Geografijos mokytojai (5)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(3)

Jonas Testienis

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Rimkevičiūtė

Sveiki, esu geografijos mokytoja, studentė Gabrielė. Myliu savo darbą ir visus savo mokinius. Stengiuosi būtu inovatyvi, neatsilikti nuo mokinių ;)

€8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Karina Krošilovaitė

Sveiki, aš esu Karina Krošilovaitė, antro kurso geografijos ir istorijos mokomojo dalyko pedagogikos studentė Vytauto Didžiojo universitete. Turiu patirties privačiai mokydama 11-12 klasės mokinius ir ruošdama juos istorijos VBE. Taip pat esu susipažinusi su bendrosiomis geografijos ir istorijos ugdymo programomis, todėl galiu padėti ir 5-8 klasių mokiniams. Galiu padėti pasiruošti įvairiems testams, atlikti namų darbus, galiu mokyti nagrinėti istorijos šaltinius.

€7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Inga Rimašauskienė

Esu aistringa keliautoja, istoriniai įvykiai, pasaulio raida bei geografija ir gamtos mokslai man yra aistra ir malonumas, kasdieniniai atradimai bei nuolatinio džiaugsmo šaltinis. Mielai paaiškinsiu mokyklinio geografijos kurso subtilybes bei padėsiu Jums namų darbų ruošoje ar atliekant projektinius darbus.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laura Charbakaitė

Esu geografijos mokytoja Laura, VDU geografijos ir istorijos pedagogikos studentė. Pamokose medžiagą stengiuosi pateikti paprastai, lengvai suprantamai ir įdomiai.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ