(13)

Rokas Rutkus

Esu matematikos korepetitorius Rokas Rutkus, sukaupęs 4 metų mokytojavimo patirtį su 5-12 klasių mokiniais.———————————————————————————————————————————— Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu – esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu. ————————————————————————————————————————————Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.————————————————————————————————————————————Greitai radę bendrą kalbą – pasieksime netikėtų rezultatų! 🙂

Individualios pamokos kaina:
€23/ pam.
26
Pamokos
88
Žinutės
254
Dienos

Mokinių atsiliepimai (13)


Nuostabi pamoka!

Jonas Meilutis 

Viska puikiai išaiškino:)

Jonas Meilutis 

Super mokytojas! Labai gerai paaiškino:)

Jonas Meilutis 

Neblogai vede pamoka

TAURAS Žilinskas 

gera pamoka

matas lazauninkas 

Gera pamoka!

matas lazauninkas 

Labai geras Mokytojas.

matas lazauninkas 

Viskas aišku, viska supratau, be klausimų

Rokas Rumpis 

Labai gerai vertinu, mokytojas atsakė į visus klausimus, uždavė analogiškų uždavinių, tai padėjo geriau įsisavinti temas. Puikus mokytojas

Ūla Rimkevičiūtė 

Puiki pamoka! Konkretus, pozityvus ir draugiškas mokytojas, kuris išsiaiškina silpnąsias vietas ir pateikia tikslius žingsnius kaip jas tobulinti, suprantamai paaiškindamas teoriją ir uždavinius.

Gustas Cebanauskas 

Naujos kartos mokytojas. Paprastai, bet aiškiai, teorija aiškinama realiais pavyzdžiais. Jaunatviškai. Lengva išlaikyti dėmesį. Pozityvus. Rekomenduoju!

Matas Vaitkus 

Pirma pamoka padarė didelį įspūdį: galėjau bendrauti kaip su draugu, puikiai išaiškino temą, nieks nemokėjo taip padrąsinti mokinį, kaip Rokas. Būtinai dar kreipsiuosi jeigu iškils kokių nors klausimų!

Deividas Miknius 

Profesionaliai ir maloniai pravedė pamoką, padėjo suprasti problemas ir įgauti naujų žinių.

Ignas Striukys