Pradinio ugdymo mokytojai (6)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 1 kurse. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Judita Tarasevičiūtė

Sveiki, Esu Judita, pradinio ugdymo pedagogikos studentė - šių studijų įkvėpta ir motyvuota dirbti su vaikais. Man galite patikėti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus, žingeidžius ar tuos, kuriems sekasi šiek tiek sunkiau... 😊 Galime kartu mokytis skaičiuoti, skaityti, rašyti ar tiesiog ruošti namų darbus. 👀 Mieli tėveliai, jei dėl laiko ar elementarios motyvacijos stygiaus (po sunkios darbo dienos) Jums neišeina dirbti su vaikais papildomai namuose - susisiekite su manimi. 📞Mielai Jums pagelbėsiu ir skirsiu savo visą dėmesį ir meilę Jūsų vaikui! ❤️

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaiva Čičelytė

Sveiki, esu Vaiva. Mokau priešmokyklinukus ir padedu 1-2 kl. mokiniams paruošti namų darbus ar pagilinti žinias. Mokydama stengiuosi užduoti kuo daugiau klausimų ir parodyti/paaiškinti vaizdais, naudoju IKT technologijas.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aistė Kalvaitytė

Labas! Esu pradinio ugdymo studentė, šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo Universitete. Nuo vaikystės svajoju tapti šios srities eksperte. Kas be ko, sau pastoviai keliu iššūkius dalykams, kurie nesiseka tobulai. Todėl laisvą laiką stengiuosi išnaudoti tinkamai(lankausi konferencijose, seminaruose). Mano siekis yra pasidalinti žiniomis su vaikais visose mokymosi kryptyse ir padėti, jei kas nors sekasi prasčiau ar norisi praplėsti savo žinias :).

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ