinčius mokytis programavimo pagrindų mielai sutikčiau pamokyti. [email protected] +37066961025

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(1)

Dija Revinskaitė

Labas! Esu studentė Vilniaus universitete ir studijuoju mokslą apie žmogaus protą bei smegenis - psichologiją, todėl turiu daug biologijos žinių, kuriomis noriu pasidalinti ir galiu išmokyti metodų, kaip efektyviai mokytis bei išsiaiškinti informaciją bei pasiruošti egzaminams ar kontroliniams be ,,kalimo". Mokyklos laikais buvau itin uoli mokinė bei olimpiadų dalyvė, domėjausi geografija ir matematika (matematikos galiu mokyti vaikus iki 10 klasės), todėl su šiais dalykais taip pat galiu pagelbėti ir sudėtingą informaciją paaiškinti paprastai :) iki susitikimo!

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Adomas Pakalnis

Dėstytojas - praktikas, siūlo kokybiškus mokymus. Mokymai įmonės darbuotojams. Visiems už protingą kainą. Dirbsite tiesiogiai bendraujant su dėstytoju, atliksite daug praktinių užduočių! Visos siūlomos mokymo programos : MS Excel pažengusiems(populiariausi!) MS Excel pradedantiems MS Office pažengusiems MS Office pradedantiems Office(MAC, 365) Efektyvus teksto tvarkymas( MS Word) Pažangios pateikties kūrimas (MS Powerpoint) Duomenų bazės (MS Access) Tinklalapių kūrimo pagrindai –Turinio valdymo sistemos(wordpress) Tinklalapių kūrimo pagrindai- html, css, php, mysql Galimos individualios konsultacijos verslui Konsultacijos studentams rašto darbų ir praktiniais klausimais. Kursų laikas-ryte, dienos metu, po darbo, savaitgaliais. Suteikiama mokymosi medžiaga

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rima Čerauskienė

Sveik, esu specialioji pedagogė metodininkė, dirbu jau 27 metus su negale turinčiais vaikais. Esu sukaupusi daug metodinės, vaizdinės medžiagos, padedu mokinukams įsijunkyti į klasės veiklą.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jelena Piliutinienė

Esu anglų kalbos dėstytoja, filologė. Taip pat rusų kalbos mokytoja. Mokau anglų (taip pat rusų, lietuvių) kalbų - individualiai, intensyviai, nebrangiai, nuo pradmenų iki visiškos naudojimo laisvės. Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kalbėjimo įgūdžių formavimui. Taip pat išsamiai studijuojami ir kiti aspektai. Dirbu su visų amžiaus grupių žmonėmis. Paprastai, suprantamai, išsamiai išaiškinu gramatines struktūras, skiriu didelį dėmesį įvairių užduočių atlikimui. Dėstau, atsižvelgdamas į kiekvieno mokinio poreikius.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laima Petkevičienė

Sveiki, esu biologijos mokytoja. Ja dirbu 4 metus. Daugiausiai patirties turiu dirbant su 7-10 klasėmis, bet galiu padėti ir vyresniems mokiniams. Pamokose naudoju vaizdines medžiagas bei įvairias pateiktis. Esu sukūrusi tesus įvairioms temoms. Kviečiu prisijungti prie mano pamokos ir išspręsti kilusias problemas biologijos pamokose 😉

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Giedrė Sudniutė

Esu Informatikos mokytoja iš Aukštaitijos. IT mokau 1-4 kl. (9-12 kl.) gimnazistus. Taip pat esu Saugesnio interneto ambasadorė bei ambasadorių lektorė; Scientix mokytoja, EU Code Week mokytoja. Nuolat domiuosi įvairiomis IKMT naujienomis (ypač internetinėmis (OnLine)). Galiu mokyti ir programavimo pradmenų (Python!; c++; Java Script). Nuotoliniam bendravimui man tinkamiausia MS Teams erdvė.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Grigas Sakalis

Sveiki, esu Grigas. 2019 metais baigiau Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, įgijau bakalauro laipsnį. Po metų įgijau pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. Manau, kad istoriją galima pažinti ne tik iš vadovėlio ar nagrinėjant šaltinius – tam taip pat gali pasitarnauti kad ir filmai ar diskusija. Istorija, tai mokslas ugdantis ne tik pilietinį sąmoningumą ar pagarbą praeities herojams, bet ir pagarbą vienas kito nuomonei esant įvairiems ginčytiniems klausimams. Jeigu išgirdus žodį istorija, pirma mintis, kuri šauna į galvą yra datos, reiškia laikas istoriją pabandyti pažinti kitaip. Kviečiu tai daryti kartu.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jūratė Dubickė

Sveiki visi. Esu rusų kalbos vyresnioji mokytoja. Vaikus mokinu jau 32 metai. Manau, kad kiekviena kalba,kurią žmogus moka, tarsi drabužis jam. Vadinasi, kuo daugiau kalbų moki, tuo puošniau gali apsirengti ir atrodyti. Mokinu su meile, atsidavimu, įsiklausydama į mokinio poreikius. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, todėl nuolat mokausi, tobulinu šios srities žinias ir įgūdžius, taikau juos savo darbe. Kiekvienas esam sociali asmenybė, kuriai reikia kitų žmonių palaikymo, supratimo, empatijos ir t.t. Turiu pakankamai žinių ir socialinių įgūdžių patarti įvairiais socialinio bendravimo klausimais ( VDU Švietimo akademijoje studijuoju socialinę pedagogiką). Man svarbu klausyti ir girdėti, žiūrėti ir matyti...

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Dalia Zibalienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė, turiu 35 metų patirtį dirbant su 9-12 klasių mokiniais. Kasmet mokinius ruošiu istorijos valstybiniam egzaminui, istorijos olimpiadai, įvairiems konkursams, protų mūšiams. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos - testų, istorijos šaltinio, žemėlapio, karikatūrų nagrinėjimo užduočių. Pamoką galiu pravesti be išankstinio pasiruošimo. Rašau ir dalyvauju įvairaus lygmens projektuose.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, pedagogikos studentė, mokykloje dirbu geografijos ir istorijos mokytoja. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Viltė Vaicikevičiūtė

Sveiki visi, esu IV gimnazijos klasės mokinė Viltė. Esu pasiruošusi padėti visiems 5-8 klasių mokiniams susidraugauti su biologija! Kartu ieškosime atsakymų į jums rūpimus ir neaiškius klausimus. Padėsiu geriau suprasti sudėtingas biologijos temas. Man svarbu, kad po pamokos mokinių klausimai būtų atsakyti, o pamoka – suprasta. Stengsiuosi susieti mokiniui įdomias veiklas su mokomuoju dalyku :) Spręsime testus, ruošimės atsiskaitymams ir mokysimės apie gyvąją gamtą!

€9.2/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€8.05/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Marta Hojirat

Ciao! 🙂 Esu italų kalbos mokytoja, gyvenanti Italijoje. Mokau italų kalbos jau du metus ir teikiu pamokas privačiai nuotoliniu būdu. Be galo myliu italų kalbą ir ją pasirinkau studijuoti visai atsitiktinai daug apie tai negalvojus, tačiau ją labai įsimylėjau ir esu kiekvieną pamoką vis laimingesnė ir dėkingesnė už galimybę dalintis meile šiai kalbai su savo studentais ir naujais žmonėmis. Didelį dėmesį skiriu mokinių emocinei sveikatai ir labai nemėgstu atskirties „mokytojas“ „mokinys“, o stengiuosi tapti juos suprantanti draugė. Siūlau italų kalbos kursus, kuriuose.... ..... atrasite pagrindinius Italijos ir Lietuvos kultūrų skirtumus, kurie bus naudingi vykstant į Italiją ar bendraujant su italais (pavyzdžiui, ar žinojote, jog jeigu nusiaunate batus prieš įeinant į italo namus, galite būti palaikytas labai nemandagus žmogus?) ..... išmoksite italų kalbos pagrindus, naudingus susikalbėti paprastomis temomis (užsisakant patiekalą itališkam restorane, prisistatant arba tiesiog norint paklausti kelio Italijoje) ...... pažinsite geriau itališkas ypatybės, kaip pavyzdžiui... žinosite, kaip pasidaryti tikrai labai skanią itališką kavą ar pasigaminti Margaritos picą bei kokių ingredientų gaminant itališkus patiekalus geriau tarpusavyje nemaišyti Jei pagaliau nusprendei nebeatidėlioti ir išmokti italų kalbos, aš Tavęs laukiu! Norintys galite apsilankyti mano puslapyje - https://kalbu-italiskai-o-tu.mozello.lt/pradzia/

€14.95/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Matas Kandrotas

Sveiki, Mokiniai, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Matas Kandrotas. Mokytoju dirbu jau ketverius metus ir mokau 5-12 klasių mokinius. Manau, kad mano stipriosios pusės yra nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, šiuolaikiškumas, inovatyvių mokymo metodų taikymas, mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas, gebėjimas dirbi nuosekliai ir sistemingai.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Agne Petrovskienė

Sveiki. Esu prancūzų kalbos dėstytoja Agnė. Prancūzų kalbos mokinu tiek paauglius, tiek suaugusius. Darbo patirtis - daugiau nei 16 metų.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rita Urbutienė

Sveiki, aš esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rita Urbutienė. Mokytojos stažas 32 metai. Pamokose naudoju IKT, esu sukaupusi įvairios mokomosios medžiagos. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams įveikti mokymosi sunkumus. Tikiu, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Alnaras Čepononis

Sveiki, esu Vytauto Didžiojo universiteto IV kurso Istorijos (pagrindinės studijos) ir Pedagogikos (gretutinės studijos) studentas Alnaras Čepononis. 2 metus (t. y. nuo 2020 m. iki 2022 m.) Kauno Simono Daukanto progimnazijoje dėsčiau istorijos pamokas 5-8 klasėms. Per šiuos metus teko su mokiniais dalyvauti ir juos ruošti įvairioms olimpiadoms, konkursams, protmūšiams ir netgi TV laidų filmavimams, kuriuose pasiekėme aukštų rezultatų. O kur dar namų darbams užduodami žiūrėti filmukai, leidžiantys pagilinti temą, įdomios užduotys bei intriguojančios istorijos ir kt. Galiu padėti TAU pasiruošti istorijos savarankiškam ar kontroliniam darbui bei valstybiniam istorijos egzaminui. Taip pat mokykloje teko pavaduoti ir vesti gamtos mokslų ir biologijos pamokas, todėl galiu padėti/pagilinti žinias biologijos srityje. Be to - galiu padėti su lietuvių k., iš dalies matematika. Esu atlikęs pedagoginę praktiką Kauno Senamiesčio progimnazijoje (2020-02-10 – 2020-05-12) ir Kauno Simono Daukanto progimnazijoje (2021-02-01 – 2021-05-12), kur asistavau mokytojui pamokose, ruošiausi istorijos pamokoms ir jas vedžiau, pildžiau „TAMO“ dienyną, taisiau kontrolinius ir savarankiškus darbus bei vertinau mokinius. Esu darbštus, atsakingas, rimtas, pareigingas ir nuoširdus. Mėgstu skaityti knygas, eiti į kiną, bėgioti, vaikščioti ir bendrauti su įdomiais žmonėmis. Kviečiu PRISIJUNGTI į mano PAMOKAS ir tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų! ;-)

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Viktorija Kavoliuniene

Hallo, esu vokiečių kalbos mokytoja Viktorija. Mokau įvairaus amžiaus mokinius bendrinės vokiečių kalbos. Taipogi mokau vokiečių kalbos medicinos srityje. #Deutsch #Medizin

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ina Karosevičienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Ina Karosevičienė, turiu patirties mokydama 9-12 klasių mokinius. Daugiausiai dirbu su baigiamųjų klasių moksleiviais, padedu pasiruošti egzaminams.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Lina Satkuviene

Sveiki. Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Turiu ilgametę darbo patirtį. Myliu vaikus ir savo darbą su jais. Dirbu naudodama vadovėlius ,,Taip", ,,Riešutas", ,,Raktas". Savo darbe naudoju ir Edukos užduotis.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Neringa Butienė

Sveiki, esu pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, turinti 25 – erių metų patirtį. Šiuo metu mokau trečios klasės mokinius. Padedu mokiniams paruošti namų darbus, įtvirtinti žinias, išsiaiškinti spragas, pasiruošti testams. Pamokose naudoju IKT priemones. Kviečiu prisijungti ir pagilinti žinias.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Daiva Pundziuviene

Anglų kalba kelionėms. Pasirengimas studijoms anglų kalba. Akademinio rašymo dirbtuvės. Viešojo kalbėjimo menas. Tarpkultūrinė komunikacija versle. Jeigu kas nors sudomino, mielai dalinsiuosi savo 20 metų dėstymo universitete patirtimi ir meile anglų kalbai :)

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Silvija Dulinskaitė

Sveiki, šiuo metu esu trečio kurso medicinos studijų programos studentė. Nuolatos mokausi naujų inovatyvių mokymosi būdų bei technikų, pati esu studentė, tad pačias geriausias mokymosi patirtis noriu perduoti ir jums!

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ignas Andriekus

Sveiki, esu Ignas Andriekus, Vilniaus universiteto, teisės fakulteto, pirmo kurso studentas. Man yra 19 metų. Pamilau istoriją būdamas jau penktoje klasėje, tad niekada nekildavo sunkumų, kai reikėdavo ilgiau pasedėti prie knygų ir išsiaiškinti sunkesnes temas. Turiu patirties mokydamas bendraklasius, esu ne vieną kartą dalivavęs istorijos olimpiadose. Mano tikslas yra, kad tu kaip ir aš pamiltum istoriją bei su mano pagalba perprastum jos subtilybes ir gautum aukščiausius balus.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Stasė Staniulienė

Sveiki, esu Stasė Staniulienė, matematikos mokytoja metodininkė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 5-12 kl. mokiniams. Skatinu mokinių motyvaciją ir norą pamilti matematiką. Pagelbėsiu 5-10 klasių mokiniams.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Agapi Keshishyan

I am Agapi, a student at LCC International University, who is full of positivity, enthusiasm, and unlimited energy. I love teaching and being taught. I am fluent in English and my TOEFL score is 92. I got accepted to 3 universities, participated in several contests, and won them. I participated in the following programs: 1. National Public Speaking competition-2021 2. ” Development prospects” project-2019-2020(business training) 3. Lit Strong Words Contest-2020- volunteer 4. Lit Strong Words Contest-2020- participant, winner 5. Lit Strong Words contest summer school-2019 6. National Poetry Recitation Contest-2019, the winner I have professional skills, such as communication, responsibility, teamwork, patience, time-management, self-motivation, motivation techniques. I love singing and listening to music. I have a sense of humor, and my lessons will never be boring, but rather interesting, informational, motivating, and full of positivity. Also, I can work with people of any age.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Gabrielė Ganžaitė

Sveiki, esu Japonologijos studijų 3 kurso studentė ir turiu patirties mokydama kalbos tiek individualiai, tiek grupėse.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Patricia Popa

I was born and raised in Moldova, but currently, I am studying and living in Lithuania. English is one of my favorite languages because there are a lot of ways to learn it, like videos, movies, games, and so on. I took TOEFL and the SAT. According to my TOEFL result (118/120), my English language level is C1. I enjoy working with people and I participated in a program where I activated as a coach for the teams that were participating.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Aušra Naujokienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Aušra Naujokienė. Mokyktoja dirbu jau septynerius metus. Turiu patirties mokydama mokinius nuo penktos iki dešimtos klasės. Per šiuos metus sukaupta žinių, kaip prieiti prie kiekvieno mokinio, mokomosios medžiagos, norint pagilinti įvairių temų žinias, ir patirties, bandant perteikti sudėtingus dalykus paprasčiau ir suprantamiau :)

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Erik Yeghinyan

Hello, I am Erik. I have been teaching English for more than 2 years, mostly to students aged 6 to 14. I will be willing to teach anyone, no matter their age. I am an open-minded person. I like to use engaging activities during my classes. I do not like it when my students get tired or exhausted during class. That is why I use an interesting way to help them learn something and be able to speak confidently. If you would like to learn English or improve your speaking skills, do not hesitate to choose me as your instructor. I'm looking forward to having a great journey;)

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vaida Pituškienė

KVIEČIU SUREAGUOTI VISUS, KURIE TUOJ LAIKYS ISTORIJOS VBE. Visiems, kurie mano, kad jau laiko mažai ir nieko nepavyks išmokti, sakau NE- dar galima daug padaryti ir kartu tai padarysime, pagal mano paruoštą planą bei tikslingas užduotis. Mano siūlomas kursas padės ir tiems, kurie nori intensyvaus kartojimo prieš egzaminą sudėliojant paskutinius taškus. Esu istorijos mokytoja ekspertė, turinti 25 metų darbo stažą. Dirbu gimnazijoje su 9- 12 klasių mokiniais bei MARK-o akademijoje, kurioje padedu ir suaugusiems pasiruošti istorijos VBE. Jau dešimtmetį esu istorijos VBE vertintoja. Labai myliu savo darbą ir man jis sekasi. :) Istorija yra be galo įdomus mokslas- kas mano kitaip, turėjo netinkamą susitikimą su šiuo dalyku, todėl siūlau pabandyti mokytis kitaip. :)

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Dinara Mambetkazieva

Sveiki, aš esu prancūzų ir rusų kalbų dėstytoja Dinara. Mokinu prancūzų ir rusų kalbų paauglius ir suaugusiuosius. Paruošiu DELF egzaminui. Darbo patirtis daugiau nei 19 metų.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Asta Akutaitiene

Sveiki, esu anglų k.mokytoja metodininkė, baigusi Vilniaus Universitetą, dirbusi gimnazijoje 30 metų su 9-12 kl.mokiniais. Nėra kam paaiškinti rytdienos pamokos? Nesupranti medžiagos? Trūksta įgūdžių? Kažkas neaišku? Rašyk man !

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Sam Easley

Visiems tiems, kurie nori pagilinti ir patobulinti savo anglų k. žinias, siūlome online pamokas su amerikiečiu, kuris jums visapusiškai padės. Užsiėmimai skirti ne tik tiems, kurie nori įgauti pasitikėjimą savimi kalbant angliškai, bet ir tiems, kuriems reikalingas raštingumas anglų kalboje bei dalykinė anglų kalba. Skambinti tel. +37060381231.

€18.4/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Vigilija Žiūraitė

¡Hola! Esu ispanų kalbos dėstytoja Vigilija (arba Vigi:). Ispanų kalbos mokau jau devynerius metus, lygiai tiek pat laiko gyvenu tarp Lietuvos ir Ispanijos. Man teko studijuoti Alikantės ir Madrido Carlos III universitetuose bei dirbti privačiame sektoriuje įvairiuose Ispanijos miestuose. Šiuo metu taip pat rengiu daktaro disertaciją apie Ispanijos politines permainas, todėl mano pamokose galite tikėtis ir nemažai informacijos apie šios šalies kultūrą bei istoriją. Visų pirma išsiaiškinsime jūsų ispanų kalbos mokymosi tikslą, o tuomet mokysimės taip, kad būtų ne tik naudinga, bet ir įdomu. A1-B2 lygiai.

€25.3/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ramunė Sveikytė

Sveiki! Padedu įdomiai ir greitai išmokti anglų kalbą. Pati 14 metų gyvenau, mokiausi ir dirbau JAV, tad puikiai pažįstu amerikiečių kultūrą ir papročius. Verteja dirbau Valstijose bei metus gyvendama Airijoje. Dėstau visų lygių (nuo pradinio iki advanced ) bendrinės ir dalykinės (Business English) anglų kalbos pamokas. Mokinu tiek individualiai, tiek įmones. Taip pat turiu mokymo patirties su vaikais bei moksleiviais. Siuo kovidiniu laikotrapiu mokinu internetu.

€18.4/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rebecca Majitova

Hello, I am Rebecca - an English Teacher with 4+ years of teaching experience. Graduated with Bachelors program from LCC International University, an American-Style institution located in Klaipeda. I have been working in Marketing Department of LCC since 2019 and tutoring international students on the side. Through out the years I have gained valuable skills in teaching English to foreigners; such as public speaking, listening and note taking.

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Algis Bitautas

Inovatyvios istorijos pamokos 5–12 klasių mokiniams siekiantiems aukščiausių rezultatų iš istorijos egzamino, kontrolinių ar patekimo į prestižines gimnazijas. Kuo šios pamokos išskirtinės? Pirma, jas veda edukologijos mokslų dr. Algis Bitautas, paskelbtas inovatyviausiu šalyje istorijos mokytoju, kurio pedagoginė patirtis 11 sezonų Vilniaus Licėjuje, paskaitos Vytauto Didžiojo universitete, progimnazijose ir t.t. Mano abiturientai, išlaikę istorijos egzaminą virš 90% , tvirtina, kad efektyviausia jiems buvo mokytis tada, kai buvo linksma. Antra, pamokose pateikiama ne tik mokymosi medžiaga .ppt skaidrėmis, tačiau gyvu pašnekesiu koncentruojamasi į esminius egzamino aspektus, kaip jam reikia ruoštis: užduočių kartojimosi egzaminuose tendencijos, aiškinamasi, kokioms užduotim ir šaltiniams reikia skirti daugiausiai dėmesio, taip pat pateikiama dažniausių klaidų ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Trečia, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas - mokomės individualiai (1 mokinys). Eilinis mokytojas tik moko tave, geras mokytojas padeda suprasti, o geriausias mokytojas dar ir pademonstruoja pavyzdžiais kaip tai pritaikyti. Bet dar esti ir tokie mokytojai, kurie mus įkvepia visam likusiam gyvenimui, būtent tokia asmenybe aš ir noriu tapti. Susidomėjai ir nori išbandyti – rašyk ir išbandyk istoriją mokytis efektyviai ir įdomiai.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Audrius Å velnikas

Sveiki esu istorijos mokytojas Audrius Švelnikas. Turiu sukaupęs daugiau nei 5 metus istorijos mokymo patirtį mokyklose su 5-12 klasių mokiniais. Turiu pasiruošęs įvairios tekstinės, vaizdinės mokomosios medžiagos. Savo darbe naudoju garsinę, vaizdinę, tekstinę IKT medžiagą. Stengiuosi mokomąją medžiagą pateikti įdomiai, patraukliai, šmaikščiai ir šiuolaikiškai.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rima Ona Jankauskienė

Sveiki esu mokytoja-metodininkė, darbo stažas 40 mnetų,daug metų mokykloje yra inkliuzinis mokymas, moku prisitaikyti prie moksleivio charakterio ir mokymosi tempo,gerai komunikuoju, taikau įvairius mokymometodus, daug metų dalyvavau valstybinių egzaminų taisyme.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Irmina Adomaitytė

Sveiki , Esu pradinių klasių mokytoja, socialinė pedagogė. Padedu pradinių klasių mokiniams pašalinti ugdymo spragas, atlikti namų darbus. Priešmokyklinukus galiu paruošti mokymuisi 1-oje klasėje. Tobulinu mokinių kalbinius, suvokimo ir matematinius gebėjimus, kaip pagilinti skaitymo, rašymo ir matematines žinias. Galiu dirbti nuotoliniu būdu arba atvykti į namus - pagal susitarimą.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ingrida Kriaučiukienė

Sveiki, esu specialioji pedagogė Ingrida. Mokiniams matematiką stengiuosi paaiškinti kuo paprasčiau, nes matematika - tai žaidimas su skaičiais. Galiu mokyti 5-8 klasių mokinius. Myliu savo darbą ir vaikus, stengiuosi su jais rasti bendrą kalbą. Tikiuosi, galėsiu padėti ir Jums...

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Evelina Ruzgienė

Sveiki, esu matematikos mokytoja iš tarptautinės "Universa Via" mokyklos. Turiu 12 metų darbo patirtį mokykloje su mokiniais nuo 5 - 12 klasės. Jau daugiau nei metus dirbu online su mokiniais iš kitų miestų.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Andrius Gaučas

Sveiki visi :)) Individualiai mokau anglų kalbos tiek pradedančius, tiek jau pažengusius. Daug dėmesio skiriu kalbėjimo laivinimui. Taip pat dirbu ir su akcento švelninimu. Švari, taisyklinga ir aiški kalba itin svarbu norint geresnių karjeros galimybių, o ir apskritai jaustis komfortiškai kasdieniniame gyvenime. Esu profesionalus aktorius, lektorius, University of Essex magistras. Dirbu Londone, profesionaliuose Teatruose, tokiuose, kaip Shakespeare's Globe, taigi anglų kalbos žinias pritaikau praktiškai ir nuolat tobulinu savo paties žinias. Taip pat pridedu ir savo puslapio nuorodą, kurioje galite susipažinti su medžiaga, vaizdo įrašais ir pamatyti rekomendacijas iš jau buvusių/esamų studentų. Iki malonaus 🙂

€32.2/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Sigita Macienė

Sveiki, esu informatikos mokytoja. Mokau ir mokausi pati jau virš 20 metų. Ką dar pasakyti apie save? Stebėjau pamokas Bratislavoje, Veronoje, Sesimbroje. Orsovoje su mokiniais dalyvavome programavimo konkurse, o Maltoje tobulinau savo užsienio kalbos įgūdžius. Dirbu su 1–10 kl. mokiniais. Nemokau C++.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Kristina Untulytė-Kleinienė

Sveiki, esu vyr. lietuvių kalbos mokytoja, literatūrologė. Darbo patirtis mokykloje - 14 metų. Vienerius metus dirbau Airijos lituanistinėje mokykloje. Šiuo metu mokau 5-10 klases. Padedu ruoštis standartizuotiems testams, 10 klasės PUPP patikrinimui. Taikau įvairius mokymo/si metodus. Turiu patirties su mokiniais, grįžusiais į Lietuvą iš angliakalbių šalių. Galiu padėti suprasti lietuvių kalbos gramatikos ir literatūros labirintus. Kviečiu keliauti drauge! :)

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Saulė Ramonaitė

Sveiki, esu Saulė Ramonaitė, matematikos studentė Vilniaus Gedimino Technikos Universitete. Galiu padėti moksleiviams su matematika kas neaišku, kartu išspręsti klasės ar namų darbus, jei kas nors buvo neaišku pamokose paaiškinčiau plačiau. Baigiau Kauno "Saulės" gimnaziją praėjusiais metais ir dar pamenu ko reikia mokyklos suole, tad jei turit sunkumų kreipkitės. Studentams galiu padėti su diferencialiniu skaičiavimu, matricomis, tiesinis ir vektorine algebra. Kitaip tariant fundamentaliąją matematika.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ina Juonienė

Sveiki, esu anglų kalbos filologė, turiu ilgametę (nuo 1994m) patirtį. Esu dirbusi su įvairaus amžiaus mokiniais: ikimokiklinio amžiaus vaikais, studentais ir suaugusiais. Šiuo metu studijuoju magistrantūroje anglų kalbos ir kultūros pedagogiką. Dirbant, atsižvelgiu į esamą anglų kalbos mokėjimo lygį ir į jūsų tikslus, pageidavimus ir interesus. Dirbant, mano tikslas: įvertinti jūsų esamas anglų kalbos žinias ir įgūdžius ir padėti jums pasiekti pageidaujamų žinių ir įgūdžių, jums įdomiu ir patraukliu būdu.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Deimantė Reinikovaitė

Sveiki, esu abiturientė. Šiuo metu mokausi gimnazijoje. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€9.2/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Alina Harbovska

Hello everyone! I am so excited to introduce myself to all of you. Originally, I am from Ukraine but in the past couple of years, I have been moving around a lot. In 2017, I went to the United States as a part of an exchange program. I spent 10 months studying at Monterey High School which is based in Lubbock, Texas. In 2018, I came back to Ukraine and continued my school studies. After coming back from the US, I knew that I wanted to study in an American-like institution. I started searching and soon it lead me to LCC International University. It is a North-American university based in Klaipeda, Lithuania. All classes are conducted in English and most of our professors come from the US. Needless to say, I am a student of the International Relations and Development department. In 2020, I participated in the Erasmus+ exchange which led me to the American University in Bulgaria. There I spent one of the most unforgettable times of my life. Currently, I am learning Spanish and my dream is to study at a language school in Spain someday. Now, let’s talk about my working experience. I have been teaching English online since 2019. During this time, I have been working for Russian and Ukrainian online language schools and also individually. Needless to say that my students come from different countries. I have experience teaching Russians, Ukrainians, Uzbeks, Kazakhs, Polish, German and French. Moreover, I have had the opportunity to teach “star” students. Some of them include a daughter of a famous Ukrainian football player, a wife of a diplomat, and a woman who works in the Ministry of Economics of Ukraine. One important thing to know about me is that I can be both very serious and very talkative. I try to spend a lot of time developing students’ speaking skills but also not forget about some important grammar aspects. I like making new connections and I hope to see you soon in my classes!

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Lukas Janėnas

Sveiki, Jau daugiau nei 7 metus dirbu IT srityje, per šį laikotarpį esu sukaupęs nemažą žinių bagažą IT srityje. Daugiau nei 5 metus vadovauju įmonės įkurtai akademijai, kurioje padedu studentams įgyti praktinės patirties ir pradėti savo, kaip IT specialisto, karjerą. Mano stipriausi įgūdžiai yra dirbant su Linux operacine sistema, kompiuteriniais tinklais, C/C++, Python, PHP, JavaScript ir Lua programavimo kalbomis. Taip pat galiu padėti ir su kitomis programavimo kalbomis, operacinėmis sistemomis ar programinę įranga kaip Microsoft Office ar Excel. Jeigu kažko nepaminėjau, kuo galiu padėti, klauskite manęs ir pasižiūrėsime kuo galiu būti dar naudingas :)

€25.3/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Inga Švedienė

Sveiki, esu karjeros konsultantė Inga Švedienė. Konsultuoju paauglius ir jaunimą renkantis savo karjeros kelią. Nuo ko pradėti, kaip susiorientuoti, kaip išsirinkti, kas gali padėti pažinti save, kaip išsirinkti tolimesnį kelią - tai nedaugelis klausimų, į kuriuos kartu randame atsakymus.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Evelina Patecka

(PAMOKOS LIETUVIŲ IR LENKŲ KALBOMIS) Sveiki, esu Evelina. Esu pradinių klasių mokytoja, socialinė pedagogė. Pamokų metu siekiu padėti mokiniams pagilinti bei įtvirtinti turimas žinias, ugdyti mokinių savarankiškumą ir atrasti mokymosi džiaugsmą. Vertinu mokinių nuoširdumą ir norą judėti pirmyn. Tikiu, kad visus mokymosi sunkumus galime įveikti kartu.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Silvija Vaičaitytė

Sveiki, esu Silvija, kinų (mandarinų) kalbos mokytoja. Turiu daugiau nei 3-jų metų patirtį kinų kalbos mokyme. Baigiau Rytų Azijos studijas Lietuvoje, taip pat, studijavau universitete Pekine bei Šanchajuje. Mokau tiek pradedančiuosius, tiek pažengusiuosius. Kiekvienam mokiniui kartu parenkame asmeniškai pritaikytą tempą, įvertindami norimus pasiekti rezultatus.

€34.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Kristina Karvelytė

Esu anglų kalbos vyresnioji mokytoja Kristina. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 20 metų. Patirties turiu mokydama 5-8 klasių mokinius. Savo pamokose naudoju IKT metodus, vizualines priemones. Galiu konsultuoti ir mokyti gramatikos, rašymo, kalbėjimo, pagelbėti atliekant namų darbų užduotis.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Žana Bortkevič

Rusų kalbos ir literatūros mokytoja dirbu nuo 1990 metų, 2010 gruodžio 18 man suteikta mokytojos metodininkės rusų kalbos kvalifikacija. Man patinka mano darbas ir aš lengvai randu bendrą kalbą su įvairaus amžiaus mokiniais. Nuo 2008 metų rugsėjo dėstau rusų kalbą suaugusiesiems, užsienio kalbų mokymus organizuojančioje įmonėje, kur taip pat testuoju studentų žinias, rengiu įvairių lygių kursų programas, buvau darbo grupės, Lietuvos Nacionalinio egzaminų centro, narė rengiant egzaminų užduotis ir ruošiant egzaminų užduočių vertinimo instrukcijas vidurinėms ir pagrindinėms mokykloms. Mano mokiniai dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose ir Olimpiadose, yra jų laureatai. Esu baigusi VPU rusų filologijos magistrantūrą. Parašiau ir apsigyniau diplominį darbą įdomia ir kiekvieno mokytojo darbe naudinga psicholingvistinės srities tema – „Teksto, turinčio tikrąją ir fiktyvią referenciją, generavimo specifika amžiaus aspektu“. Kitaip tariant aš išnagrinėjau melo atsiradimo priežastis ir jo apraiškas įvairaus amžiaus vaiku aspektu. Esu VII-to tarptautinio A.S.Puškino vardo konkurso, skirto rusų kalbos mokytojams, laureatė. Esu gavusi Rusijos vyriausybinę A.S. Puškino vardo premiją. 2015 m.m Rusijos Federacijos organizuotame konkurse „Geriausias mokytojas užsienyje“ užėmiau 3 vietą.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Klaudija Šalčiūtė

Labas, Esu Klaudija, matematikos mokytoja. Esu baigusi inžinerijos studijas VGTU, taip pat matematikos magistrą. Jau trečius metus dirbu korepetitore ir metus mokytoja. Galiu padėti pasiruošti kontroliniams, užtvirtinti temas. Daugiausia orientuojuosi į padėjimą dvyliktokams ruoštis VBE. Visada pabrėžiu, kad esu tik pagalba, todėl didžiausius lūkesčius keliame patys sau, o aš padedu viskuo kuo galiu. :) Esu prikaupusi daug medžiagos, uždavinių. Kviečiu susipažinti :) ypač kai iki egzamino tiek nedaug laiko.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Edita Liutkevičienė

Laba diena. Esu anglų kalbos mokytoja-ekspertė. Mokau anglų kalbos jau beveik 30 metų, taigi turiu daug patirties. Dirbu su 9-12 kl. mokiniais ir suaugusiais. Rengiu VBE. Nemažai mokinių yra gavę 100 balų įvertinimus-po 1-3 kasmet. Esu VBE vertintoja, tad žinau ko mokiniams reikia. Sugebu motyvuoti mokytis ir išmokti. Mano patirtis ir mokinio motyvacija- tiesus kelias į kalbos išmokimą. Pati mėgstu keliauti, tad jei norite pažinti pasaulį, kviečiu mokytis anglų kalbos

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Ingrida Jakštaitė

Sveiki, Esu anglų kalbos mokytoja bei korepetitorė. Mokau vaikus, suaugusius individualiai bei grupelėmis. Individualios pamokos vaikams: Tikiu, kad mokymasis iš vadovėlių ir pratybų dabartinei vaikų kartai dažnai yra nuobodus, tad mano metodika – mokymasis žaidžiant, aptariant įvairius video ir nuotraukas, analizuojant dainas, stebint aplinką, paprastai tariant – mokymasis per gyvenimiškas situacijas. Individualios pamokos suaugusiems: Mokymosi medžiaga ir intensyvumas parenkami pagal individualius poreikius. Grupinės pamokos vaikams bei suaugusiems: Mokymosi medžiaga ir intensyvumas parenkami pagal individualius poreikius. Susisiekime! :)

€19.55/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Glorija Kliokytė

Sveiki, esu Glorija. Specializuojuosi korėjiečių kalboje. Šiuo metu dirbu licėjuje ir mokau pradines klases pasaulio pažinimo, gimtosios kalbos, matematikos, etikos, dailės ir technologijų bei užsieniečius moksleivius lietuvių kalbos. Šioje platformoje kartu su manimi galite leistis į pažintį su korėjiečių kalba. Pamokos pradedamos nuo nulio, t.y., nuo hieroglifų (hangul). Tad, užsiėmimai yra skirti tiems, kurie dar negeba skaityti, rašyti korėjietiškai. Be kalbos mokymosi, taip pat susipažinsime ir su Korėjos kultūrai būdingais bruožais, kuo Korėja gali būti aktuali Lietuvai. Tad, susimatykime pamokose. :)

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jurgita Karbauskė

Sveiki. Esu matematikos mokytoja-metodininkė, turiu 14 m. patirtį mokant 5-8 kl. mokinius. Pamokose naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones, praktinius taisyklių taikymo pavyzdžius, skatinu mokinius aktyviai klausti, diskutuoti. Kviečiu prisijungti į mano pamokas, padėsiu įveikti kylančius matematinius iššūkius.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Mantas Širkevičius

Labas! Esu VDU STEAM mokomojo dalyko pedagogikos (matematikos ir fizikos) 4 kurso studentas. Registravausi Mokosi.lt tikėdamasis, kad galiu padėti įveikti iškilusias matematikos ir fizikos mokymosi problemas. Suprantu, matematika ir gamtos mokslai iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėtingi, tačiau sakoma, kad nėra nieko neįveikiamo. Svarbiausia, kad per pamokas gerai jaustumeisi. Būtent tai pamokų metu stengiuosi daryti. STUDENTŲ NEMOKAU

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Sonata Šilinskienė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Sonata Šilinskienė. Anglų kalbą dėstau 22 metus. Dirbu su įvairaus amžiaus mokiniais, nuo pradinukų iki baigiamųjų gimnazijos klasių mokinių. Taip pat ruošiu mokinius valstybiniui anglų kalbos brandos egzaminui arba tarptautiniam IELTS egzaminui. Mokau ir suaugusius.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Roberta Žukauskaitė

Sveiki! Esu romanų kalbų studentė ir laisvu laiku dėstau anglų kalbą bei užsiimu begale kitų veiklų susijusių su užsienio kalbomis. Mokyti anglų kalbos pradėjau prieš 2 metus, VBE surinkau 100 balų :) Studijuojant universitete įgijau daug žinių ir supratimo, kokiais būdais galima lengvai ir suprantamai paaiškinti gramatiką, kad nebeatrodytų viskas taip painu. Be to, man pamokose svarbiausias dalykas, kad Jums nebūtų tai kaip kančia, o kalbos mokymasis taptų smagus dalykas. Pati moku 5 kalbas, taigi galiu pasidalinti labai daug patarimų apie užsienio kalbų mokymąsi! Pamokos veikla priklauso nuo to, ką norite patobulinti/išmokti. Galime maišyti kartu ir gramatiką, skaitymą, kalbėjimą(jo visuomet mano pamokose daug)... Jeigu gramatika per daug nuobodu, galime mokytis daugiau tiesiog per kalbėjimą ar kitas užduotis. Mokymosi planą aptariame pirmoje pamokoje. Kviečiu pirmai pamokai ir laukiu susipažinti su Jumis! <3

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Monika Šukytė

Sveiki! Esu matematikos, chemijos bei biologijos korepetitorė, turinti 4 metus patirties su 6-12 klasių mokiniais. Pati mokykloje laimėdavau prizines vietas olimpiadose bei surinkau virš 95 balų iš visų valstybinių egzaminų. Šiuo metu studijuoju mediciną bei esu paruošusi ne vieną mokinį būtent šiai sričiai svarbiems egzaminams. Galiu padėti pasiekti aukštus rezultatus, kad pavyktų įstoti į norimą specialybę ir netgi valstybės finansuojamą vietą.

€28.75/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Svajūnė Kondrotaitė

Sveiki, esu matematikos ir robotikos mokytoja Svajūnė. VDU studijuoju STEAM pedagogiką (matematikos ir technologijų specializacijas). Jau kelerius metus dirbu vienoje Kauno miesto gimnazijų su vyriausiais mokiniais, o matematikos papildomu mokymu tiek dirbant su pagrindine ugdymo programa, tiek mokant eksternus, besiruošiančius laikyti egzaminą, užsiimu daugiau nei ketverius metus. Vasaros laikotarpiu atradau mokosi.lt platformą ir ieškodama naujų galimybių mokyme, nusprendžiau užsiregistruoti ir įprasminti savo laisvą laiką paskirdama pagalbai tiems, kam jos matematikoje reikia labiausiai.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Augusta Levickaitė

Sveiki, esu ką tik mokslus Škotijoje baigusi jūrų biologė. Jei nori sustiprinti ar nuo pradžių išmokti biologijos, matematikos ar anglų kalbos, kviečiu užsiregistruoti į mano pamokas. Esu dirbusi su 1-5 kl. mokiniais, tačiau žinių turiu padėti mokiniams iki 10kl. Pamokas galiu paruošti savo nuožiūra arba galime gilintis į tam tikrą, tau įdomią temą. Taip pat galiu paruošti pamokas suaugusiems norintiems išmoti kažko naujo. ************************************************************************************ Hello, I'm a recent marine biology graduate from a university in Scotland. If you want to learn more or start over with biology maths or Lithuanian language, I invite you to register for a lesson with me. I've worked with children from 1-5th grade but have the knowledge to help pupils until 10th grade. I can prepare the lessons on a topic I select or we can look into one that interests you the most. I can also prepare lessons for adults that want to learn something new.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Samanta Barkauskaitė

Sveiki, esu Samanta! :) Šiuo metu esu anglų filologijos bei verslo vadybos trečio kurso studentė Vilniaus universitete. Mokykloje dalyvaudavau įvairiose anglų k. konkursuose, vertimų olimpiadose bei konferencijose. Per pastaruosius porą metų studijuojant anglų kalbą sukaupiau dar didesnį žinių bagažą, kuriuo norėčiau pasidalinti ir su Jumis aiškinantis temas, ruošiant namų darbus, rašant rašinėlius ar laiškus bei mokantis taisyklingai kalbėti :) Studentams galiu padėti su rašto darbų rengimu anglų k. (taisyklingas darbo formatavimas, akademinė kalba ir kt.)

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Orinta Nistirenko

Sveiki, esu 4 kurso studentė. Mokausi ikimokyklinį ugdyma ir pradinio ugdymo pedagogiką. Atlikau praktiką tiek ikimokyklinio ugdymo įstaigose, tiek progimnazijose. Pedagoginis darbo stažas - 5 metai. Manau, kad kiekvienas mokinys yra individualybė, todėl visų pirma stengiuosi mokinį pažinti, o jau tada parinkti ir taikyti mokymosi metodus.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Gabija Griciūtė

Sveiki, esu biotechnologė/mikrobiologė baigusi Biotechnologijos bakalaurą VDU ir Mikrobiologijos magistrą VU. Mėgstu tobulėti ir kaupti žinias, todėl su būsimais mokiniais tikrai turėsiu kuo pasidalinti. Ypač mėgstu įdomius faktus, todėl pamokose jų netrūks (tikiu, kad tai padeda geriau įsiminti temas). Suprantu, kad kiekvienas moksleivis įsisavina žinias skirtingai todėl ruošiantis pamokomos atsižvelgiu į kiekvieno moksleivio atskirus poreikius.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Jolita Bujokė

Sveiki, esu pradinių klasių ir dailės mokytoja Jolita Bujokė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€23/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Gabrielė Jurkutė

Sveiki, mano vardas Gabrielė. Esu 4 kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. VDU studijuoju Rytų Azijos šalių kalbas ir kultūras bei marketingą. VBE Anglų kalbos egzaminą išlaikiau 100%, taip pat turiu CAE sertifikatą C1 lygiui. Galiu padėti moksleiviams mokantis naujas temas, ruošiant namų darbus ar tobulinant tarimą. Pamokas mėgstu paįvairinti, todėl lavinant anglų kalbos suvokimą ir kalbėjimą, mėgstu įtraukti pokalbius apie pomėgius, filmus, serialus ir knygas.

€12.65/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Adelė Žeimytė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Adelė. 22 metus kartu su savo mokiniais atrandame knygos skaitymo, minties užrašymo, gramatikos suvokimo džiaugsmą. Literatūros bei rašinio rašymo pamokos – mano mėgstamiausios, kai dirbu su lietuvaičiais. Užsieniečiams žingsnis po žingsnio padedu pradėti kalbėti lietuvių kalba.

€26.45/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Indrė Povilaitienė

Sveiki, aš esu fizikos mokytoja, dirbu nevalstybinėje švietimo įstaigoje, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas mokėjimo mokytis kompetencijų ugdymui. Mokomąją medžiagą pateikiu įvairiais būdais, stengiuosi visų pirma sudominti mokinį, o tada įtraukti į mokymosi procesą. Šiuo metu neruošiu egzaminams, nes mano tikslas sudominti ir įgalinti mokinį mokytis pačiam ir toliau savarankiškai keliauti pažinimo keliu. Stengiuosi būti mokinio mentore, o ne mokytoja.

€26.45/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Tomas Povilaitis

Individualiai mokinu inžinerinės grafikos - braižybos, darbo su AUTOCAD, SolidWorks, INVENTOR, B solid ir kitomis taikomosiomis projektavimo programomis.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Aleksandra Kondratjeva

Labas! Esu Aleksandra, 2 kurso Programų sistemų studentė Vilniaus Universitete, galiu išaiškinti bet kurią matematikos temą, padėti su namų darbais, testais, kontroliniais, NMPP, PUPP, VBE. Turiu korepetitoriaus darbo patirtį. Per VBE surinkau tokius balus: • matematika 100 • fizika 87 • informacinės technologijos 82 • lietuvių kalba 86. Iki susitikimo pamokoje!

€13.8/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Laimutė Pacevičienė

Sveiki, aš esu anglų kalbos mokytoja- metodininkė Laima Pacevičienė. Mano darbo stažas didelis, tačiau energijos netrūksta. Ilgus metus buvau VBE vertintoja, esu sukaupusi daug patirties. Teko mokyti ir suaugusius žmones. Taip pat dirbau ir su vienos kolegijos studentais. Esu kūrybiška, mėgstu piešti, todėl savo pamokas galiu gausiai iliustruoti, taip pat naudoju IT. Įvairias situacijas sprendžiu humoro pagalba.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Giedrė Karlonaitė

Sveiki, aš esu 3 kurso istorijos studentė Vilniaus universitete Giedrė Karlonaitė. Baigus studijas planuoju grįžti į savo gimtąjį miestą ir dirbti mokykloje. Puikiai randu ryšį su vaikais. Teko pora savaičių dirbti mokykloje. Nors ir neturiu tiek daug patirties, bet užduočių esu sukaupusi nemažai. Todėl kviečiu norinčius mokytis ateiti pas mane.

€11.5/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Diana Kizaitė

Sveiki, esu slaugos 2 kurso studentė. Dar besimokydama mokykloje dalyvaudavau įvairių dalykų olimpiadose, tarp jų ir matematikos. Dažnai padėdavau mokiniams, kuriems sunkiau sekasi su tiksliaisiais mokslais. Turiu korepetitorės patirties. Moksleiviams iki 10 klasės galiu suteikti kokybiškas žinias ir padėti užpildyti studijų spragas.

€14.95/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Augustė Paulauskytė

Esu Augustė, ispanų kalbos mokytoja. Taip pat mokau ispanakalbius iš įvairių šalių lietuvių kalbos. Vytauto Didžiojo universitete studijavau „Italistiką ir romanų kalbas“, todėl įgijau ispanų ir italų kalbų žinias. Esu darbšti, atsakinga, pozityvi, kūrybinga, empatiška. Nuolat siekiu tobulėti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Mano nuomone, veiksmingiausias būdas išmokti kalbą yra paversti mokymosi procesą įdomiu ir įtraukiančiu.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Paulina Bartaševičiūtė

Labas visiems! Esu 10-tokė, mokausi KTU gimnazijoje. Esu rajono ir Lietuvos olimpiadų dalyvė ir prizininkė. Šiemet buvau pakviesta dalyvauti tarptautinėje geologijos mokslų olimpiadoje. Turiu patirties mokydama mažesnius vaikus, taip pat jaunesnį brolį. Galiu patarti bet kuria tema, padėti atlikti namų darbus, pasikartoti atsiskaitomajam darbui ar pravesti papildomą pamoką. Kviečiu susisiekti! Manau, kad puikiai kartu praleisime laiką ir išmoksime naujų dalykų.

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Rita Tautkevičienė

Sveiki, dirbu su pradinio ugdymo mokiniais. Padedu jiems įveikti skaitymo, rašymo, skaičiavimo labirintus. Aiškinu mokiniui temą ar uždavinį tol, kol jis tikrai suprato. Tada abu esame laimingi.

€19.55/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Klemensas Knyza

Sveiki, esu pirmo kurso medicinos studentas VU. Puikiai išlaikiau egzaminus ir įstojau į valstybės finansuojamą medicinos studijų programą. Myliu biologiją ir noriu pasidalinti savo žiniomis bei man pasiteisinusiais metodais su Tavimi! Padedu ruoštis valstybiniams egzaminams, stojamiesiems bei užpildyti mokymosi spragas.

€12.65/ pam.
BOOK A LESSON
(0)

Domas Jakubauskas

Sveiki, esu Taikomosios Matematikos studentas Domas Jakubauskas. Turiu pusės metų korepetitoriavimo patirtį, tačiau jau nuo 9 klasės padėjau draugams išsiaiškinti sunkiai suprantamas užduotis. Esu supratingas, lengvai bendraujantis ir esu nusiteikęs rimtam darbui. Aiškindamas užduotį visada atsižvelgiu į mokinį, jo asmenybę ir surandu reikiamą būdą paaiškinti užduotį. Jei pasirinksite mane, papasokosiu kaip padalinti iš 0 ir penkis pakėlus kvadratu gauti 10 :D

€17.25/ pam.
BOOK A LESSON