Kitų kalbų pamokos


Hola, Bonjour, Guten Tag, Привет

RINKTIS MOKYTOJĄ

Nauja kalba atveria ir naujas galimybes keliaujant kalbėtis vietinių kalba, profesinėje veikloje pasiekti geresnių rezultatų, na ir tas senas prancūziškas filmas originalo kalba skamba visai kitaip…

Su Mokosi.lt naujas kalbas mokytis ne tik įdomu, bet ir labai smagu. Patyrę mokytojai gimtakalbiai ir kalbos žinovai išmokys ne tik rusų, vokiečių, prancūzų, bet ir kitų, egzotiškų, pasaulio kalbų.

Individuali ir įdomi

Norimos kalbos jus mokys mokytojai profesionalai, kurie atsižvelgs į jūsų poreikius ir sudarys specialiai tik jums skirtą mokymosi programą. Mokymų medžiaga pateikiama įdomiai, su praktinėmis užduotimis, kad mokymosi procesas taptų lengvesnis ir smagesnis.

Praktiška ir naudinga

Mokantis užsienio kalbos svarbu tiksliai žinoti, kur šią kalbą norėsite naudoti ir kokie yra jūsų tikslai. Jeigu nauja kalba jums reikalinga darbe – mokytojai į tai atsižvelgs ir daugiausiai dėmesio skirs profesinių žinių tobulinimui. Jeigu norite kalbėtis keliaujant – daugiausiai mokysitės šnekamosios kalbos subtilybių.

Skirta visiems

Naujų užsienio kalbų mokymosi programa skirta visiems. Jeigu jums reikalingos papildomos pamokos mokykloje, o galbūt kalbos visai nemokate ir norite ją išmokti iš pagrindų – profesionali kalbų korepetitorių komanda jums mielai padės.

Rekomenduojami kitų kalbų mokytojai

(1)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas – mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis – tai kūryba!

€17/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Stela Sankovska

Sveiki,esu rusų ir vokiečių kalbų vyr.mokytoja,dėstymo patirtis -25 m.Padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų,vokiečių k.) -ypač kalbėjimo bei rašymo dalims.Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje,atlikti namų darbus,pasiruošti atsiskaitymams.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Marta Šantaraitė

Ciao! 🙂 Esu italų kalbos mokytoja, gyvenanti Italijoje. Mokau italų kalbos jau du metus ir teikiu pamokas privačiai nuotoliniu būdu. Be galo myliu italų kalbą ir ją pasirinkau studijuoti visai atsitiktinai daug apie tai negalvojus, tačiau ją labai įsimylėjau ir esu kiekvieną pamoką vis laimingesnė ir dėkingesnė už galimybę dalintis meile šiai kalbai su savo studentais ir naujais žmonėmis. Didelį dėmesį skiriu mokinių emocinei sveikatai ir labai nemėgstu atskirties „mokytojas“ „mokinys“, o stengiuosi tapti juos suprantanti draugė. Siūlau italų kalbos kursus, kuriuose…. ….. atrasite pagrindinius Italijos ir Lietuvos kultūrų skirtumus, kurie bus naudingi vykstant į Italiją ar bendraujant su italais (pavyzdžiui, ar žinojote, jog jeigu nusiaunate batus prieš įeinant į italo namus, galite būti palaikytas labai nemandagus žmogus?) ….. išmoksite italų kalbos pagrindus, naudingus susikalbėti paprastomis temomis (užsisakant patiekalą itališkam restorane, prisistatant arba tiesiog norint paklausti kelio Italijoje) …… pažinsite geriau italų maisto gaminimo ypatybės ir italų virtuvę, kurią galėsite išbandyti patys namuose (pavyzdžiui, žinosite, kaip pasidaryti tikrai labai skanią itališką kavą ar pasigaminti Margaritos picą bei kokių ingredientų gaminant itališkus patiekalus geriau tarpusavyje nemaišyti) Jei pagaliau nusprendei nebeatidėlioti ir išmokti italų kalbos, aš Tavęs laukiu!

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viktorija Kavoliuniene

Hallo, esu vokiečių kalbos mokytoja Viktorija. Mokau įvairaus amžiaus mokinius bendrinės vokiečių kalbos. Taipogi mokau vokiečių kalbos medicinos srityje. #Deutsch #Medizin

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jūratė Dubickė

Sveiki visi. Esu rusų kalbos vyresnioji mokytoja. Vaikus mokinu jau 32 metai. Manau, kad kiekviena kalba,kurią žmogus moka, tarsi drabužis jam. Vadinasi, kuo daugiau kalbų moki, tuo puošniau gali apsirengti ir atrodyti. Mokinu su meile, atsidavimu, įsiklausydama į mokinio poreikius. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, todėl nuolat mokausi, tobulinu šios srities žinias ir įgūdžius, taikau juos savo darbe. Kiekvienas esam sociali asmenybė, kuriai reikia kitų žmonių palaikymo, supratimo, empatijos ir t.t. Turiu pakankamai žinių ir socialinių įgūdžių patarti įvairiais socialinio bendravimo klausimais ( VDU Švietimo akademijoje studijuoju socialinę pedagogiką). Man svarbu klausyti ir girdėti, žiūrėti ir matyti…

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS