Kitų kalbų pamokos


Hola, Bonjour, Guten Tag, Привет

RINKTIS MOKYTOJĄ

Nauja kalba atveria ir naujas galimybes keliaujant kalbėtis vietinių kalba, profesinėje veikloje pasiekti geresnių rezultatų, na ir tas senas prancūziškas filmas originalo kalba skamba visai kitaip…

Su Mokosi.lt naujas kalbas mokytis ne tik įdomu, bet ir labai smagu. Patyrę mokytojai gimtakalbiai ir kalbos žinovai išmokys ne tik rusų, vokiečių, prancūzų, bet ir kitų, egzotiškų, pasaulio kalbų.

Individuali ir įdomi

Norimos kalbos jus mokys mokytojai profesionalai, kurie atsižvelgs į jūsų poreikius ir sudarys specialiai tik jums skirtą mokymosi programą. Mokymų medžiaga pateikiama įdomiai, su praktinėmis užduotimis, kad mokymosi procesas taptų lengvesnis ir smagesnis.

Praktiška ir naudinga

Mokantis užsienio kalbos svarbu tiksliai žinoti, kur šią kalbą norėsite naudoti ir kokie yra jūsų tikslai. Jeigu nauja kalba jums reikalinga darbe – mokytojai į tai atsižvelgs ir daugiausiai dėmesio skirs profesinių žinių tobulinimui. Jeigu norite kalbėtis keliaujant – daugiausiai mokysitės šnekamosios kalbos subtilybių.

Skirta visiems

Naujų užsienio kalbų mokymosi programa skirta visiems. Jeigu jums reikalingos papildomos pamokos mokykloje, o galbūt kalbos visai nemokate ir norite ją išmokti iš pagrindų – profesionali kalbų korepetitorių komanda jums mielai padės.

Rekomenduojami kitų kalbų mokytojai

(9)

Stela Sankovska

Esu rusų ir vokiečių kalbų vyr. mokytoja, dėstymo patirtis -26 m. Be to per mokslo metus padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų k., vokiečių k.) – ypač kalbėjimo bei rašymo dalims. Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje, atlikti namų darbus, pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Rasuolė Karpejienė

Laba diena .Esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja ,rusų kalbos ir literatūros mokytoja .Turiu didelę praktinio darbo patirtį,dirbau ir su rusakalbiais,visokio amžiaus vaikais ir suaugusiais.Jauniausias mokinys buvo 5m.,vyriausia mokinė-55m.Ruošiu PUPP,MBE,VBE,mokau gramatikos,rašybos,teksto kūrimo.Turiu daug savo sukurtos ir surinktos mokymo medžiagos.Nuobodu per pamokas nebus.Laukiu mokinių!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Silvija Vainovskaja

Sveiki, esu VU biochemijos studentė vardu Silvija. Galiu padėti 8-12 klasių mokiniams su chemija, matematika, bei 5-12 klasių mokiniams su rusų kalba. Chemija: Turiu nemažai patirties dirbant su mokiniais – vedžiau paskaitų kursą apie psichoaktyvias medžiagas progimnazijoje, turėjau bei šiuo metu turiu daug individualiai pas mane besimokančių moksleivių, tarp jų ir tarptautinio bakalaureato mokinių. Taip pat dirbu neakivaizdinėje jaunųjų chemikų mokykloje “Pažinimas”, pagrinde dėstau seminarų (pratybų) medžiagą ir padedu įsisavinti teorines žinias. Chemijos pamokose pasistengsiu pateikti kuo daugiau analogijų, nes taip mokytis linksmiau, įdomiau bei tai padės suprasti pagrindus net jei nedraugauji su chemija! Pati mokykloje dalyvavau įvairiose papildomose chemijos veiklose, dalyvavau olimpiadose ir esu užėmusi prizines vietas tiek miesto (Vilniaus), tiek visos šalies mastu. Taigi tikrai galėsiu padėti pagilinti jūsų žinias, išsiaiškinti sudėtingesnes vietas. Matematika: Turiu patirties dirbant matematikos korepetitore. Dalyvavau daugybėje įvairių matematikos konkursų ir olimpiadų, esu užėmusi įvairių prizinių vietų. Iš matematikos egzamino gavau 100, jau baigiau matematikos kursą savo studijų kryptyje. Rusų kalba: Esu didelė rusų kalbos entuziastė, dalyvavau rusų kalbos konkursuose, olimpiadose, užimdavau pirmąsias vietas tiek miesto, tiek šalies mastu. Egzamine surinkau 100. Vedžiau daug įvairių projektų, renginių rusų kalba. Ruošiau visą rusų kalbos olimpiadininkų komandą. Rusų kalbos pamokose galiu pažadėti jaukumą, galėsime rasti kūrybišką ir linksmą prieigą prie dalyko, jei to pageidausi! Taip pat atskleisiu visus kabliukus ir gudrybes, padėsiančias itin gerai parašyti rusų kalbos egzaminą. Visose chemijos, matematikos bei rusų kalbos pamokose pasistengsiu kuo aiškiau išdėstyti temą, pažymėsiu, ką tiksliai reikia žinoti ir ko gali pareikalauti egzamine. Žadu motyvuotą nusiteikimą iš savo pusės ir kantrybę, tikrai netingėsiu paaiškinti ir pakartoti tiek, kiek reikės! 🙂

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas – mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis – tai kūryba!

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Ganžaitė

Sveiki, esu Japonologijos studijų 3 kurso studentė ir turiu patirties mokydama kalbos tiek individualiai, tiek grupėse.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Augustė Paulauskytė

Esu Augustė, ispanų kalbos mokytoja. Taip pat mokau ispanakalbius iš įvairių šalių lietuvių kalbos. Vytauto Didžiojo universitete studijavau „Italistiką ir romanų kalbas“, todėl įgijau ispanų ir italų kalbų žinias. Esu darbšti, atsakinga, pozityvi, kūrybinga, empatiška. Nuolat siekiu tobulėti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Mano nuomone, veiksmingiausias būdas išmokti kalbą yra paversti mokymosi procesą įdomiu ir įtraukiančiu.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS