Lietuvių kalbos mokytojai (9)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(11)

Audronė Kondrotienė

Sveiki, esu Audronė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, turinti 35 metų mokymo mokykloje patirtį. Dėstau 9-12 kl. mokiniams, ruošiu dešimtokus Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimui (PUPP) ir dvyliktokus Valstybiniam egzaminui. Nuo 2004m.esu Valstybinio gimtosios lietuvių kalbos brandos egzamino vertintoja ir žinau, ko reikia, kad Jūsų lūkesčiai, susiję su baigiamaisiais egzaminais, išsipildytų. Ateik ir kartu įveiksime visus sunkumus.

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Danutė Balčiūnienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja jau 35 metai. Galiu padėti mokiniams sustiprinti žinias, pasiruošti egzaminams.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Simona Butkutė

Sveiki, esu Simona Butkutė, Vilniaus universiteto, filosofijos fakulteto, pirmo kurso psichologijos studentė. Man yra 19 metų. Mokymo patirtis: mokykloje padėdavau bendraklasiams geriau įsisavinti informaciją, suvokti pamokos esmę. Lietuvių kalbos egzamine surinkau 94%. Turiu sukaupusi nemažai teorinės medžiagos ir užduočių.

€12/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Renata Dudzinskienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Renata. Dirbu 14 metų. Tikiu, kad taisyklingos rašybos ir skyrybos išmokti įmanoma 🤗Taikau įvairius mokymo ir mokymosi metodus, IKT naujoves. O kad mokymasis būtų smagus, nebijau pajuokauti ir pasmaikštauti 🤗

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(6)

Gabrielė Makarevičiūtė

Sveiki! Esu Gabrielė, studijuoju Oksfordo universitete Didžiojoje Britanijoje. Korepetitore dirbu nuo 2018-ųjų, esu mokiusi ir ikimokyklinio amžiaus vaikus, norinčius išmokti skaityti, ir suaugusiuosius, siekiančius kalbėti bei rašyti taisyklingai. Žinau, kaip pateikti medžiagą konkrečiai, įdomiai ir sistemingai. Sėkmingai ruošiu mokinius stojamiesiems egzaminams į gimnaziją, padedu ruoštis viešajam kalbėjimui bei VBE rašiniui. Lietuvių kalbos mokau ir užsieniečius. Taip pat mokau anglų bei prancūzų kalbų.

€18/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Matas Kandrotas

Sveiki, Mokiniai, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas Matas Kandrotas. Mokytoju dirbu jau ketverius metus ir mokau 5-12 klasių mokinius. Manau, kad mano stipriosios pusės yra nuoširdus ir betarpiškas bendravimas, šiuolaikiškumas, inovatyvių mokymo metodų taikymas, mąstymo ir kūrybiškumo ugdymas, gebėjimas dirbi nuosekliai ir sistemingai.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Nijolė Brazdžiuvienė

Sveiki, esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Nijolė Brazdžiuvienė. Mokytoja dirbu daugiau kaip 30 metų. Paskutiniuosius dvejus metus dirbu pagrindinėje mokykloje. Pagrindinį dėmesį skiriu rašybos ir skyrybos pagrindų mokymui ir įtvirtinimui. Kalbos dalykų mokomės remdamiesi literatūros kūriniais, todėl nuolat nagrinėjame ir analizuojame, atliekame teksto skaitymo ir suvokimo užduotis. Minčių reiškimas žodžiu ir raštu - netsiejamas mokantis kalbos, todėl mokomės rašinio struktūros, minčių dėstymo nuoseklumo ir aiškumo. Manau, kad mokantis visi dalykai yra svarbūs ir reikalingi, tačiau nemokėti gimtosios kalbos yra didžiausia nepagarba sau, todėl kviečiu mokytis kartu ir įveikti sunkumus.

€18/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Eimantė Arbačiauskienė

Sveiki, aš lietuvių k. mokytoja Eimantė Arbačiauskienė. Nors patirties dar turiu ne daug (2 metai), tačiau noras tobulėti ir siekti geriausių rezultatų, patirties pridėjo daug. Esu įvairių mokymų ir konkursų vertintoja ir dalyvė. Taigi, prisijunk į mano pamokas ir tobulėjimo kartu.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rasuolė Karpejienė

Laba diena .Esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja ,rusų kalbos ir literatūros mokytoja Rasuolė.Turiu didelę praktinio darbo patirtį,dirbau su visokio amžiaus vaikais ir suaugusiais.Jauniausias mokinys buvo 5m.,vyriausia mokinė-55m..Turiu labai daug patirties mokyti kitakalbius lietuvių kalbos,galiu pamokyti ir rusų k..Naudoju daug savo sukurtos ir surinktos mokymo medžiagos.Nuobodu per pamokas nebus.Laukiu mokinių!

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ