Istorijos mokytojai (13)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(21)

Gintarė Tytmonienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja ekspertė Gintarė Tytmonienė. Istoriją dėstau 14 metų. Patirties turiu mokydama 5-12-tų klasių mokinius. Galiu padėti pasiruošti atsiskaitymui, egzaminui ar atlikti namų darbus, išsiaiškinti nesuprantamas karikatūras, rašytinius šaltinius ir žemėlapius. Galbūt reikia pagalbos atrinkti teisingai informaciją iš medžiagos gausos, atpažinti ir kritiškai vertinti video medžiagą ar tiesiog smalsu analizuoti, vertinti asmenybes, atradimus, įvykius ir filmus istoriniu kontekstu. Kai istoriją mokytis pasidaro įdomu, ją lengva ir suprasti :) Kviečiu prisijungti į mano pamokas :)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Povilas Mikalauskas

Esu Povilas Mikalauskas, baigiamųjų kursų istorijos studentas. Istorijos VBE surinkau maksimalų balų skaičių, esu pelnęs prizinių vietų istorijos olimpiadose. Turiu 1,5 metų mokytojo patirties pagrindinėje mokykloje, mokant 5-10 klasių moksleivius kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Galiu Tau padėti įdomiai suprasti istoriją ir pasiruošti istorijos atsiskaitymams, kontroliniams bei egzaminams :) DĖMESIO - iki rugsėjo vidurio esu išvykęs į užsienį, todėl pamokų vesti negalėsiu. Jeigu norėsite susitikti pamokai rugsėjo pabaigai/spaliui - rašykite, sutarsime :)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Pranas Remigijus Jaruševičius

Laba diena, Ruošiu mokinius valstybiniam egzaminui daugiau nei 40 metų. Manau, kad istorijoje svarbiausia yra suprasti įvykių visumą ir kontekstus bei pateikti žinias taip, kad mokinys jas suprastų ir įsimintų. Kviečiu visus abiturientus jungtis į mano istorijos užsiėmimus ir sėkmingai pasiruošti istorijos VBE.

€40.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Alnaras Čepononis

Sveiki, esu Vytauto Didžiojo universiteto IV kurso Istorijos (pagrindinės studijos) ir Pedagogikos (gretutinės studijos) studentas Alnaras Čepononis. 2 metus (t. y. nuo 2020 m. iki 2022 m.) Kauno Simono Daukanto progimnazijoje dėsčiau istorijos pamokas 5-8 klasėms. Per šiuos metus teko su mokiniais dalyvauti ir juos ruošti įvairioms olimpiadoms, konkursams, protmūšiams ir netgi TV laidų filmavimams, kuriuose pasiekėme aukštų rezultatų. O kur dar namų darbams užduodami žiūrėti filmukai, leidžiantys pagilinti temą, įdomios užduotys bei intriguojančios istorijos ir kt. Galiu padėti TAU pasiruošti istorijos savarankiškam ar kontroliniam darbui bei valstybiniam istorijos egzaminui. Taip pat mokykloje teko pavaduoti ir vesti gamtos mokslų ir biologijos pamokas, todėl galiu padėti/pagilinti žinias biologijos srityje. Be to - galiu padėti su lietuvių k., iš dalies matematika. Esu atlikęs pedagoginę praktiką Kauno Senamiesčio progimnazijoje (2020-02-10 – 2020-05-12) ir Kauno Simono Daukanto progimnazijoje (2021-02-01 – 2021-05-12), kur asistavau mokytojui pamokose, ruošiausi istorijos pamokoms ir jas vedžiau, pildžiau „TAMO“ dienyną, taisiau kontrolinius ir savarankiškus darbus bei vertinau mokinius. Esu darbštus, atsakingas, rimtas, pareigingas ir nuoširdus. Mėgstu skaityti knygas, eiti į kiną, bėgioti, vaikščioti ir bendrauti su įdomiais žmonėmis. Kviečiu PRISIJUNGTI į mano PAMOKAS ir tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų! ;-)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Sveiki, esu Laura Charbakaitė, pedagogikos studentė, mokykloje dirbu geografijos ir istorijos mokytoja. Nuo pat mažens jaučiau didelį džiaugsmą mokydama kitus ir jiems padėdama. Savo darbą siekiant aukščiausių mokinio rezultatų visuomet stengiuosi atlikti kaip įmanoma geriau. Galiu padėti pasiruošti įvairiems atsiskaitymams (savarankiškiems ir kontroliniams darbams), egzaminams ar tiesiog pagilinti žinias tam tikrose temose.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€8.05/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ugnė Virvičiūtė

Sveiki, esu būsima istorijos mokytoja Ugnė. Šiuo metu mokausi 2 kurse ir padeda mokiniams ruoštis istorijos VBE. Dėstau tik 9-12 klasių mokiniams. Iš istorijos egzamino gavau 100, todėl stengiuosi šias sukauptas žinias perduoti vėlesnių klasių mokiniams. Ypač stengiuosi ugdyti analitinį istorinį mąstymą, kuris padeda spręsti istorinius šaltinius. Padedu ruoštis atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dalia Zibalienė

Sveiki, esu istorijos mokytoja metodininkė, turiu 35 metų patirtį dirbant su 9-12 klasių mokiniais. Kasmet mokinius ruošiu istorijos valstybiniam egzaminui, istorijos olimpiadai, įvairiems konkursams, protų mūšiams. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos - testų, istorijos šaltinio, žemėlapio, karikatūrų nagrinėjimo užduočių. Pamoką galiu pravesti be išankstinio pasiruošimo. Rašau ir dalyvauju įvairaus lygmens projektuose.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Grigas Sakalis

Sveiki, esu Grigas. 2019 metais baigiau Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, įgijau bakalauro laipsnį. Po metų įgijau pedagogo kvalifikaciją Vilniaus universitete. Manau, kad istoriją galima pažinti ne tik iš vadovėlio ar nagrinėjant šaltinius – tam taip pat gali pasitarnauti kad ir filmai ar diskusija. Istorija, tai mokslas ugdantis ne tik pilietinį sąmoningumą ar pagarbą praeities herojams, bet ir pagarbą vienas kito nuomonei esant įvairiems ginčytiniems klausimams. Jeigu išgirdus žodį istorija, pirma mintis, kuri šauna į galvą yra datos, reiškia laikas istoriją pabandyti pažinti kitaip. Kviečiu tai daryti kartu.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ignas Andriekus

Sveiki, esu Ignas Andriekus, Vilniaus universiteto, teisės fakulteto, pirmo kurso studentas. Man yra 19 metų. Pamilau istoriją būdamas jau penktoje klasėje, tad niekada nekildavo sunkumų, kai reikėdavo ilgiau pasedėti prie knygų ir išsiaiškinti sunkesnes temas. Turiu patirties mokydamas bendraklasius, esu ne vieną kartą dalivavęs istorijos olimpiadose. Mano tikslas yra, kad tu kaip ir aš pamiltum istoriją bei su mano pagalba perprastum jos subtilybes ir gautum aukščiausius balus.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Vaida Pituškienė

KVIEČIU SUREAGUOTI VISUS, KURIE TUOJ LAIKYS ISTORIJOS VBE. Visiems, kurie mano, kad jau laiko mažai ir nieko nepavyks išmokti, sakau NE- dar galima daug padaryti ir kartu tai padarysime, pagal mano paruoštą planą bei tikslingas užduotis. Mano siūlomas kursas padės ir tiems, kurie nori intensyvaus kartojimo prieš egzaminą sudėliojant paskutinius taškus. Esu istorijos mokytoja ekspertė, turinti 25 metų darbo stažą. Dirbu gimnazijoje su 9- 12 klasių mokiniais bei MARK-o akademijoje, kurioje padedu ir suaugusiems pasiruošti istorijos VBE. Jau dešimtmetį esu istorijos VBE vertintoja. Labai myliu savo darbą ir man jis sekasi. :) Istorija yra be galo įdomus mokslas- kas mano kitaip, turėjo netinkamą susitikimą su šiuo dalyku, todėl siūlau pabandyti mokytis kitaip. :)

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Algis Bitautas

Inovatyvios istorijos pamokos 5–12 klasių mokiniams siekiantiems aukščiausių rezultatų iš istorijos egzamino, kontrolinių ar patekimo į prestižines gimnazijas. Kuo šios pamokos išskirtinės? Pirma, jas veda edukologijos mokslų dr. Algis Bitautas, paskelbtas inovatyviausiu šalyje istorijos mokytoju, kurio pedagoginė patirtis 11 sezonų Vilniaus Licėjuje, paskaitos Vytauto Didžiojo universitete, progimnazijose ir t.t. Mano abiturientai, išlaikę istorijos egzaminą virš 90% , tvirtina, kad efektyviausia jiems buvo mokytis tada, kai buvo linksma. Antra, pamokose pateikiama ne tik mokymosi medžiaga .ppt skaidrėmis, tačiau gyvu pašnekesiu koncentruojamasi į esminius egzamino aspektus, kaip jam reikia ruoštis: užduočių kartojimosi egzaminuose tendencijos, aiškinamasi, kokioms užduotim ir šaltiniams reikia skirti daugiausiai dėmesio, taip pat pateikiama dažniausių klaidų ir tikėtinų užduočių pavyzdžiai. Trečia, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas - mokomės individualiai (1 mokinys). Eilinis mokytojas tik moko tave, geras mokytojas padeda suprasti, o geriausias mokytojas dar ir pademonstruoja pavyzdžiais kaip tai pritaikyti. Bet dar esti ir tokie mokytojai, kurie mus įkvepia visam likusiam gyvenimui, būtent tokia asmenybe aš ir noriu tapti. Susidomėjai ir nori išbandyti – rašyk ir išbandyk istoriją mokytis efektyviai ir įdomiai.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Audrius Švelnikas

Sveiki esu istorijos mokytojas Audrius Švelnikas. Turiu sukaupęs daugiau nei 5 metus istorijos mokymo patirtį mokyklose su 5-12 klasių mokiniais. Turiu pasiruošęs įvairios tekstinės, vaizdinės mokomosios medžiagos. Savo darbe naudoju garsinę, vaizdinę, tekstinę IKT medžiagą. Stengiuosi mokomąją medžiagą pateikti įdomiai, patraukliai, šmaikščiai ir šiuolaikiškai.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ