Logopedai (3)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(6)

Dovilė Bakonytė

Sveiki, esu specialiosios pedagogikos ir logopedijos 4 kurso studentė. Su mielu noru padėčiau mokiniams, turintiems sunkumų, išmokti tarti ar diferencijuoti garsus, lavinti foneminę klausą ir fonologinį suvokimą.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Vėjūnė Mačenskaitė

Sveiki! Esu specialioji pedagogė ir logopedė taip pat dar turinti ir bendrosios praktikos slaugytojos diplomą. Nors pagal amžių esu jauna specialistė, tačiau turiu nemenką patirtį dirbant su vaikais, kurią įgijau savanoriaudama specialiosiose mokyklose ir dienos centruose. Savo pamokose stengsiuosi taikyti šiuolaikinius ir inovatyvus metodus siekiant sudominti, ir išlaikyti mokinių dėmesį. Mano sritys: Kalbėjimo ir kalbos vertinimas. Sutrikimų identifikavimas. Artikuliacinės motorikos vertinimas ir lavinimas. Skaitymo, rašymo sutrikimų vertinimas, įveikimas. Garsų tarimo sutrikimų šalinimas.

€10.35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rima Čerauskienė

Sveik, esu specialioji pedagogė metodininkė, dirbu jau 27 metus su negale turinčiais vaikais. Esu sukaupusi daug metodinės, vaizdinės medžiagos, padedu mokinukams įsijunkyti į klasės veiklą.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ