Matematikos mokytojai (42)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(134)

Agnė Vaičikauskytė

Sveiki! Aš - Agnė, Vilniaus universiteto studentė. Man matematikos grožį išvysti pavyko dar iki mokyklos, tačiau puikiai žinau, kad tą taip greitai padaryti pavyksta ne kiekvienam. Tačiau su prie mokinio poreikių pritaikytu mokymu bei atitinkamu kiekiu pastangų, manau, galime pasiekti ne tik puikių rezultatų, bet ir atrasti meilę matematikai. Esu ypatingai kantri ir empatiška mokytoja, domiuosi psichologija (jos papildomai mokausi ir universitete). Matematikos mokau jau trečius metus ir kartu su mokiniais pavyko pasiekti puikių rezultatų.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(87)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 29 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(58)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo udgymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais. *Studentų nekonsultuoju.

€20.7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(29)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(28)

Ilona Tulabiene

Sveiki, esu matematikos ir fizikos mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu 15 metų ir manau, kad kiekvienas vaikas gali išmokti. Dažniausiai dirbu su 5-10 klasių mokiniais.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(28)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(20)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(19)

Rosita Lukošiūtė

Sveiki, aš esu Rosita Lukošiūtė. Šiuo metu studijuoju Vytauto Didžiojo universitete, pirmame kurse. Nuo penktos klasės pamilau matematiką ir ja domiuosi iki šiol. Dar mokydamasi mokykloje padėdavau seseriai susidraugauti su šiuo mokslu, dabar mokau ir dar vieną mokinį. Savo konsultacijose kreipiu dėmesį į kiekvieno moksleivio poreikius, lūkesčius ir kartu bandome juos įgyvendinti. Mokyti galiu 5-11 klasės mokinius. Pirmajame susitikime susipažinsime ir bandysime ieškoti, kokiose matematikos srityse kyla problemų – jas bandysime išspręsti. Su entuziazmu padėsiu kiekvienam norinčiam mokytis, išspręsti kilusias problemas. Labai džiaugsiuosi, jei jūs pasirinksite mano konsultacijas ir manimi pasitikėsite. Iki pasimatymo konsultacijose!!! 😊

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(14)

Martyna Jamantaitė

Labas! Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, chemija, matematika, jeigu mokaisi 9-12 kl. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(13)

Rokas Rutkus

Esu matematikos korepetitorius Rokas Rutkus, sukaupęs 4 metų mokytojavimo patirtį su 5-12 klasių mokiniais.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Šiektiek plačiau apie save: * Egzaminą laikiau 2020 metais, todėl puikiai prisimenu metodikas ir svarbiausius dalykus, kuriuos, manau, kad svarbu akcentuoti pamokų metu. (Egzaminai išlaikyti aukščiausiais balais). * Baigiau LJMM (Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą), taip pat dalyvaudavau įvairiose olimpiadose ir turnyruose, kuriuose sukaupta įvairiapusiška patirtis. * Šiuo metu prisidedu prie mokymo startuolio vykdomos veiklos ir kasdien mokiniams padedu įveikti matematinius iššūkius. * Mokinius konsultuoju ne tik pamokos metu - esu pasiekiamas bet kuriuo paros metu. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kuom išskirtinės mano pamokos? * Visada stengiuosi pirmiausia tapti draugais, o po to mokytis kartu. Tai padeda užtikrinti mokinio emocinį saugumą, lengvai galime diskutuoti, nebijoma užduoti klausimų. * Dirbant visų pirma yra iškeliama problema ir tik po to pateikiama pritaikyta teorinė medžiaga, o ne atvirkščiai. * Nesibaigiantys medžiagos ištekliai leidžia parinkti atitinkamo sunkumo uždavinius pagal mokinio lygį.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Greitai radę bendrą kalbą - pasieksime netikėtų rezultatų! :)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(13)

Nina Steponavičienė

Sveiki, esu matematikos, fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mano darbo stažas 39 metai, dirbu su 5-12 klasių mokiniais. 10 klasės mokinius ruošiu PUPP, o 11-12 klasių mokiniams padedu pasiruošti matematikos ir fizikos valstybiniams egzaminams. IT srityje padedu su Word, Excel ir PowerPoint programomis, mokau programavimo pradmenų bei darbo su vaizdo pristatymo kūrimo programomis. Taip pat dirbu ir su studentais, padedu išspręsti kontrolinius ir laboratorinius darbus, bei pasiruošti egzaminams. Turiu didelę patirtį mokant nuotoliniu būdu. Pamokų metu naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Po pamokos mokinys gaus failus su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(10)

Enrika Vyčaitė

Sveiki, aš esu mikrobiologijos magistro studentė (baigusi biochemijos bakalaurą) ir galiu padėti 1-8 klasių mokiniams su matematika, biologija ar chemija. Kadangi esu studentė, mano žinios yra ganėtinai šviežios ir daug dalykų prisimenu ne tik iš mokyklos, bet turėjau progos mokytis ir studijų metu. Tiek aukštąją matematiką, tiek biologiją, tiek chemiją. Teko ir broliui pravesti kelias pamokėles dėl dalykų, kurių jis nesupranta, tai susilaukiau pagyrų, jog aiškinu geriau, nei mokyklos mokytojai. Todėl galiu pasiūlyti kantrybę, nuoširdų bendravimą, namų darbus, aiškinimą tol, kol vaikas supras dalyką ar nesuprantamą temą.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Nojus Pakėnas

Sveiki! Esu Nojus, trečio kurso inžinerijos studentas Mančesterio Universitete. Baigiau Vilniaus licėjų dešimtukais visuose dalykuose, šimtukais išlaikiau matematikos, fizikos ir anglų k. valstybinius brandos egzaminus. Taip pat baigiau fizikos mokyklą ,,Olimpas" ypatingai gabiems mokiniams, esu miesto ir nacionalinių fizikos olimpiadų prizininkas. Turiu metų patirtį mokydamas įvairaus amžiaus moksleivius matematikos ir fizikos. Galiu mokyti 1-12 kl. matematiką ir 7-12 kl. fiziką, esant poreikiui ir universitetinį kursą ar inžinerijos dalykus.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Kotryna Čekuolytė

Sveiki! Mano vardas Kotryna, 9-erius metus esu matematikos korepetitore. Turiu patirties tiek pildant turimas spragas, tiek ruošiant 12okus ir eksternus matematikos VBE. Per 9erius darbo metus susidūriau su skirtingais mokiniais, tad gebu prisitaikyti prie įvairių mokinių poreikių ir turiu įgūdžių įvairiais būdais padėti mokiniams suprasti ir įsiminti medžiagą, kad šiems taptų matematika paprastesnė. Mokykloje puikiai sekėsi ir patiko matematika, tad korepetitoriavimas yra būdas nepamiršti šio dalyko įgūdžių :) nuolatos sprendžiuosi įvairius uždavinius, seku naujus leidžiamus vadovėlius ir atnaujinamas programas. Mokau 9-12 klasių mokinius ir VBE besiruošiančius eksternus

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Ugnė Orinaitė

Sveiki, esu Kauno Technologijos Universiteto taikomosios matematikos ir pedagogikos studentė. Man matematika yra disciplina, kuri leidžia pažinti pasaulį, suteikia galimybę susikalbėti tiek mažam, tiek dideliam ta pačia - skaičių kalba. Noriu padėti suprasti matematiką ir kad kiekvienas atrastų matematikos grožį paprastume. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, jog kartu pasiksime geriausių rezultatų :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Arnas Matulaitis

Sveiki, esu Oksfordo universiteto 3 kurso studentas - Arnas Matulaitis:) Mokiausi Vilniaus licėjuje ir būdamas mokykloje dalyvaudavau įvairiose respublikinėse olimpiadose, kuriose laimėjau prizines vietas. Mokykloje jaunesniems mokiniams vesdavau papildomus užsiėmimus ir ruošdavau olimpiadoms, mokiau nestandartinių uždavinių sprendimų ir jų logikos. Daug metų padedu mokiniams ruošti namų darbus, paaiškinu temas nuo pagrindų ir keletą būdų kaip suprasti apie ką kalbama, kodėl ir kur tai naudinga, galiu aptarti ir temų istorinį atsiradimą. Manau lengvai rasime bendrą kalbą ir galėsiu Jums padėti pasiruošti atsiskaitymams ar egzaminams!:)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Silvija Vainovskaja

Sveiki, esu VU biochemijos studentė vardu Silvija. Galiu padėti 8-12 klasių mokiniams su chemija, matematika, bei 5-12 klasių mokiniams su rusų kalba. Chemija: Turiu nemažai patirties dirbant su mokiniais - vedžiau paskaitų kursą apie psichoaktyvias medžiagas progimnazijoje, turėjau bei šiuo metu turiu daug individualiai pas mane besimokančių moksleivių, tarp jų ir tarptautinio bakalaureato mokinių. Taip pat dirbu neakivaizdinėje jaunųjų chemikų mokykloje "Pažinimas", pagrinde dėstau seminarų (pratybų) medžiagą ir padedu įsisavinti teorines žinias. Chemijos pamokose pasistengsiu pateikti kuo daugiau analogijų, nes taip mokytis linksmiau, įdomiau bei tai padės suprasti pagrindus net jei nedraugauji su chemija! Pati mokykloje dalyvavau įvairiose papildomose chemijos veiklose, dalyvavau olimpiadose ir esu užėmusi prizines vietas tiek miesto (Vilniaus), tiek visos šalies mastu. Taigi tikrai galėsiu padėti pagilinti jūsų žinias, išsiaiškinti sudėtingesnes vietas. Matematika: Turiu patirties dirbant matematikos korepetitore. Dalyvavau daugybėje įvairių matematikos konkursų ir olimpiadų, esu užėmusi įvairių prizinių vietų. Iš matematikos egzamino gavau 100, jau baigiau matematikos kursą savo studijų kryptyje. Rusų kalba: Esu didelė rusų kalbos entuziastė, dalyvavau rusų kalbos konkursuose, olimpiadose, užimdavau pirmąsias vietas tiek miesto, tiek šalies mastu. Egzamine surinkau 100. Vedžiau daug įvairių projektų, renginių rusų kalba. Ruošiau visą rusų kalbos olimpiadininkų komandą. Rusų kalbos pamokose galiu pažadėti jaukumą, galėsime rasti kūrybišką ir linksmą prieigą prie dalyko, jei to pageidausi! Taip pat atskleisiu visus kabliukus ir gudrybes, padėsiančias itin gerai parašyti rusų kalbos egzaminą. Visose chemijos, matematikos bei rusų kalbos pamokose pasistengsiu kuo aiškiau išdėstyti temą, pažymėsiu, ką tiksliai reikia žinoti ir ko gali pareikalauti egzamine. Žadu motyvuotą nusiteikimą iš savo pusės ir kantrybę, tikrai netingėsiu paaiškinti ir pakartoti tiek, kiek reikės! :)

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Agnė Dirmantaitė

Labas! Esu Vilniaus universiteto biochemijos bakalauro studentė. Galiu padėti 9-12 klasių moksleiviams su iškilusiomis matematikos bei chemijos problemomis. Dirbu neakivaizdinėje jaunųjų chemikų mokykloje "Pažinimas" ir turiu metų korepetitoriavimo patirtį. Pamokų metu stengiuosi sukurti saugią ir jaukią atmosferą, nes tikiu, kad jaučiantis komfortiškai, mokymosi procesas tampa paprastesnis. Turiu sukaupusi didelę užduočių bazę, todėl darbo pamokų metu nepritrūks.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Gabriela Mazur

Labas! Esu Gabriela Mokausi Vilniaus Universitete (finansų ir draudio matematiką) ir galiu tau padėti gėriau suprasti matematiką. Nesvarbu ar visiškai temos nesupranti, ar tik nori patobulinti savo įgūdžius, su manimi visko išmoksi. Papildomai mokinu jau metus ir visi mokiniai buvo patenkinti pamokų rezultatais. Tikiuosi greitai pasimatysime ir su tavimi!

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laimina Naujokienė

Esu matematikos mokytoja ekspertė Laimina Naujokienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. 14 metų taisau VBE. Parašiau ,,Matematikos diktantai 5-10 klasei" knygą. Suprantu kiekvieno mokinio nerimą susiduriant su matematiniais sunkumais ir galiu padėti juos įveikti.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos mokytoja metodininkė. Darbo patirtis 20 m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Dija Revinskaitė

Labas! Esu studentė Vilniaus universitete ir studijuoju mokslą apie žmogaus protą bei smegenis - psichologiją, todėl turiu daug biologijos žinių, kuriomis noriu pasidalinti ir galiu išmokyti metodų, kaip efektyviai mokytis bei išsiaiškinti informaciją bei pasiruošti egzaminams ar kontroliniams be ,,kalimo". Mokyklos laikais buvau itin uoli mokinė bei olimpiadų dalyvė, domėjausi geografija ir matematika (matematikos galiu mokyti vaikus iki 10 klasės), todėl su šiais dalykais taip pat galiu pagelbėti ir sudėtingą informaciją paaiškinti paprastai :) iki susitikimo!

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Akvilė Gataveckaitė

Esu Vilniaus Universiteto medicinos fakulteto studentė, studijuoju mediciną. Jau trečius metus esu matematikos ir biologijos korepetitorė. Sėkmingai ruošiu stojamiesiems egzaminams priešmokyklinukus, taip pat aštuntokus į geriausias šalies gimnazijas. Biologijos kviečiu mokytis norinčius ypač kokybiško ir giliai susidomėjusius ar tokais norinčius tapti mokinius. Mokomės ne pagal vadovėlį, o pagal mano sistemą, kurios dėka, biologija tampa intuityviai suvokiamu mokslu, o ne buku kalimu. Jos mokau ypač aukštame lygyje. Matematiką labiausiai džiaugiuosi mokydama tuos mokinius, kuriems ši disciplina yra nemėgstama ir joje yra daug spragų. Taip pat, kai mokiniams sekasi gerai, bet jiems trūksta temų sujungimo į vieną. Iš esmės - mėgstu mokyti tinginukus :) Mano užduotis - užtaisyti mokinio spragas ir išmokyti mokinį mokytis pačiam, taip paleidžiant mokinį savarankiškam mokymuisi. Tvirtas pagrindas = kelias į savimotyvaciją ir smalsumo prižadinimą mokslui ir jo pasiekimams. Pati šiuo metu mokausi frontend programavimo subtilybių, ir norinčius mokytis programavimo pagrindų mielai sutikčiau pamokyti. [email protected] +37066961025

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Vilma Augustinienė

Sveiki! Esu matematikos mokytoja metodininkė. Matematikos mokau jau 26 metus. Esu paruošusi pamokos skaidres, bet kuriai matematikos temai. Jas naudosiu padėdama jums.

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Diana Kizaitė

Sveiki, esu slaugos 2 kurso studentė. Dar besimokydama mokykloje dalyvaudavau įvairių dalykų olimpiadose, tarp jų ir matematikos. Dažnai padėdavau mokiniams, kuriems sunkiau sekasi su tiksliaisiais mokslais. Turiu korepetitorės patirties. Moksleiviams iki 10 klasės galiu suteikti kokybiškas žinias ir padėti užpildyti studijų spragas.

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aleksandra Kondratjeva

Labas! Esu Aleksandra, 2 kurso Programų sistemų studentė Vilniaus Universitete, galiu išaiškinti bet kurią matematikos temą, padėti su namų darbais, testais, kontroliniais, NMPP, PUPP, VBE. Turiu korepetitoriaus darbo patirtį. Per VBE surinkau tokius balus: • matematika 100 • fizika 87 • informacinės technologijos 82 • lietuvių kalba 86. Iki susitikimo pamokoje!

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Domas Jakubauskas

Sveiki, esu Taikomosios Matematikos studentas Domas Jakubauskas. Turiu pusės metų korepetitoriavimo patirtį, tačiau jau nuo 9 klasės padėjau draugams išsiaiškinti sunkiai suprantamas užduotis. Esu supratingas, lengvai bendraujantis ir esu nusiteikęs rimtam darbui. Aiškindamas užduotį visada atsižvelgiu į mokinį, jo asmenybę ir surandu reikiamą būdą paaiškinti užduotį. Jei pasirinksite mane, papasokosiu kaip padalinti iš 0 ir penkis pakėlus kvadratu gauti 10 :D

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Svajūnė Kondrotaitė

Sveiki, esu matematikos ir robotikos mokytoja Svajūnė. VDU studijuoju STEAM pedagogiką (matematikos ir technologijų specializacijas). Jau kelerius metus dirbu vienoje Kauno miesto gimnazijų su vyriausiais mokiniais, o matematikos papildomu mokymu tiek dirbant su pagrindine ugdymo programa, tiek mokant eksternus, besiruošiančius laikyti egzaminą, užsiimu daugiau nei ketverius metus. Vasaros laikotarpiu atradau mokosi.lt platformą ir ieškodama naujų galimybių mokyme, nusprendžiau užsiregistruoti ir įprasminti savo laisvą laiką paskirdama pagalbai tiems, kam jos matematikoje reikia labiausiai.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Monika Šukytė

Sveiki! Esu matematikos, chemijos bei biologijos korepetitorė, turinti 4 metus patirties su 6-12 klasių mokiniais. Pati mokykloje laimėdavau prizines vietas olimpiadose bei surinkau virš 95 balų iš visų valstybinių egzaminų. Šiuo metu studijuoju mediciną bei esu paruošusi ne vieną mokinį būtent šiai sričiai svarbiems egzaminams. Galiu padėti pasiekti aukštus rezultatus, kad pavyktų įstoti į norimą specialybę ir netgi valstybės finansuojamą vietą.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jurgita Karbauskė

Sveiki. Esu matematikos mokytoja-metodininkė, turiu 14 m. patirtį mokant 5-8 kl. mokinius. Pamokose naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones, praktinius taisyklių taikymo pavyzdžius, skatinu mokinius aktyviai klausti, diskutuoti. Kviečiu prisijungti į mano pamokas, padėsiu įveikti kylančius matematinius iššūkius.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Klaudija Šalčiūtė

Labas, Esu Klaudija, matematikos mokytoja. Esu baigusi inžinerijos studijas VGTU, taip pat matematikos magistrą. Jau trečius metus dirbu korepetitore ir metus mokytoja. Galiu padėti pasiruošti kontroliniams, užtvirtinti temas. Daugiausia orientuojuosi į padėjimą dvyliktokams ruoštis VBE. Visada pabrėžiu, kad esu tik pagalba, todėl didžiausius lūkesčius keliame patys sau, o aš padedu viskuo kuo galiu. :) Esu prikaupusi daug medžiagos, uždavinių. Kviečiu susipažinti :) ypač kai iki egzamino tiek nedaug laiko.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Saulė Ramonaitė

Sveiki, esu Saulė Ramonaitė, matematikos studentė Vilniaus Gedimino Technikos Universitete. Galiu padėti moksleiviams su matematika kas neaišku, kartu išspręsti klasės ar namų darbus, jei kas nors buvo neaišku pamokose paaiškinčiau plačiau. Baigiau Kauno "Saulės" gimnaziją praėjusiais metais ir dar pamenu ko reikia mokyklos suole, tad jei turit sunkumų kreipkitės. Studentams galiu padėti su diferencialiniu skaičiavimu, matricomis, tiesinis ir vektorine algebra. Kitaip tariant fundamentaliąją matematika.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Evelina Ruzgienė

Sveiki, esu matematikos mokytoja iš tarptautinės "Universa Via" mokyklos. Turiu 12 metų darbo patirtį mokykloje su mokiniais nuo 5 - 12 klasės. Jau daugiau nei metus dirbu online su mokiniais iš kitų miestų.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ingrida Kriaučiukienė

Sveiki, esu specialioji pedagogė Ingrida. Mokiniams matematiką stengiuosi paaiškinti kuo paprasčiau, nes matematika - tai žaidimas su skaičiais. Galiu mokyti 5-8 klasių mokinius. Myliu savo darbą ir vaikus, stengiuosi su jais rasti bendrą kalbą. Tikiuosi, galėsiu padėti ir Jums...

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ina Karosevičienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Ina Karosevičienė, turiu patirties mokydama 9-12 klasių mokinius. Daugiausiai dirbu su baigiamųjų klasių moksleiviais, padedu pasiruošti egzaminams.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Stasė Staniulienė

Sveiki, esu Stasė Staniulienė, matematikos mokytoja metodininkė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 5-12 kl. mokiniams. Skatinu mokinių motyvaciją ir norą pamilti matematiką. Pagelbėsiu 5-10 klasių mokiniams.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aušra Naujokienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Aušra Naujokienė. Mokyktoja dirbu jau septynerius metus. Turiu patirties mokydama mokinius nuo penktos iki dešimtos klasės. Per šiuos metus sukaupta žinių, kaip prieiti prie kiekvieno mokinio, mokomosios medžiagos, norint pagilinti įvairių temų žinias, ir patirties, bandant perteikti sudėtingus dalykus paprasčiau ir suprantamiau :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ