Matematikos mokytojai (16)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(7)

Gabija Ruplėnaitė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Gabija Ruplėnaitė. Šiuo metu studijuoju VDU matematiką ir jos taikymą, taip pat gretutinėse studijose pedagogiką. Mokant man svarbiausia yra įkvėpti meilę mokymuisi. Matematika man – ne mechaniškai atliekami mintinai išmokti aritmetiniai veiksmai, o mokslas kuriame slypi kūrybiškumas ir kritinio mąstymo ugdymas. Man svarbu, kad ugdymo procesas būtų modernus, įtraukiantis ir suteikiantis galimybę geriau pažinti save bei savo galimybes. Be savo studijų ir praktinės veiklos dalyvauju seminaruose ir konferencijose, taip plėsdama savo žinių ir patirties spektrą. Todėl labai noriu savo sukauptomis žiniomis pasidalintis su mokiniais.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(7)

Violeta Raugalienė

Sveiki, esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja ekspertė. Mano darbo stažas 28 metai, dirbu su 5-8, 9-12 klasių mokiniais. 11-12 klasių mokinius ruošiu matematikos valstybiniam egzaminui. Turiu didelę patirtį mokant matematikos nuotoliniu būdu. Kiekvienos pamokos pabaigoje mokinys gaus pdf failą su pamokoje spręstais uždaviniais ir kita papildoma medžiaga. Mano mokininiams bus prieinamos trumpos konsultacijos (1-2 uždavinių sprendimas) ne pamokos metu. Pamokose naudoju įvairias IKT priemones, kurios pagilina mokinių žinias. Pakviesk į pamoką dar 2 draugus ir pamoka kainuos tik 5 eurus vienam mokiniui.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(2)

Algimantė Kulikauskienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja - metodininkė Algimantė Kulikauskienė. Patirties turiu mokydama mokinius nuo 5 iki 12 klasės. Skatinu mokinius mokytis savarankiškai.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ilona Knyzelienė

Sveiki, aš esu matematikos mokytoja ekspertė Ilona Knyzelienė. Matematiką dėstau 36 metus. Patirties turiu mokydama 9-12 klasi mokinius. Esu matematikos vadovėlio "Tempus" 12 klasei bendraautorė. Kartu su kolegomis esame parengę uždavinynus mokiniams pasiruošti PUPP patikrai bei valstybiniams brandos egzaminams. Daug metų esu matematikos VBE vertintoja, todėl galiu mokiniams patarti, kaip pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti matematikos brandos egzaminą. Mano patirtis suteikia galimybę dirbti su įvairių gebėjimų mokiniais ir padėti jiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Martynas Zaveckas

Sveiki, esu matematikos mokytojas-metodininkas. Specializuojuosi dirbdamas su gabiais mokiniais, ruošiu miesto ir respublikos olimpiadoms.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Mokytojas Gereusias

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Zubrickaitė

Sveiki, aš esu matematikos dalyko korepetitorė Kristina ir šia veikla užsiimu jau 3 metus. Mano moto - ieškokime geriausio sprendimo įveikti visus sunkumus. Pagrinde mokau 7-10 klasės mokinius, bet tikiu, jog galiu padėti tiek jaunesniems, tiek vyresniems moksleiviams. Pirmosios pamokos metu susipažindami ieškosime, kokiose matematikos srityse kyla problemos, tam specialiai paruošiu atitinkamo lygio testus. Aš labai noriu jums padėti mokytis matematikos, ir labai džiaugsiuosi, jei jūs manim pasitikėsite šioje mokslo kelionėje :) iki!

€13/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Akvilė Monkevičiūtė

Sveiki, esu matematikos mokytoja Akvilė Monkevičiūtė. Šiuo metu studijuoju taikomąją matematiką ir dirbu korepetitore, mokau 1- 12 klasių mokinius. Esu sukaupusi teorijos, uždavinių ir testų iš kiekvienos temos, todėl visada esu pasiruošusi pravesti pamoką bet kuriai klasei. Labai kviečiu prisijungti prie mano pamokų ir tikiu, kad kartu daug išmoksime ir pasieksime gerų rezultatų. :)

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Hanna Zik

Sveiki. Esu Vilniaus universiteto ekonomikos fakulteto 3 kurso studentė. Mano tikslas - rasti kur atsiranda nesupratimas ir paaiškinti tą vietą. Jeigu yra klausimų dėl pamokos eigos, temos arba laiko - parašykit žinutę, ir mes viską aptarsim. Могу проводить уроки на русском языке.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaida Juškevičienė

Sveiki. Esu matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Vaida Juškevičienė. Patirties turiu mokydama nuo 5 iki 12-ų klasių mokinius. Pamokose dažnai naudoju vaizdinę medžiagą ir IKT priemones. Visada stengiuosi stiprinti mokinio motyvaciją mokytis.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laima Dijokienė

Sveiki. Aš esu matematikos mokytoja metodininkė. Noriu padėti išmokti matematikos 5-8 kl. mokiniams.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Milda Lukoševičienė

Sveiki, esu matematikos vyresnioji mokytoja Milda Lukoševičienė. Mokau 9-12 klasių mokinius. Matematiką dėstau 19 metų. Mylima sritis - geometrija. Kviečiu prisijungti į mano pamokas. Mokyklinę matematiką gali išmokti kiekvienas!

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aldona Žiliukienė

Sveiki, esu matematikos ir informatikos mokytoja, dirbu gimnazijoje jau 34 metus, naudoju pamokose įvairias IKT. Savo žinių bagažą ir kompetencijas pildau dalyvaudama įvairiuose seminaruose, mokymuose.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jurgita Magilevičiūtė

Sveiki, esu matematikos vyr. mokytoja. Darbo patirtis 19m. Dirbu su mokiniais nuo 5 iki 12 klasės.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Aidas Urbonas

€50/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ