Informacinių technologijų mokytojai (8)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(7)

Rasa Jonaitienė

Sveiki, aš esu informacinių technologijų mokytoja metodininkė. Mokykloje dirbu virš 20 metų. Galiu konsultuoti ir mokyti 5-12 kl. mokinius, padėti pasirengti VBE. Turiu patirties taisant valstybinio IT egzamino darbus. Galiu mokyti suaugusius kompiuterinio raštingumo pagrindų (Word, Exel ir t.t.). Taip pat esu baigusi matematikos-fizikos pedagogiką, galiu konsultuoti 5-10 kl. mokinius matematikos klausimais.

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Laura Gatavynaitė

Sveiki, esu informacinių technologijų mokytoja, VBE ruošiu 5 metus (C++ ir Python kalbomis). Taip pat pededu su bendrąja informatika. Jaunesniesiams suteikiu stiprius programavimo ir jo logikos pagrindus, kuriant vaizdo žaidimus ir animacijas, bei internetinius tinklapius.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Pijus Navasaitis

Esu Kauno technologijos universiteto studentas, studijuoju programų sistemų kursą. Turiu patirties su C++, C#, Python programavimo kalbomis. Padedu ruoštis valstybiniam informatikos egzaminui, atlikti programavimo užduotis, pasiruošti atsiskaitymams.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Adomas Pakalnis

Dėstytojas - praktikas, siūlo kokybiškus mokymus. Mokymai įmonės darbuotojams. Visiems už protingą kainą. Dirbsite tiesiogiai bendraujant su dėstytoju, atliksite daug praktinių užduočių! Visos siūlomos mokymo programos : MS Excel pažengusiems(populiariausi!) MS Excel pradedantiems MS Office pažengusiems MS Office pradedantiems Office(MAC, 365) Efektyvus teksto tvarkymas( MS Word) Pažangios pateikties kūrimas (MS Powerpoint) Duomenų bazės (MS Access) Tinklalapių kūrimo pagrindai –Turinio valdymo sistemos(wordpress) Tinklalapių kūrimo pagrindai- html, css, php, mysql Galimos individualios konsultacijos verslui Konsultacijos studentams rašto darbų ir praktiniais klausimais. Kursų laikas-ryte, dienos metu, po darbo, savaitgaliais. Suteikiama mokymosi medžiaga

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Giedrė Sudniutė

Esu Informatikos mokytoja iš Aukštaitijos. IT mokau 1-4 kl. (9-12 kl.) gimnazistus. Taip pat esu Saugesnio interneto ambasadorė bei ambasadorių lektorė; Scientix mokytoja, EU Code Week mokytoja. Nuolat domiuosi įvairiomis IKMT naujienomis (ypač internetinėmis (OnLine)). Galiu mokyti ir programavimo pradmenų (Python!; c++; Java Script). Nuotoliniam bendravimui man tinkamiausia MS Teams erdvė.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Juodeikienė

Sveiki, esu informacinių technologijų ir integruotų gamtos mokslų vyresnioji mokytoja Kristina Juodeikienė. Informacines technologijas dėstau 20 metų. Fiziką dėstau 20 metų. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos, teoriją dėstau per praktinius pavyzdžius. Galiu be išankstinio pasiruošimo pravesti pamoką 5-8 klasėms. Vedu mokymus suaugusiems jau 19 metų. Mėgstu savo darbą, tad po pamokų vedu neformaliuosius užsiėmimus robotikos, steam bei programavimo. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu galime pasiekti puikių rezultatų. Progamavimo c++ ir Python nemokau.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Sigita Macienė

Sveiki, esu informatikos mokytoja. Mokau ir mokausi pati jau virš 20 metų. Ką dar pasakyti apie save? Stebėjau pamokas Bratislavoje, Veronoje, Sesimbroje. Orsovoje su mokiniais dalyvavome programavimo konkurse, o Maltoje tobulinau savo užsienio kalbos įgūdžius. Dirbu su 1–10 kl. mokiniais. Nemokau C++.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Lukas Janėnas

Sveiki, Jau daugiau nei 7 metus dirbu IT srityje, per šį laikotarpį esu sukaupęs nemažą žinių bagažą IT srityje. Daugiau nei 5 metus vadovauju įmonės įkurtai akademijai, kurioje padedu studentams įgyti praktinės patirties ir pradėti savo, kaip IT specialisto karjerą. Mano stipriausi įgūdžiai yra dirbant su Linux operacine sistema, kompiuteriniais tinklais, C/C++, Python, PHP, JavaScript ir Lua programavimo kalbomis. Taip pat galiu padėti ir su kitomis programavimo kalbomis, operacinėmis sistemomis ar programinę įranga kaip Microsoft Office ar Excel. Jeigu kažko nepaminėjau, kuo galiu padėti, klauskite manęs ir pasižiūrėsime kuo galiu būti dar naudingas :)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ