Pradinio ugdymo mokytojai (18)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(14)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 2 kurse. Labai noriu įgauti patirties, padėti mokiniams patobulinti žinias ir kartu atrasti mokymosi džiaugsmą. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Greta Stefanovič

[VEDU PAMOKAS LIETUVIŲ, ANGLŲ IR RUSŲ KALBOMIS] Laba diena, esu Greta. Esu pabaigusi Pradinio ugdymo pedagogikos ir anksyvojo anglų kalbos mokymo bakalauro studijų programą ir esu kvalifikuota mokytoja. Per keturis metus atlikau praktikas jau keturiose Kauno mokyklose. Esu kūrybiška, jaunatviška ir kantri. Per savo pamokas siekiu visų pirma ugdyti savarankiškus mokinių įgūdžius, kad jie galėtų dirbti patys, organizuoti savo darbą nuo mažens. O taip pat, tiesiog dievinu matyti mokinių šypsenas pasiekus rezultatus, todėl išsikeliame realistiškus tikslus, juos pasiekiame ir nuolat judame pirmyn! Turiu patirties dirbant su mokiniais kurie ruošiasi mokytis lietuviškose mokyklose arba visai nekalba lietuviškai; su mokiniais kuriems sunkiai sekasi skaityti, suvokti perskaitytą tekstą; su mokiniais kurie nesupranta daugybos, dalybos veiksmų ir jų sąsajų; su mokiniais kurie teoriškai viską supranta, tačiau tingi mokytis:) Kreipkitės, tikrai susidraugausiu su Jūsų vaiku ir pasitarsime dėl efektyviausio problemų sprendimo plano!

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Rūta Andreikėnaitė

Labas, esu pradinių klasių mokytoja, teatro ir kino pedagogė. Stažavausi užsienyje Erasmus + mokytojų programoje. Padedu ruošti priešmokyklinukus mokyklai. Pradinukams padedu įveikti įvairius mokymosi sunkumus: skaitymo, teksto suvokimo, rašymo ar skaičiavimo. Padedu paruošti namų darbus. Pamokas organizuoju taip, kad vaikai kuo dažniau patirtų sėkmės mokantis jausmą, būtų motyvuoti ir noriai lankytų pamokas.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Austėja Adomavičiūtė

Sveiki, esu Austėja, pradinio ugdymo su ankstyvąja anglų kalba studijų pirmo kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. Per visus savo mokymosi metus džiaugiausi mokslais, o dabar mokykla ir mokomaisiais dalykais džiaugtis skatinu kitus. Mokyklą baigiau aukščiausiais įvertinimais. Teko dirbti pradinių klasių mokytoja, kurį laiką buvau pavaduojanti mokytoja. Dažnai mokiniams iškyla neaiškumų, o iškilusius klausimus su mokiniais aiškinuosi tol, kol jie supranta. Galiu puikiai padėti paaiškinti pamokos medžiagą ir padėti su namų darbais.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Renata Gedvilaitė

Sveiki. Padedu pradinių klasių mokiniams, kurie turi mokymosi sunkumų - skaitymo, rašymo, skaičiavimo. Padedu vaikams pasiruošti mokyklai. Pradinukams padedu gilinti anglų kalbos žinias. Daugumą užduočių kuriu individualiai mokiniui, pagal jo poreikius ir galimybes. Pagal galimybes, naudoju įdomias užduotis (eduka.lt, quizziz), kuriu vadovėlius su CANVA programa. Dirbu mokinių atostogų metų bei vasarą.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rita Tautkevičienė

Sveiki, dirbu su pradinio ugdymo mokiniais. Padedu jiems įveikti skaitymo, rašymo, skaičiavimo labirintus. Aiškinu mokiniui temą ar uždavinį tol, kol jis tikrai suprato. Tada abu esame laimingi.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Giedrė Karlonaitė

Sveiki, aš esu 3 kurso istorijos studentė Vilniaus universitete Giedrė Karlonaitė. Baigus studijas planuoju grįžti į savo gimtąjį miestą ir dirbti mokykloje. Puikiai randu ryšį su vaikais. Teko pora savaičių dirbti mokykloje. Nors ir neturiu tiek daug patirties, bet užduočių esu sukaupusi nemažai. Todėl kviečiu norinčius mokytis ateiti pas mane.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jolita Bujokė

Sveiki, esu pradinių klasių ir dailės mokytoja Jolita Bujokė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Orinta Nistirenko

Sveiki, esu 4 kurso studentė. Mokausi ikimokyklinį ugdyma ir pradinio ugdymo pedagogiką. Atlikau praktiką tiek ikimokyklinio ugdymo įstaigose, tiek progimnazijose. Pedagoginis darbo stažas - 5 metai. Manau, kad kiekvienas mokinys yra individualybė, todėl visų pirma stengiuosi mokinį pažinti, o jau tada parinkti ir taikyti mokymosi metodus.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Evelina Patecka

(PAMOKOS LIETUVIŲ IR LENKŲ KALBOMIS) Sveiki, esu Evelina. Esu pradinių klasių mokytoja, socialinė pedagogė. Pamokų metu siekiu padėti mokiniams pagilinti bei įtvirtinti turimas žinias, ugdyti mokinių savarankiškumą ir atrasti mokymosi džiaugsmą. Vertinu mokinių nuoširdumą ir norą judėti pirmyn. Tikiu, kad visus mokymosi sunkumus galime įveikti kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Deimantė Reinikovaitė

Sveiki, esu abiturientė. Šiuo metu mokausi gimnazijoje. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais.

€9.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Irmina Adomaitytė

Sveiki , Esu pradinių klasių mokytoja, socialinė pedagogė. Padedu pradinių klasių mokiniams pašalinti ugdymo spragas, atlikti namų darbus. Priešmokyklinukus galiu paruošti mokymuisi 1-oje klasėje. Tobulinu mokinių kalbinius, suvokimo ir matematinius gebėjimus, kaip pagilinti skaitymo, rašymo ir matematines žinias. Galiu dirbti nuotoliniu būdu arba atvykti į namus - pagal susitarimą.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Neringa Butienė

Sveiki, esu pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, turinti 25 – erių metų patirtį. Šiuo metu mokau trečios klasės mokinius. Padedu mokiniams paruošti namų darbus, įtvirtinti žinias, išsiaiškinti spragas, pasiruošti testams. Pamokose naudoju IKT priemones. Kviečiu prisijungti ir pagilinti žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Lina Satkuviene

Sveiki. Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Turiu ilgametę darbo patirtį. Myliu vaikus ir savo darbą su jais. Dirbu naudodama vadovėlius ,,Taip", ,,Riešutas", ,,Raktas". Savo darbe naudoju ir Edukos užduotis.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rita Urbutienė

Sveiki, aš esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rita Urbutienė. Mokytojos stažas 32 metai. Pamokose naudoju IKT, esu sukaupusi įvairios mokomosios medžiagos. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams įveikti mokymosi sunkumus. Tikiu, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ