Matematikos mokytojai (34)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(133)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš - Agnė, Vilniaus universiteto matematikos bakalauro studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau antrus metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(77)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(58)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(27)

Ilona Tulabiene

Sveiki, esu matematikos ir fizikos mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu 14 metų ir manau, kad kiekvienas vaikas gali išmokti. Dažniausiai dirbu su 5-10 klasių mokiniais.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(27)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(23)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(19)

Rosita Lukošiūtė

Sveiki, aš esu Rosita Lukošiūtė. Šiuo metu studijuoju Vytauto Didžiojo universitete, pirmame kurse. Nuo penktos klasės pamilau matematiką ir ja domiuosi iki šiol. Dar mokydamasi mokykloje padėdavau seseriai susidraugauti su šiuo mokslu, dabar mokau ir dar vieną mokinį. Savo konsultacijose kreipiu dėmesį į kiekvieno moksleivio poreikius, lūkesčius ir kartu bandome juos įgyvendinti. Mokyti galiu 5-12 klasės mokinius. Pirmajame susitikime susipažinsime ir bandysime ieškoti, kokiose matematikos srityse kyla problemų – jas bandysime išspręsti. Su entuziazmu padėsiu kiekvienam norinčiam mokytis, išspręsti kilusias problemas. Labai džiaugsiuosi, jei jūs pasirinksite mano konsultacijas ir manimi pasitikėsite. Iki pasimatymo konsultacijose!!! 😊

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(15)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(14)

Martyna Jamantaitė

Labas! Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, chemija, matematika, jeigu mokaisi 9-12 kl. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(13)

Nina Steponavičienė

Sveiki, esu matematikos, fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mano darbo stažas 39 metai, dirbu su 5-12 klasių mokiniais. 10 klasės mokinius ruošiu PUPP, o 11-12 klasių mokiniams padedu pasiruošti matematikos ir fizikos valstybiniams egzaminams. IT srityje padedu su Word, Excel ir PowerPoint programomis, mokau programavimo pradmenų bei darbo su vaizdo pristatymo kūrimo programomis. Taip pat dirbu ir su studentais, padedu išspręsti kontrolinius ir laboratorinius darbus, bei pasiruošti egzaminams. Turiu didelę patirtį mokant nuotoliniu būdu. Pamokų metu naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Po pamokos mokinys gaus failus su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(10)

Enrika Vyčaitė

Sveiki, aš esu biochemijos bakalauro 4 kurso studentė ir galiu padėti 1-8 klasių mokiniams su matematika, biologija ar chemija. Kadangi esu studentė, mano žinios yra ganėtinai šviežios ir daug dalykų prisimenu ne tik iš mokyklos, bet turėjau progos mokytis ir studijų metu. Tiek aukštąją matematiką, tiek biologiją, tiek chemiją. Teko ir broliui pravesti kelias pamokėles dėl dalykų, kurių jis nesupranta, tai susilaukiau pagyrų, jog aiškinu geriau, nei mokyklos mokytojai. Todėl galiu pasiūlyti kantrybę, nuoširdų bendravimą, namų darbus, aiškinimą tol, kol vaikas supras dalyką ar nesuprantamą temą.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(10)

Rokas Rutkus

Sveiki, esu Rokas Rutkus, šiuo metu studijuoju Vilnius Tech universitete bei esu sukaupęs 3 metų mokytojavimo patirtį su 5-12 klasių mokiniais. Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu. Esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Greitai radę bendrą kalbą - pasieksime netikėtų rezultatų! :)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Arnas Matulaitis

Sveiki, esu Oksfordo universiteto 3 kurso studentas - Arnas Matulaitis:) Mokiausi Vilniaus licėjuje ir būdamas mokykloje dalyvaudavau įvairiose respublikinėse olimpiadose, kuriose laimėjau prizines vietas. Mokykloje jaunesniems mokiniams vesdavau papildomus užsiėmimus ir ruošdavau olimpiadoms, mokiau nestandartinių uždavinių sprendimų ir jų logikos. Daug metų padedu mokiniams ruošti namų darbus, paaiškinu temas nuo pagrindų ir keletą būdų kaip suprasti apie ką kalbama, kodėl ir kur tai naudinga, galiu aptarti ir temų istorinį atsiradimą. Manau lengvai rasime bendrą kalbą ir galėsiu Jums padėti pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams!:)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Nojus Pakėnas

Sveiki! Esu Nojus, trečio kurso inžinerijos studentas Mančesterio Universitete. Baigiau Vilniaus licėjų dešimtukais visuose dalykuose, šimtukais išlaikiau matematikos, fizikos ir anglų k. valstybinius brandos egzaminus. Taip pat baigiau fizikos mokyklą ,,Olimpas" ypatingai gabiems mokiniams, esu miesto ir nacionalinių fizikos olimpiadų prizininkas. Turiu metų patirtį mokydamas įvairaus amžiaus moksleivius matematikos ir fizikos. Galiu mokyti 1-12 kl. matematiką ir 7-12 kl. fiziką, esant poreikiui ir universitetinį kursą ar inžinerijos dalykus.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Kotryna Čekuolytė

Sveiki! Mano vardas Kotryna, 8-erius metus esu matematikos korepetitore. Turiu patirties tiek pildant turimas spragas, tiek ruošiant 12okus ir eksternus matematikos VBE. Per 8erius darbo metus susidūriau su skirtingais mokiniais, tad gebu prisitaikyti prie įvairių mokinių poreikių ir turiu įgūdžių įvairiais būdais padėti mokiniams suprasti ir įsiminti medžiagą, kad šiems taptų matematika paprastesnė. Mokykloje puikiai sekėsi ir patiko matematika, tad korepetitoriavimas yra būdas nepamiršti šio dalyko įgūdžių :) nuolatos sprendžiuosi įvairius uždavinius, seku naujus leidžiamus vadovėlius ir atnaujinamas programas. Mokau 9-12 klasių mokinius ir VBE besiruošiančius eksternus

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laimina Naujokienė

Esu matematikos mokytoja ekspertė Laimina Naujokienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. 14 metų taisau VBE. Parašiau ,,Matematikos diktantai 5-10 klasei" knygą. Suprantu kiekvieno mokinio nerimą susiduriant su matematiniais sunkumais ir galiu padėti juos įveikti.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos vyr. mokytoja. Darbo patirtis 19m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Vilma Augustinienė

Sveiki! Esu matematikos mokytoja metodininkė. Matematikos mokau jau 26 metus. Esu paruošusi pamokos skaidres, bet kuriai matematikos temai. Jas naudosiu padėdama jums.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aušra Naujokienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Aušra Naujokienė. Mokyktoja dirbu jau septynerius metus. Turiu patirties mokydama mokinius nuo penktos iki dešimtos klasės. Per šiuos metus sukaupta žinių, kaip prieiti prie kiekvieno mokinio, mokomosios medžiagos, norint pagilinti įvairių temų žinias, ir patirties, bandant perteikti sudėtingus dalykus paprasčiau ir suprantamiau :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Stasė Staniulienė

Sveiki, esu Stasė Staniulienė, matematikos mokytoja metodininkė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 5-12 kl. mokiniams. Skatinu mokinių motyvaciją ir norą pamilti matematiką. Pagelbėsiu 5-10 klasių mokiniams.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Olegas Žukas

Sveiki, Turiu apie 20 metų patirtį dėstant matematiką ir korepetitoriaus patirtį. Esu baigęs daug psichologinio pobūdžio seminarų, esu komunikabilus, lankstus bendraujant su žmonėmis, su mokiniais lengvai randu bendrą kalbą. Atpažįstu bei nustatau mokymosi spragas. Laisvai kalbu lietuvių, rusų, lenkų ir vokiečių kalbomis. Mano mokiniai visuomet po pamokų su manim daro pažangą, jų balai kyla. Pagarbiai, Olegas Žukas

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ina Karosevičienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Ina Karosevičienė, turiu patirties mokydama 9-12 klasių mokinius. Daugiausiai dirbu su baigiamųjų klasių moksleiviais, padedu pasiruošti egzaminams.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ingrida Kriaučiukienė

Sveiki, esu specialioji pedagogė Ingrida. Mokiniams matematiką stengiuosi paaiškinti kuo paprasčiau, nes matematika - tai žaidimas su skaičiais. Galiu mokyti 5-8 klasių mokinius. Myliu savo darbą ir vaikus, stengiuosi su jais rasti bendrą kalbą. Tikiuosi, galėsiu padėti ir Jums...

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Evelina Ruzgienė

Sveiki, esu matematikos mokytoja iš tarptautinės "Universa Via" mokyklos. Turiu 12 metų darbo patirtį mokykloje su mokiniais nuo 5 - 12 klasės. Jau daugiau nei metus dirbu online su mokiniais iš kitų miestų.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Saulė Ramonaitė

Sveiki, esu Saulė Ramonaitė, matematikos studentė Vilniaus Gedimino Technikos Universitete. Galiu padėti moksleiviams su matematika kas neaišku, kartu išspręsti klasės ar namų darbus, jei kas nors buvo neaišku pamokose paaiškinčiau plačiau. Baigiau Kauno "Saulės" gimnaziją praėjusiais metais ir dar pamenu ko reikia mokyklos suole, tad jei turit sunkumų kreipkitės. Studentams galiu padėti su diferencialiniu skaičiavimu, matricomis, tiesinis ir vektorine algebra. Kitaip tariant fundamentaliąją matematika.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Orinaitė

Sveiki, esu Kauno Technologijos Universiteto taikomosios matematikos ir pedagogikos studentė. Man matematika yra disciplina, kuri leidžia pažinti pasaulį, suteikia galimybę susikalbėti tiek mažam, tiek dideliam ta pačia - skaičių kalba. Noriu padėti suprasti matematiką ir kad kiekvienas atrastų matematikos grožį paprastume. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, jog kartu pasiksime geriausių rezultatų :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ilona Knyzelienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė. Matematiką dėstau 36 metus. Patirties turiu mokydama 9-12 klasi mokinius. Esu matematikos vadovėlio "Tempus" 12 klasei bendraautorė. Kartu su kolegomis esame parengę uždavinynus mokiniams pasiruošti PUPP patikrai bei valstybiniams brandos egzaminams. Daug metų esu matematikos VBE vertintoja, todėl galiu mokiniams patarti, kaip pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti matematikos brandos egzaminą. Mano patirtis suteikia galimybę dirbti su įvairių gebėjimų mokiniais ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Klaudija Šalčiūtė

Labas, Esu Klaudija, matematikos mokytoja. Esu baigusi inžinerijos studijas VGTU, taip pat matematikos magistrą. Jau trečius metus dirbu korepetitore ir metus mokytoja. Galiu padėti pasiruošti kontroliniams, užtvirtinti temas. Daugiausia orientuojuosi į padėjimą dvyliktokams ruoštis VBE. Visada pabrėžiu, kad esu tik pagalba, todėl didžiausius lūkesčius keliame patys sau, o aš padedu viskuo kuo galiu. :) Esu prikaupusi daug medžiagos, uždavinių. Kviečiu susipažinti :) ypač kai iki egzamino tiek nedaug laiko.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabriela Mazur

Sveiki, esu matematikos korepetitorė ir didžiulė matematikos gerbėja. Visi mano mokiniai patenkinti pamokomis bei pamokų rezultatais. Ruošiau mokinius PUPP bei NMPP testams. Galiu mokyti tiek lenkiškai, tiek lietuviškai. Esant poreikiui, pamoką prailginu be papildomo mokesčio. Man svarbiausias patenkintas mokinys bei pamokos rezultatas. Tikiuosi greitai susitiksime!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ