Pradinio ugdymo mokytojai (11)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(0)

Rasa Pečiulienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Pečiulienė. Turiu ilgametę patirtį mokant įvairių gebėjimų mokinius. Siekdama sudaryti prielaidas kūrybiškam ir rezultatyviam mokinių mokymuisi, taikau aktyviuosius ir inovatyvius mokymo metodus. Kviečiu prisijungti ir pagilinti savo žinias.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rita Urbutienė

Sveiki, aš esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Rita Urbutienė. Mokytojos stažas 32 metai. Pamokose naudoju IKT, esu sukaupusi įvairios mokomosios medžiagos. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams įveikti mokymosi sunkumus. Tikiu, kad dirbdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Elžbieta Butkevičiūtė

Sveiki, esu pradinio ugdymo ir ankstyvosios užsienio kalbos mokymo studentė. Šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo universitete 1 kurse. Labai noriu įgauti patirties ir padėti mokiniams patobulinti žinias. Galiu pravesti pamokėles ir padėti su namų darbais. Taip pat jei turite klausimų ar pageidavimų, su manimi susisiekti galite el. paštu: [email protected] arba facebook profilyje - Elžbieta Butkevičiūtė :)

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vita Dubinskaitė Ragauskienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vita. Esu sukaupusi didelę patirtį dirbant su gabaisiais mokiniais, didelį dėmesį skiriu ir sunkiau dirbantiems mokiniams. Šiemet dirbu su pirmokais. Visuose dalykuose taikau STEAM metodiką, kas pirmokėliui padeda geriau įsisavinti dėstomą dalyką. Dirbu antradieniais ir ketvirtadieniais.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Judita Tarasevičiūtė

Sveiki, Esu Judita, pradinio ugdymo pedagogikos studentė - šių studijų įkvėpta ir motyvuota dirbti su vaikais. Man galite patikėti ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikus, žingeidžius ar tuos, kuriems sekasi šiek tiek sunkiau... 😊 Galime kartu mokytis skaičiuoti, skaityti, rašyti ar tiesiog ruošti namų darbus. 👀 Mieli tėveliai, jei dėl laiko ar elementarios motyvacijos stygiaus (po sunkios darbo dienos) Jums neišeina dirbti su vaikais papildomai namuose - susisiekite su manimi. 📞Mielai Jums pagelbėsiu ir skirsiu savo visą dėmesį ir meilę Jūsų vaikui! ❤️

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aistė Kalvaitytė

Labas! Esu pradinio ugdymo studentė, šiuo metu mokausi Vytauto Didžiojo Universitete. Nuo vaikystės svajoju tapti šios srities eksperte. Kas be ko, sau pastoviai keliu iššūkius dalykams, kurie nesiseka tobulai. Todėl laisvą laiką stengiuosi išnaudoti tinkamai(lankausi konferencijose, seminaruose). Mano siekis yra pasidalinti žiniomis su vaikais visose mokymosi kryptyse ir padėti, jei kas nors sekasi prasčiau ar norisi praplėsti savo žinias :). Jei turite klausimų galite drąsiai rašyti, mano paštas [email protected]

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Loreta Jukinienė

Sveiki, esu pradinių klasių mokytoja. Šiuo metu mokau antrokus. Esu sukaupusi 12 metų pedagoginę patirtį. Galiu padėti vaikams atliekant namų darbus. Taip pat gilinant tam tikros temos žinias. Kviečiu jungtis ir kartu aiškintis, suprasti, pažinti.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Lina Satkuviene

Sveiki. Esu pradinių klasių mokytoja metodininkė. Turiu ilgametę darbo patirtį. Myliu vaikus ir savo darbą su jais. Dirbu naudodama vadovėlius ,,Taip", ,,Riešutas", ,,Raktas". Savo darbe naudoju ir Edukos užduotis.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Neringa Butienė

Sveiki, esu pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, turinti 25 – erių metų patirtį. Šiuo metu mokau trečios klasės mokinius. Padedu mokiniams paruošti namų darbus, įtvirtinti žinias, išsiaiškinti spragas, pasiruošti testams. Pamokose naudoju IKT priemones. Kviečiu prisijungti ir pagilinti žinias.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vanda Juozapavičienė

Sveiki, esu vyresnioji pradinių klasių mokytoja Vanda. Mokykloje dirbu 27 metus. Pamokose taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT priemones. Galiu padėti pradinių klasių mokiniams pagilinti žinias, įveikti mokymosi sunkumus, paaiškinti ir padėti atlikti namų darbus. Kviečiu jungtis ir mokytis kartu.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Greta Stefanovič

Laba diena, esu Greta. Šiuo metu studijuoju 4 kurse, pradinio ugdymo pedagogikos ir ankstyvojo anglų kalbos mokymo programoje. Per keturis metus atlikau praktikas jau keturiose Kauno mokyklose. Esu kūrybiška, jaunatviška ir kantri. Per savo pamokas siekiu visų pirma ugdyti savarankiškus mokinių įgūdžius, kad jie galėtų dirbti patys, organizuoti savo darbą nuo mažens. O taip pat, tiesiog dievinu matyti mokinių šypsenas pasiekus rezultatus, todėl išsikeliame realistiškus tikslus, juos pasiekiame ir nuolat judame pirmyn!

€13/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ