Mokytojo portretas: scena ir užkulisiai

(0)

Kol kas mokomoji medžiaga kaip turinys Jums nėra prieinamas, kadangini Jūsų profilis šiuo metu laukia administratoriaus patvirtinimo.

Susitikime, kad prasidėjus dar vieniems mokslo metams, šiek tiek stabtelėtume ir aptartume vertingus klausimus. Vienas jų – lūkesčiai: mokytojui ir mokytojo sau. Kitas – profesinės galimybės ir šalia jų esančios ribos, kurias svarbu ne tik pažinti, bet ir pripažinti. Na, o viena svarbiausių dalių – klausimai, kuriuos aptarus, kitą dieną lengviau praverti mokyklos duris. 

Apie lektorę:

Asta Blandė

Psichologė, jau daugiau nei penkiolika metų besidalinanti žiniomis ir įžvalgomis su tėvais, mokyklose dirbančiais pedagogais, specialistais bei vadovais, padedanti įvairių įstaigų darbuotojams stiprinti asmeninius įgūdžius. Stebinti ir inicijuojanti pokyčius ne vienoje Lietuvos ugdymo įstagoje.

Dviejų vaikų mama, virš dvidešimt metų kartu su šeimomis, vaikais ir jaunimu ieškanti atsakymų į pačius įvairiausius ir aktualiausius klausimus, vedanti mokymus emocinę paramą teikiantiems savanoriams, turinti ilgametę vadovavimo savanoriškoms organizacijoms patirtį.

Knygų „Vaikas pokyčių kelyje“ ir „Ypatingas vaikas: vienas ar kiekvienas“, “Paauglystė: šeimos santykių išbandymas” bendraautorė ir knygos “Kakė Makė tėvams” autorė.