Istorijos mokytojai (10)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(0)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€35/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Renata Gimžūnienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė Renata Gimžūnienė. Istoriją dėstau vienoje iš Kauno gimnazijų jau 31 metus, daugiausiai darbo patirties turiu su gimnazistais. Kasmet išleidžiu būrį abiturietų, kurie pasirenka laikyti istorijos valstybinį brandos egzaminą, todėl nuolat dirbu su mokyklinės istorijos programos turiniu, esu parengusi pamokas bei užduotis pagal bendrojo ir išplėstinio kursų temas. Jau daugiau kaip 10 metų esu ir brandos egzaminų vertintoja, pažįstu moksleivių stipriąsias ir silpnąsias puses, dažniausiai pasitaikančias klaidas. Dažnai pasitaiko, kad vertinant supranti, jog mokinys labai daug žino, bet neatidžiai perskaito užduotį, negeba suformuluoti atsakymo ir, deja, negauna taip reikalingų taškų. Taigi, galiu padėti išsiaiškinti, kokias strategijas naudoti, siekiant kuo aukštesnių įvertinimų. Pradėti mokytis niekada nėra vėlu, o patyrusio mokytojo pagalba kartais daro stebuklus.

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, 3 kurso pedagogikos studentė. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Rimkevičiūtė

Sveiki, esu geografijos mokytoja, studentė Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių ;)

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams :)

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dalia Zibalienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė, turiu 35 metų patirtį dirbant su 9-12 klasių mokiniais. Kasmet mokinius ruošiu istorijos valstybiniam egzaminui, istorijos olimpiadai, įvairiems konkursams, protų mūšiams. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos - testų, istorijos šaltinio, žemėlapio, karikatūrų nagrinėjimo užduočių. Pamoką galiu pravesti be išankstinio pasiruošimo. Rašau ir dalyvauju įvairaus lygmens projektuose.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Grigas Sakalis

Sveiki, esu Grigas. 2019 metais baigiau Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, įgijau bakalauro laipsnį. Po metų įgijau pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. Manau, kad istoriją galima pažinti ne tik iš vadovėlio ar nagrinėjant šaltinius – tam taip pat gali pasitarnauti kad ir filmai ar diskusija. Istorija, tai mokslas ugdantis ne tik pilietinį sąmoningumą ar pagarbą praeities herojams, bet ir pagarbą vienas kito nuomonei esant įvairiems ginčytiniems klausimams. Jeigu išgirdus žodį istorija, pirma mintis, kuri šauna į galvą yra datos, reiškia laikas istoriją pabandyti pažinti kitaip. Kviečiu tai daryti kartu.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja-metodininkė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 13 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti :) Kviečiu prisijungti į mano pamokas :)

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ