Geografijos mokytojai (5)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(6)

Gitana Kazimieraitienė

Geografija - klausimų ir atsakymų mokslas. Ji išmokstama per darbą, vaizduotę ir sąsajų struktūrą. Geografijos gali išmokti kiekvienas. Tikiu mokinio galiomis ir gebėjimu pasiimti informaciją, paverčiant ją geografiniu raštingumu. Mokau aiškiai, paprastai ir struktūruotai. Daug metų dirbu geografijos VBE vertintoja - ši patirtis padeda sėkmingai paruošti mokinius egzaminui.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(5)

Gabrielė Supkienė

Sveiki, esu geografijos mokytoja Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių. Didžiausia mano patirtis - gimnazistai, tačiau puikiai sutariame ir su mažesniais geografais, kurie jau išbandė mano pamokas. Tai kaip, kolega, ar sutinki leistis į geografijos platybes su manimi? ;)

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Laura Charbakaitė

Esu geografijos mokytoja Laura, VDU geografijos ir istorijos pedagogikos studentė, geografijos mokytoja. Pamokose medžiagą stengiuosi pateikti paprastai, lengvai suprantamai ir įdomiai. Padedu pasikartoti svarbiausias temas, pasiruošti atsiskaitymams arba ruoštis geografijos VBE.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€8.05/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Paulina Bartaševičiūtė

Labas visiems! Esu 10-tokė, mokausi KTU gimnazijoje. Esu rajono ir Lietuvos olimpiadų dalyvė ir prizininkė. Šiemet buvau pakviesta dalyvauti tarptautinėje geologijos mokslų olimpiadoje. Turiu patirties mokydama mažesnius vaikus, taip pat jaunesnį brolį. Galiu patarti bet kuria tema, padėti atlikti namų darbus, pasikartoti atsiskaitomajam darbui ar pravesti papildomą pamoką. Kviečiu susisiekti! Manau, kad puikiai kartu praleisime laiką ir išmoksime naujų dalykų.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ