Kitos kalbos (17)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(9)

Stela Sankovska

Esu rusų ir vokiečių kalbų vyr. mokytoja, dėstymo patirtis -26 m. Be to per mokslo metus padedu pasiruošti valstybinėms egzaminams (rusų k., vokiečių k.) - ypač kalbėjimo bei rašymo dalims. Padedu šalinti mokymosi spragas pvz. gramatikos srityje, atlikti namų darbus, pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Rasuolė Karpejienė

Laba diena .Esu lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja ,rusų kalbos ir literatūros mokytoja .Turiu didelę praktinio darbo patirtį,dirbau ir su rusakalbiais,visokio amžiaus vaikais ir suaugusiais.Jauniausias mokinys buvo 5m.,vyriausia mokinė-55m.Ruošiu PUPP,MBE,VBE,mokau gramatikos,rašybos,teksto kūrimo.Turiu daug savo sukurtos ir surinktos mokymo medžiagos.Nuobodu per pamokas nebus.Laukiu mokinių!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Silvija Vainovskaja

Sveiki, esu VU biochemijos studentė vardu Silvija. Galiu padėti 8-12 klasių mokiniams su chemija, matematika, bei 5-12 klasių mokiniams su rusų kalba. Chemija: Turiu nemažai patirties dirbant su mokiniais - vedžiau paskaitų kursą apie psichoaktyvias medžiagas progimnazijoje, turėjau bei šiuo metu turiu daug individualiai pas mane besimokančių moksleivių, tarp jų ir tarptautinio bakalaureato mokinių. Taip pat dirbu neakivaizdinėje jaunųjų chemikų mokykloje "Pažinimas", pagrinde dėstau seminarų (pratybų) medžiagą ir padedu įsisavinti teorines žinias. Chemijos pamokose pasistengsiu pateikti kuo daugiau analogijų, nes taip mokytis linksmiau, įdomiau bei tai padės suprasti pagrindus net jei nedraugauji su chemija! Pati mokykloje dalyvavau įvairiose papildomose chemijos veiklose, dalyvavau olimpiadose ir esu užėmusi prizines vietas tiek miesto (Vilniaus), tiek visos šalies mastu. Taigi tikrai galėsiu padėti pagilinti jūsų žinias, išsiaiškinti sudėtingesnes vietas. Matematika: Turiu patirties dirbant matematikos korepetitore. Dalyvavau daugybėje įvairių matematikos konkursų ir olimpiadų, esu užėmusi įvairių prizinių vietų. Iš matematikos egzamino gavau 100, jau baigiau matematikos kursą savo studijų kryptyje. Rusų kalba: Esu didelė rusų kalbos entuziastė, dalyvavau rusų kalbos konkursuose, olimpiadose, užimdavau pirmąsias vietas tiek miesto, tiek šalies mastu. Egzamine surinkau 100. Vedžiau daug įvairių projektų, renginių rusų kalba. Ruošiau visą rusų kalbos olimpiadininkų komandą. Rusų kalbos pamokose galiu pažadėti jaukumą, galėsime rasti kūrybišką ir linksmą prieigą prie dalyko, jei to pageidausi! Taip pat atskleisiu visus kabliukus ir gudrybes, padėsiančias itin gerai parašyti rusų kalbos egzaminą. Visose chemijos, matematikos bei rusų kalbos pamokose pasistengsiu kuo aiškiau išdėstyti temą, pažymėsiu, ką tiksliai reikia žinoti ir ko gali pareikalauti egzamine. Žadu motyvuotą nusiteikimą iš savo pusės ir kantrybę, tikrai netingėsiu paaiškinti ir pakartoti tiek, kiek reikės! :)

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Alesya Zhukova

Esu rusų kalbos mokytoja su daugiamete patirtimi ir šiuolaikišku požiūriu į mokymosi procesą. Besimokantieji ne tik pasiekia įspūdingus rezultatus, bet tuo pačiu praleidžia laiką įdomiai ir linksmai! Mano vertybės: Atsakomybė. Aš vertinau Jūsų pasitikėjimą! Sąžiningumas. Mano sąžiningumas - mano reputacija. Individualus požiūris į mokinį. Jūs visada gausite atgalinį ryšį. Kūrybiškumas. Mokymasis - tai kūryba!

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Ganžaitė

Sveiki, esu Japonologijos studijų 3 kurso studentė ir turiu patirties mokydama kalbos tiek individualiai, tiek grupėse.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Augustė Paulauskytė

Esu Augustė, ispanų kalbos mokytoja. Taip pat mokau ispanakalbius iš įvairių šalių lietuvių kalbos. Vytauto Didžiojo universitete studijavau „Italistiką ir romanų kalbas“, todėl įgijau ispanų ir italų kalbų žinias. Esu darbšti, atsakinga, pozityvi, kūrybinga, empatiška. Nuolat siekiu tobulėti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Mano nuomone, veiksmingiausias būdas išmokti kalbą yra paversti mokymosi procesą įdomiu ir įtraukiančiu.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Glorija Kliokytė

Sveiki, esu Glorija. Specializuojuosi korėjiečių kalboje. Šiuo metu dirbu licėjuje ir mokau pradines klases pasaulio pažinimo, gimtosios kalbos, matematikos, etikos, dailės ir technologijų bei užsieniečius moksleivius lietuvių kalbos. Šioje platformoje kartu su manimi galite leistis į pažintį su korėjiečių kalba. Pamokos pradedamos nuo nulio, t.y., nuo hieroglifų (hangul). Tad, užsiėmimai yra skirti tiems, kurie dar negeba skaityti, rašyti korėjietiškai. Be kalbos mokymosi, taip pat susipažinsime ir su Korėjos kultūrai būdingais bruožais, kuo Korėja gali būti aktuali Lietuvai. Tad, susimatykime pamokose. :)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Žana Bortkevič

Rusų kalbos ir literatūros mokytoja dirbu nuo 1990 metų, 2010 gruodžio 18 man suteikta mokytojos metodininkės rusų kalbos kvalifikacija. Man patinka mano darbas ir aš lengvai randu bendrą kalbą su įvairaus amžiaus mokiniais. Nuo 2008 metų rugsėjo dėstau rusų kalbą suaugusiesiems, užsienio kalbų mokymus organizuojančioje įmonėje, kur taip pat testuoju studentų žinias, rengiu įvairių lygių kursų programas, buvau darbo grupės, Lietuvos Nacionalinio egzaminų centro, narė rengiant egzaminų užduotis ir ruošiant egzaminų užduočių vertinimo instrukcijas vidurinėms ir pagrindinėms mokykloms. Mano mokiniai dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose ir Olimpiadose, yra jų laureatai. Esu baigusi VPU rusų filologijos magistrantūrą. Parašiau ir apsigyniau diplominį darbą įdomia ir kiekvieno mokytojo darbe naudinga psicholingvistinės srities tema – „Teksto, turinčio tikrąją ir fiktyvią referenciją, generavimo specifika amžiaus aspektu“. Kitaip tariant aš išnagrinėjau melo atsiradimo priežastis ir jo apraiškas įvairaus amžiaus vaiku aspektu. Esu VII-to tarptautinio A.S.Puškino vardo konkurso, skirto rusų kalbos mokytojams, laureatė. Esu gavusi Rusijos vyriausybinę A.S. Puškino vardo premiją. 2015 m.m Rusijos Federacijos organizuotame konkurse „Geriausias mokytojas užsienyje“ užėmiau 3 vietą.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Silvija Vaičaitytė

Sveiki, esu Silvija, kinų (mandarinų) kalbos mokytoja. Turiu daugiau nei 3-jų metų patirtį kinų kalbos mokyme. Baigiau Rytų Azijos studijas Lietuvoje, taip pat, studijavau universitete Pekine bei Šanchajuje. Mokau tiek pradedančiuosius, tiek pažengusiuosius. Kiekvienam mokiniui kartu parenkame asmeniškai pritaikytą tempą, įvertindami norimus pasiekti rezultatus.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vigilija Žiūraitė

¡Hola! Esu ispanų kalbos dėstytoja Vigilija (arba Vigi:). Ispanų kalbos mokau jau devynerius metus, lygiai tiek pat laiko gyvenu tarp Lietuvos ir Ispanijos. Man teko studijuoti Alikantės ir Madrido Carlos III universitetuose bei dirbti privačiame sektoriuje įvairiuose Ispanijos miestuose. Šiuo metu taip pat rengiu daktaro disertaciją apie Ispanijos politines permainas, todėl mano pamokose galite tikėtis ir nemažai informacijos apie šios šalies kultūrą bei istoriją. Visų pirma išsiaiškinsime jūsų ispanų kalbos mokymosi tikslą, o tuomet mokysimės taip, kad būtų ne tik naudinga, bet ir įdomu. A1-B2 lygiai.

€25.3/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dinara Mambetkazieva

Sveiki, aš esu prancūzų ir rusų kalbų dėstytoja Dinara. Mokinu prancūzų ir rusų kalbų paauglius ir suaugusiuosius. Paruošiu DELF egzaminui. Darbo patirtis daugiau nei 19 metų.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Marta Hojirat

Ciao! 🙂 Esu italų kalbos mokytoja, gyvenanti Italijoje. Mokau italų kalbos jau du metus ir teikiu pamokas privačiai nuotoliniu būdu. Be galo myliu italų kalbą ir ją pasirinkau studijuoti visai atsitiktinai daug apie tai negalvojus, tačiau ją labai įsimylėjau ir esu kiekvieną pamoką vis laimingesnė ir dėkingesnė už galimybę dalintis meile šiai kalbai su savo studentais ir naujais žmonėmis. Didelį dėmesį skiriu mokinių emocinei sveikatai ir labai nemėgstu atskirties „mokytojas“ „mokinys“, o stengiuosi tapti juos suprantanti draugė. Siūlau italų kalbos kursus, kuriuose.... ..... atrasite pagrindinius Italijos ir Lietuvos kultūrų skirtumus, kurie bus naudingi vykstant į Italiją ar bendraujant su italais (pavyzdžiui, ar žinojote, jog jeigu nusiaunate batus prieš įeinant į italo namus, galite būti palaikytas labai nemandagus žmogus?) ..... išmoksite italų kalbos pagrindus, naudingus susikalbėti paprastomis temomis (užsisakant patiekalą itališkam restorane, prisistatant arba tiesiog norint paklausti kelio Italijoje) ...... pažinsite geriau itališkas ypatybės, kaip pavyzdžiui... žinosite, kaip pasidaryti tikrai labai skanią itališką kavą ar pasigaminti Margaritos picą bei kokių ingredientų gaminant itališkus patiekalus geriau tarpusavyje nemaišyti Jei pagaliau nusprendei nebeatidėlioti ir išmokti italų kalbos, aš Tavęs laukiu! Norintys galite apsilankyti mano puslapyje - https://kalbu-italiskai-o-tu.mozello.lt/pradzia/

€14.95/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Agne Petrovskienė

Sveiki. Esu prancūzų kalbos dėstytoja Agnė. Prancūzų kalbos mokinu tiek paauglius, tiek suaugusius. Darbo patirtis - daugiau nei 16 metų.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jelena Piliutinienė

Esu anglų kalbos dėstytoja, filologė. Taip pat rusų kalbos mokytoja. Mokau anglų (taip pat rusų, lietuvių) kalbų - individualiai, intensyviai, nebrangiai, nuo pradmenų iki visiškos naudojimo laisvės. Pagrindinis dėmesys skiriamas šnekamajai kalbai, kalbėjimo įgūdžių formavimui. Taip pat išsamiai studijuojami ir kiti aspektai. Dirbu su visų amžiaus grupių žmonėmis. Paprastai, suprantamai, išsamiai išaiškinu gramatines struktūras, skiriu didelį dėmesį įvairių užduočių atlikimui. Dėstau, atsižvelgdamas į kiekvieno mokinio poreikius.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jūratė Dubickė

Sveiki visi. Esu rusų kalbos vyresnioji mokytoja. Vaikus mokinu jau 32 metai. Manau, kad kiekviena kalba,kurią žmogus moka, tarsi drabužis jam. Vadinasi, kuo daugiau kalbų moki, tuo puošniau gali apsirengti ir atrodyti. Mokinu su meile, atsidavimu, įsiklausydama į mokinio poreikius. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be informacinių technologijų, todėl nuolat mokausi, tobulinu šios srities žinias ir įgūdžius, taikau juos savo darbe. Kiekvienas esam sociali asmenybė, kuriai reikia kitų žmonių palaikymo, supratimo, empatijos ir t.t. Turiu pakankamai žinių ir socialinių įgūdžių patarti įvairiais socialinio bendravimo klausimais ( VDU Švietimo akademijoje studijuoju socialinę pedagogiką). Man svarbu klausyti ir girdėti, žiūrėti ir matyti...

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viktorija Kavoliuniene

Hallo, esu vokiečių kalbos mokytoja Viktorija. Mokau įvairaus amžiaus mokinius bendrinės vokiečių kalbos. Taipogi mokau vokiečių kalbos medicinos srityje. #Deutsch #Medizin

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ