Anglų kalbos mokytojai (5)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(1)

Juozas Purtokas

Sveiki, aš esu VDU humintarinių mokslo fakulteto studentas Juozas Purtokas. Galiu padėti gilinti žinias anglų kalboje, prisitaikyti prie mokinio lygio ir pageidaujamų mokymosi metodų, taip pat padėti pasiruošti egzaminui, klausymo, skaitymo, esė rašymo užduotims. Šiuo metu studijuoju prancūzų k. VDU. , iš neseniai laikyto VBE anglų k. egzamino gavau 96 balus, todėl manau kad turiu visas reikiamas žinias ir šviežią asmeninę patirtį padėti mokiniams išmokti kalbėti ir suprasti angliškai, bei pasiruošti egzaminui.

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Jurgita Jaruševičienė

Sveiki, aš esu anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jurgita Jaruševičienė. Anglų kalbą dėstau 14 metų. Patirties turiu mokydama tik 9-12-tų klasių mokinius. Esu sukaupusi daug mokomosios medžiagos- teorinių aprašų, testų, užduočių, todėl galiu be išankstinio pasiruošimo pravesti pamoką ir aiškindama anglų kalbos gramatiką ir mokydama rašyti rašinėlius, laiškus ar mokydama klausymo užduočių atlikimo strategijų. Kviečiu prisijungti į mano pamokas ir tikiu, kad kartu pasieksime puikių rezultatų :)

€30/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€20/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€15/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rasa Karpienė

Sveiki, aš esu vyresnioji anglų kalbos mokytoja. Šį darbą dirbu jau 17 metų. Dirbu su 2-4 klasių mokiniais.

€10/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ