Greta Stefanovič

[VEDU PAMOKAS LIETUVIŲ, ANGLŲ IR RUSŲ KALBOMIS] Laba diena, esu Greta. Esu pabaigusi Pradinio ugdymo pedagogikos ir anksyvojo anglų kalbos mokymo bakalauro studijų programą ir esu kvalifikuota mokytoja. Per keturis metus atlikau praktikas jau keturiose Kauno mokyklose. Esu kūrybiška, jaunatviška ir kantri. Per savo pamokas siekiu visų pirma ugdyti savarankiškus mokinių įgūdžius, kad jie galėtų dirbti patys, organizuoti savo darbą nuo mažens. O taip pat, tiesiog dievinu matyti mokinių šypsenas pasiekus rezultatus, todėl išsikeliame realistiškus tikslus, juos pasiekiame ir nuolat judame pirmyn! Turiu patirties dirbant su mokiniais kurie ruošiasi mokytis lietuviškose mokyklose arba visai nekalba lietuviškai; su mokiniais kuriems sunkiai sekasi skaityti, suvokti perskaitytą tekstą; su mokiniais kurie nesupranta daugybos, dalybos veiksmų ir jų sąsajų; su mokiniais kurie teoriškai viską supranta, tačiau tingi mokytis:) Kreipkitės, tikrai susidraugausiu su Jūsų vaiku ir pasitarsime dėl efektyviausio problemų sprendimo plano!

Individualios pamokos kaina:
€18.4/ pam.
74
Pamokos
267
Žinutės
252
Dienos

Mokinių atsiliepimai (8)


Tikslinga ir graziai pravesta pamoka

Tomas Henderson 

Vaikui pamoka patiko 😊 sakė jog mokytoja buvo draugiška, buvo įdomus uždaviniai ir patiko kaip mokino 😊

Medeina Vilkauskė 

Labai graziai pravesta pamoka. Lauksime sekanciu. :)

Dalia Henderson 

Vaikui pamoka patiko, nebuvo sunku. Išmoko naują temą. Buvo smagu ir nori pakartoti. 😊 Nėra nieko geriau kai vaikas mokosi ir dar laimingas 😁☀️ Rekomenduojam šią mokytoją 😊

Medeina Vilkauskė 

Pamoka įdomi. Mokytoja viską aiškiai paaiškina.

Dovilė Januškytė 

Linksmos pamokos. Labai patinka.

Dovilė Januškytė 

MILITA LIKO LABAI PATENKINTA,PAMOKA JAI LABAI PATIKO😊

Milita LAIPIENYTE 

Vaikui pamoka patiko, atėjo pasakoti viską su šypsena sakė pamoka buvo kitokia smagi žaisminga. Ačiū tikrai, bendrausim ir toliau.

Evantas Novopolcevas