Anglų kalbos mokytojai (27)

Nuo 0 iki 100
Nuo iki
(28)

Paulius Vilnius

Sveiki, Esu Vilnius Tech studentas Paulius, mokausi inžinerijos srityje. Mokykloje dalyvaudavau anglų k. bei fizikos olimpiadose, padėdavau mokytis bendraklasiams, taip pat iš anglų k. VBE esu gavęs 100. Todėl per metus turiu sukaupęs žinių kaip taisyklingai bei efektyviai ruoštis atsiskaitymams. Norėčiau šiomis žiniomis pasidalint su jumis;)

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(9)

Rugilė Jonušaitė

Labas! Esu kvalifikuota anglų kalbos mokytoja, pasirengusi padėti užpildyti spragas, pasiruošti egzaminui ar patobulinti bendrus anglų kalbos įgūdžius. Kartu tai padaryti lengviau, tad susisiekime :) Daugiau apie mane: > Tarptautinis TEFL (Teaching English as a Foreign Language) sertifikatas > Baigiau studijas JK > Patirtis dirbant su įvairiomis amžiaus grupėmis > 100 iš anglų k. valstybinio brandos egzamino > Turiu ruošimo IELTS egzaminui sertifikatą

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(8)

Danielė Tumosaitė

Sveiki, esu anglų kalbos mokytoja Danielė Tumosaitė. Esu įvaldžiusi puikiai anglų kalbą. Baigiau LCC tarptautinį universitetą, kuris yra pilnai dėstomas anglų kalba. Taip pat dabar mokausi magistro programoje, kuri irgi yra dėstoma anglų kalba. Į pamoką žiūriu rimtai ir ją paruošių pagal mokinio poreikius.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Paulius Juodis

Sveiki. Mano vardas Paulius. Anglų kalbos mokytoju dirbu jau ketverius metus. Esu dirbęs Lector Pro studijoje, Trakų Vytauto Didžiojo ir Vievio gimnazijose. Šiuo metu pamokas vedu privačiai, nuotoliniu būdu. Anglų kalbos mokau tiek moksleivius, tiek ir suaugusiuosius. Mokydamiesi su manimi treniruositės darniai naudoti visas keturias kalbos funkcijas: klausymą, kalbėjimą, skaitymą ir rašymą, plėsite savo žodyną, bei gerinsite gramatiką. Pažadu, kad pamokos nebus nuobodžios. Jose daug bendrausime, analizuosime įvairią audio-video medžiagą, bei nagrinėsime gramatikai ir žodynui sustiprinti skirtas užduotis. Jei susidomėjote, pasirinkite Jums tinkamą laiką, įvardinkite norimą išmokti temą ir užsiregistruokite pamokai. Lauksiu Jūsų kitame ekrano gale! Sėkmės, pagarbiai, mokytojas Paulius. 🎓

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(4)

Austėja Blandytė

Studijuoju Tarptautinius Santykius ir Ispanų kalbą Nottingham Trent Universitete. Esu ketvirto kurso studentė Anglijoje ir išlaikiau VBE Anglų kalbos egzaminą 100%. Taip pat turiu IELTS certifikatą 8.0 balų (C1). Noriu pasidalinti savo patirtimi ir akademinėmis žiniomis mokantis anglų kalbą. Žinau, koks kartais gali būti sunkus ir lėtas mokymosi procesas, bet pati atradau būdą, kaip mokymasis gali būti smagi patirtis, tad noriu šia motyvacija pasidalinti su savo būsimais mokiniais!

€12.65/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(3)

Vaida Jakovlevienė

Sveiki, aš esu visų pirma mama ir žmogus, kuris su šeima grįžo į Lietuvą po 17 metų Didžiojoje Britanijoje. Kaip galiu padėti jums? Aš laisvu laiku mokau tiek suaugusius, tiek moksleivius kaip pagerinti anglų kalbos įgūdžius. Siūlau individualias nuotolines anglų kalbos pamokas tau patogiu metu. Todėl nesvarbu, kuriame pasaulio krašte esi, mokytis galime kartu. Jei tau reikia pagerinti anglų kalbėjimą, gramatiką, pasiruošti egzaminui ar testui, gauti geresnį darbą ar tiesiog praplėsti specifinį žodyną, visada gali kreiptis į mane. Vaikams pamokas padės paruošti mano trečiokas sūnus baigęs keturias klases Anglijoje ir klasėje vadinamas užkietėjusiu anglu. :)

€16.1/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(1)

Irmantė Jakimčikė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Irmantė Jakimčikė iš Vilniaus. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 18 metų. Šiuo metu dirbu gimnazijoje su 5-12 klasėmis bei vedu privačias pamokas tiek mokiniams tiek suaugusiems. Esu dirbusi kalbų mokyklose ( dažniausiai su suaugusiais nuo false-beginner iki upper-intermediate lygio). Mėgstu įvairiapusį mokymą(si), tad stengiuosi mokymui/dėstymui rinktis medžiagą ir metodus iš įvairių šaltinių (tinklapiai, webinarai, seminarai, metodinės knygos, vadovėliai). Visada tikėjau, jog kalbos mokymas(is) turi būti kartu ir smagus laiko leidimas, nesukeliantis streso ir neigiamų emocijų. Visada stengiuosi išsiaiškinti mokinio/studento poreikius ir pritaikyti medžiagą pagal mokinio mokymosi ar išmokimo lygį, pomėgius. 2020 metais iš 12 mokinių gimnazijoje laikę anglų k. VBE, 3 gavo 100 balų, visi kiti nuo 79-99 balų. 2021 metais privati mokinė surinko maksimumą iš 10-os klasės lygio nustatymo testo ir žodžiu dalies. Jei nori tobulėti, prisijunk ir tu:)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Rebecca Majitova

Hello, I am Rebecca - an English Teacher with 4+ years of teaching experience. Graduated with Bachelors program from LCC International University, an American-Style institution located in Klaipeda. I have been working in Marketing Department of LCC since 2019 and tutoring international students on the side. Through out the years I have gained valuable skills in teaching English to foreigners; such as public speaking, listening and note taking.

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Laimutė Pacevičienė

Sveiki, aš esu anglų kalbos mokytoja- metodininkė Laima Pacevičienė. Mano darbo stažas didelis, tačiau energijos netrūksta. Ilgus metus buvau VBE vertintoja, esu sukaupusi daug patirties. Teko mokyti ir suaugusius žmones. Taip pat dirbau ir su vienos kolegijos studentais. Esu kūrybiška, mėgstu piešti, todėl savo pamokas galiu gausiai iliustruoti, taip pat naudoju IT. Įvairias situacijas sprendžiu humoro pagalba.

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Gabrielė Jurkutė

Sveiki, mano vardas Gabrielė. Esu 4 kurso studentė Vytauto Didžiojo universitete. VDU studijuoju Rytų Azijos šalių kalbas ir kultūras bei marketingą. VBE Anglų kalbos egzaminą išlaikiau 100%, taip pat turiu CAE sertifikatą C1 lygiui. Galiu padėti moksleiviams mokantis naujas temas, ruošiant namų darbus ar tobulinant tarimą. Pamokas mėgstu paįvairinti, todėl lavinant anglų kalbos suvokimą ir kalbėjimą, mėgstu įtraukti pokalbius apie pomėgius, filmus, serialus ir knygas.

€12.65/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Samanta Barkauskaitė

Sveiki, esu Samanta! :) Šiuo metu esu anglų filologijos bei verslo vadybos trečio kurso studentė Vilniaus universitete. Mokykloje dalyvaudavau įvairiose anglų k. konkursuose, vertimų olimpiadose bei konferencijose. Per pastaruosius porą metų studijuojant anglų kalbą sukaupiau dar didesnį žinių bagažą, kuriuo norėčiau pasidalinti ir su Jumis aiškinantis temas, ruošiant namų darbus, rašant rašinėlius ar laiškus bei mokantis taisyklingai kalbėti :) Studentams galiu padėti su rašto darbų rengimu anglų k. (taisyklingas darbo formatavimas, akademinė kalba ir kt.)

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Roberta Žukauskaitė

Sveiki! Esu romanų kalbų studentė ir laisvu laiku dėstau anglų kalbą bei užsiimu begale kitų veiklų susijusių su užsienio kalbomis. Mokyti anglų kalbos pradėjau prieš 2 metus, VBE surinkau 100 balų :) Studijuojant universitete įgijau daug žinių ir supratimo, kokiais būdais galima lengvai ir suprantamai paaiškinti gramatiką, kad nebeatrodytų viskas taip painu. Be to, man pamokose svarbiausias dalykas, kad Jums nebūtų tai kaip kančia, o kalbos mokymasis taptų smagus dalykas. Pati moku 5 kalbas, taigi galiu pasidalinti labai daug patarimų apie užsienio kalbų mokymąsi! Pamokos veikla priklauso nuo to, ką norite patobulinti/išmokti. Galime maišyti kartu ir gramatiką, skaitymą, kalbėjimą(jo visuomet mano pamokose daug)... Jeigu gramatika per daug nuobodu, galime mokytis daugiau tiesiog per kalbėjimą ar kitas užduotis. Mokymosi planą aptariame pirmoje pamokoje. Kviečiu pirmai pamokai ir laukiu susipažinti su Jumis! <3

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Sonata Šilinskienė

Sveiki, esu anglų kalbos vyr. mokytoja Sonata Šilinskienė. Anglų kalbą dėstau 22 metus. Dirbu su įvairaus amžiaus mokiniais, nuo pradinukų iki baigiamųjų gimnazijos klasių mokinių. Taip pat ruošiu mokinius valstybiniui anglų kalbos brandos egzaminui arba tarptautiniam IELTS egzaminui. Mokau ir suaugusius.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ingrida Jakštaitė

Sveiki, Esu anglų kalbos mokytoja bei korepetitorė. Mokau vaikus, suaugusius individualiai bei grupelėmis. Individualios pamokos vaikams: Tikiu, kad mokymasis iš vadovėlių ir pratybų dabartinei vaikų kartai dažnai yra nuobodus, tad mano metodika – mokymasis žaidžiant, aptariant įvairius video ir nuotraukas, analizuojant dainas, stebint aplinką, paprastai tariant – mokymasis per gyvenimiškas situacijas. Individualios pamokos suaugusiems: Mokymosi medžiaga ir intensyvumas parenkami pagal individualius poreikius. Grupinės pamokos vaikams bei suaugusiems: Mokymosi medžiaga ir intensyvumas parenkami pagal individualius poreikius. Susisiekime! :)

€19.55/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Edita Liutkevičienė

Laba diena. Esu anglų kalbos mokytoja-ekspertė. Mokau anglų kalbos jau beveik 30 metų, taigi turiu daug patirties. Dirbu su 9-12 kl. mokiniais ir suaugusiais. Rengiu VBE. Nemažai mokinių yra gavę 100 balų įvertinimus-po 1-3 kasmet. Esu VBE vertintoja, tad žinau ko mokiniams reikia. Sugebu motyvuoti mokytis ir išmokti. Mano patirtis ir mokinio motyvacija- tiesus kelias į kalbos išmokimą. Pati mėgstu keliauti, tad jei norite pažinti pasaulį, kviečiu mokytis anglų kalbos

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Kristina Karvelytė

Esu anglų kalbos vyresnioji mokytoja Kristina. Anglų kalbos mokau jau daugiau nei 20 metų. Patirties turiu mokydama 5-8 klasių mokinius. Savo pamokose naudoju IKT metodus, vizualines priemones. Galiu konsultuoti ir mokyti gramatikos, rašymo, kalbėjimo, pagelbėti atliekant namų darbų užduotis.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Alina Harbovska

Hello everyone! I am so excited to introduce myself to all of you. Originally, I am from Ukraine but in the past couple of years, I have been moving around a lot. In 2017, I went to the United States as a part of an exchange program. I spent 10 months studying at Monterey High School which is based in Lubbock, Texas. In 2018, I came back to Ukraine and continued my school studies. After coming back from the US, I knew that I wanted to study in an American-like institution. I started searching and soon it lead me to LCC International University. It is a North-American university based in Klaipeda, Lithuania. All classes are conducted in English and most of our professors come from the US. Needless to say, I am a student of the International Relations and Development department. In 2020, I participated in the Erasmus+ exchange which led me to the American University in Bulgaria. There I spent one of the most unforgettable times of my life. Currently, I am learning Spanish and my dream is to study at a language school in Spain someday. Now, let’s talk about my working experience. I have been teaching English online since 2019. During this time, I have been working for Russian and Ukrainian online language schools and also individually. Needless to say that my students come from different countries. I have experience teaching Russians, Ukrainians, Uzbeks, Kazakhs, Polish, German and French. Moreover, I have had the opportunity to teach “star” students. Some of them include a daughter of a famous Ukrainian football player, a wife of a diplomat, and a woman who works in the Ministry of Economics of Ukraine. One important thing to know about me is that I can be both very serious and very talkative. I try to spend a lot of time developing students’ speaking skills but also not forget about some important grammar aspects. I like making new connections and I hope to see you soon in my classes!

€13.8/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ina Juonienė

Sveiki, esu anglų kalbos filologė, turiu ilgametę (nuo 1994m) patirtį. Esu dirbusi su įvairaus amžiaus mokiniais: ikimokiklinio amžiaus vaikais, studentais ir suaugusiais. Šiuo metu studijuoju magistrantūroje anglų kalbos ir kultūros pedagogiką. Dirbant, atsižvelgiu į esamą anglų kalbos mokėjimo lygį ir į jūsų tikslus, pageidavimus ir interesus. Dirbant, mano tikslas: įvertinti jūsų esamas anglų kalbos žinias ir įgūdžius ir padėti jums pasiekti pageidaujamų žinių ir įgūdžių, jums įdomiu ir patraukliu būdu.

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Andrius Gaučas

Sveiki visi :)) Individualiai mokau anglų kalbos tiek pradedančius, tiek jau pažengusius. Daug dėmesio skiriu kalbėjimo laivinimui. Taip pat dirbu ir su akcento švelninimu. Švari, taisyklinga ir aiški kalba itin svarbu norint geresnių karjeros galimybių, o ir apskritai jaustis komfortiškai kasdieniniame gyvenime. Esu profesionalus aktorius, lektorius, University of Essex magistras. Dirbu Londone, profesionaliuose Teatruose, tokiuose, kaip Shakespeare's Globe, taigi anglų kalbos žinias pritaikau praktiškai ir nuolat tobulinu savo paties žinias. Taip pat pridedu ir savo puslapio nuorodą, kurioje galite susipažinti su medžiaga, vaizdo įrašais ir pamatyti rekomendacijas iš jau buvusių/esamų studentų. Iki malonaus 🙂

€32.2/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Ramunė Sveikytė

Sveiki! Padedu įdomiai ir greitai išmokti anglų kalbą. Pati 14 metų gyvenau, mokiausi ir dirbau JAV, tad puikiai pažįstu amerikiečių kultūrą ir papročius. Verteja dirbau Valstijose bei metus gyvendama Airijoje. Dėstau visų lygių (nuo pradinio iki advanced ) bendrinės ir dalykinės (Business English) anglų kalbos pamokas. Mokinu tiek individualiai, tiek įmones. Taip pat turiu mokymo patirties su vaikais bei moksleiviais. Siuo kovidiniu laikotrapiu mokinu internetu.

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Sam Easley

Visiems tiems, kurie nori pagilinti ir patobulinti savo anglų k. žinias, siūlome online pamokas su amerikiečiu, kuris jums visapusiškai padės. Užsiėmimai skirti ne tik tiems, kurie nori įgauti pasitikėjimą savimi kalbant angliškai, bet ir tiems, kuriems reikalingas raštingumas anglų kalboje bei dalykinė anglų kalba. Skambinti tel. +37060381231.

€18.4/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Asta Akutaitiene

Sveiki, esu anglų k.mokytoja metodininkė, baigusi Vilniaus Universitetą, dirbusi gimnazijoje 30 metų su 9-12 kl.mokiniais. Nėra kam paaiškinti rytdienos pamokos? Nesupranti medžiagos? Trūksta įgūdžių? Kažkas neaišku? Rašyk man !

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Erik Yeghinyan

Hello, I am Erik. I have been teaching English for more than 2 years, mostly to students aged 6 to 14. I will be willing to teach anyone, no matter their age. I am an open-minded person. I like to use engaging activities during my classes. I do not like it when my students get tired or exhausted during class. That is why I use an interesting way to help them learn something and be able to speak confidently. If you would like to learn English or improve your speaking skills, do not hesitate to choose me as your instructor. I'm looking forward to having a great journey;)

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Patricia Popa

I was born and raised in Moldova, but currently, I am studying and living in Lithuania. English is one of my favorite languages because there are a lot of ways to learn it, like videos, movies, games, and so on. I took TOEFL and the SAT. According to my TOEFL result (118/120), my English language level is C1. I enjoy working with people and I participated in a program where I activated as a coach for the teams that were participating.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Agapi Keshishyan

I am Agapi, a student at LCC International University, who is full of positivity, enthusiasm, and unlimited energy. I love teaching and being taught. I am fluent in English and my TOEFL score is 92. I got accepted to 3 universities, participated in several contests, and won them. I participated in the following programs: 1. National Public Speaking competition-2021 2. ” Development prospects” project-2019-2020(business training) 3. Lit Strong Words Contest-2020- volunteer 4. Lit Strong Words Contest-2020- participant, winner 5. Lit Strong Words contest summer school-2019 6. National Poetry Recitation Contest-2019, the winner I have professional skills, such as communication, responsibility, teamwork, patience, time-management, self-motivation, motivation techniques. I love singing and listening to music. I have a sense of humor, and my lessons will never be boring, but rather interesting, informational, motivating, and full of positivity. Also, I can work with people of any age.

€11.5/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Daiva Pundziuviene

Anglų kalba kelionėms. Pasirengimas studijoms anglų kalba. Akademinio rašymo dirbtuvės. Viešojo kalbėjimo menas. Tarpkultūrinė komunikacija versle. Jeigu kas nors sudomino, mielai dalinsiuosi savo 20 metų dėstymo universitete patirtimi ir meile anglų kalbai :)

€23/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ
(0)

Dovilė Arlikevičiūtė

Sveiki, esu anglų ir ispanų kalbų mokytoja. Esu kūrybiška, atkakli ir visada ieškau naujovių, kurios pagelbėtų mokiniams įsisavinti naujas žinias 🌻

€17.25/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ