Biologijos mokytojai (13)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(20)

Rokas Balčiūnas

[LT] Esu matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, turiu 10 metų darbo mokykloje patirtį, dėstant matematiką, fiziką, IT, biologiją 7-12 kl. mokiniams. Esu kvalifikuotas IB DP programos mokytojas su 7 metų patirtimi, turiu Mathematics AA, Mathematics AI, Physics ir Biology sertifikatus. Puikiai vedu pamokas anglų kalba. Turiu 17 metų darbo individualiai patirtį, mokant matematikos, fizikos, biologijos, chemijos, gamtos ir žmogaus dalykų bei IB Mathematics, IB Physics ir IB Chemistry dalykų. Mokau individualiai, turiu savo metodiką, kaip surasti ir padėti mokiniui užpildyti spragas bei atrasti susidomėjimą dalyku. ------------- [EN] I have 10 years experience working in school teaching mathematics, physics, IT, biology for grade 7-12 students. I am qualified IBDP program teacher with 7 year experience and certificates for Mathematics AA, Mathematics AI, Physics and Biology. I deliver lessons in fluent English as well as Lithuanian. I have 17 year tutoring experience teaching mathematics, physics, chemistry, biology for grade 4-12 students and mathematics, physics and chemistry for IB DP students. While tutoring, I work with individual students using my methodology to expose the gaps and help students to bridge them also I am good at helping students to discover interest in the subject.

€34.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(14)

Martyna Jamantaitė

Labas! Esu Martyna, Vilniaus universitete įgyjau neurobiofizikos bakalauro laipsnį. Galiu padėti su biologija, chemija, matematika, jeigu mokaisi 9-12 kl. Mokykloje dalyvaudavau biologijos olimpiadose, esu užėmusi prizinių vietų rajono mastu.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(9)

Justina Karčiauskaitė

Sveiki, aš esu biologijos mokytoja Justina. Esu suinteresuota ugdyti 9-12 klasių gimnazistus, nes su jais turiu daugiausia patirties. Esu baigusi biologijos ir genetikos bakalauro studijas, įgijusi pedagogės kvalifikaciją. Turiu įvairiausių testų bei užduočių žinių patikrinimui! Biologijos VBE išlaikiau 94%. Noriu susipažinti su naujais mokiniais ir savo žinias perduoti Jiems!

€20.7/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Virgita Burneikaitė

Sveiki, esu Virgita, biologijos mokytoja. Mokytoja dirbu ir savo darbą myliu jau 6 metus, tad tikrai padėsiu pamilti biologiją ir jums. 😉 Savo pamokose naudoju daug vaizdinės medžiagos, nes be jos biologiją tiesiog labai sunku įsivaizduoti. Kviečiu kartu su manimi atrasti biologijos paslaptis! 😊

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Dija Revinskaitė

Labas! Esu studentė Vilniaus universitete ir studijuoju mokslą apie žmogaus protą bei smegenis - psichologiją, todėl turiu daug biologijos žinių, kuriomis noriu pasidalinti ir galiu išmokyti metodų, kaip efektyviai mokytis bei išsiaiškinti informaciją bei pasiruošti egzaminams ar kontroliniams be ,,kalimo". Mokyklos laikais buvau itin uoli mokinė bei olimpiadų dalyvė, domėjausi geografija ir matematika (matematikos galiu mokyti vaikus iki 10 klasės), todėl su šiais dalykais taip pat galiu pagelbėti ir sudėtingą informaciją paaiškinti paprastai :) iki susitikimo!

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Viltė Vaicikevičiūtė

Sveiki visi, esu IV gimnazijos klasės mokinė Viltė. Esu pasiruošusi padėti visiems 5-8 klasių mokiniams susidraugauti su biologija! Kartu ieškosime atsakymų į jums rūpimus ir neaiškius klausimus. Padėsiu geriau suprasti sudėtingas biologijos temas. Man svarbu, kad po pamokos mokinių klausimai būtų atsakyti, o pamoka – suprasta. Stengsiuosi susieti mokiniui įdomias veiklas su mokomuoju dalyku :) Spręsime testus, ruošimės atsiskaitymams ir mokysimės apie gyvąją gamtą!

€9.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laima Petkevičienė

Sveiki, esu biologijos mokytoja. Ja dirbu 4 metus. Daugiausiai patirties turiu dirbant su 7-10 klasėmis, bet galiu padėti ir vyresniems mokiniams. Pamokose naudoju vaizdines medžiagas bei įvairias pateiktis. Esu sukūrusi tesus įvairioms temoms. Kviečiu prisijungti prie mano pamokos ir išspręsti kilusias problemas biologijos pamokose 😉

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Silvija Dulinskaitė

Sveiki, šiuo metu esu trečio kurso medicinos studijų programos studentė. Nuolatos mokausi naujų inovatyvių mokymosi būdų bei technikų, pati esu studentė, tad pačias geriausias mokymosi patirtis noriu perduoti ir jums!

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Monika Šukytė

Sveiki! Esu matematikos, chemijos bei biologijos korepetitorė, turinti 4 metus patirties su 6-12 klasių mokiniais. Pati mokykloje laimėdavau prizines vietas olimpiadose bei surinkau virš 95 balų iš visų valstybinių egzaminų. Šiuo metu studijuoju mediciną bei esu paruošusi ne vieną mokinį būtent šiai sričiai svarbiems egzaminams. Galiu padėti pasiekti aukštus rezultatus, kad pavyktų įstoti į norimą specialybę ir netgi valstybės finansuojamą vietą.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Augusta Levickaitė

Sveiki, esu ką tik mokslus Škotijoje baigusi jūrų biologė. Jei nori sustiprinti ar nuo pradžių išmokti biologijos, matematikos ar anglų kalbos, kviečiu užsiregistruoti į mano pamokas. Esu dirbusi su 1-5 kl. mokiniais, tačiau žinių turiu padėti mokiniams iki 10kl. Pamokas galiu paruošti savo nuožiūra arba galime gilintis į tam tikrą, tau įdomią temą. Taip pat galiu paruošti pamokas suaugusiems norintiems išmoti kažko naujo. ************************************************************************************ Hello, I'm a recent marine biology graduate from a university in Scotland. If you want to learn more or start over with biology maths or Lithuanian language, I invite you to register for a lesson with me. I've worked with children from 1-5th grade but have the knowledge to help pupils until 10th grade. I can prepare the lessons on a topic I select or we can look into one that interests you the most. I can also prepare lessons for adults that want to learn something new.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabija Griciūtė

Sveiki, esu biotechnologė/mikrobiologė baigusi Biotechnologijos bakalaurą VDU ir Mikrobiologijos magistrą VU. Mėgstu tobulėti ir kaupti žinias, todėl su būsimais mokiniais tikrai turėsiu kuo pasidalinti. Ypač mėgstu įdomius faktus, todėl pamokose jų netrūks (tikiu, kad tai padeda geriau įsiminti temas). Suprantu, kad kiekvienas moksleivis įsisavina žinias skirtingai todėl ruošiantis pamokomos atsižvelgiu į kiekvieno moksleivio atskirus poreikius.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

SIMONA ZELIONKAITĖ

Sveiki! Esu Simona, Vilniaus licėjaus alumnė ir medicinos pirmo kurso studentė Vilniaus universitete. Siūlau kokybišką, lanksčią ir inovatyvią pagalbą, ruošiantis stojamiesiems į stipriausias Lietuvos gimnazijas, PUPP patikrinimui bei VBE. Pati turiu sukaupusi nemažai patirties su korepetitoriais: lankiausi pas vienus geriausių šalies mokytojų bei korepetitorių. Noriu ištiesti ir Tau tokią pagalbos ranką, kuri man, žinau, kad itin pravertė pasitikėti labiau savimi tiek per pamokas, tiek po jų. Lauksiu Tavęs!

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Klemensas Knyza

Sveiki, esu pirmo kurso medicinos studentas VU. Puikiai išlaikiau egzaminus ir įstojau į valstybės finansuojamą medicinos studijų programą. Myliu biologiją ir noriu pasidalinti savo žiniomis bei man pasiteisinusiais metodais su Tavimi! Padedu ruoštis valstybiniams egzaminams, stojamiesiems bei užpildyti mokymosi spragas.

€12.65/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ