Lyderystė ir komunikacija mokykloje

(0)

Kol kas mokomoji medžiaga kaip turinys Jums nėra prieinamas, kadangini Jūsų profilis šiuo metu laukia administratoriaus patvirtinimo.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto magistrantūros programos „Globali lyderystė ir strategija“ vadovė prof. dr. Vita Akstinaitė kalbės apie sparčiai besikeičiantį ir nepastovų pasaulį, kuriame nuolat
keičiasi ir plečiasi mokytojų atliekami vaidmenys. Lektorė išskirs tai, kad šių dienų mokytojui nebeužtenka būti vien savo srities specialistu – tampa svarbu būti ne tik dalyko žinovu, bet ir puikiai komunikuojančiu žinių perteikėju,
inovatoriumi ir žinoma, lyderiu. Rašytojas James Humes yra pasakęs, jog „Komunikacijos menas yra lyderystės kalba“. Puikūs komunikacijos įgūdžiai yra privalomi sėkmingai lyderystei mokykloje, kadangi jie įgalina mokytoją įtaigiai komunikuoti pasitelkiant tinkamas priemones ir metodus.
Tačiau šios kompetencijos yra ugdomos per praktiką, patirtį ir nuolatinį mokymąsi. Taigi šiame seminare bus kalbama apie besikeičiantį mokytojo vaidmenį, bus pateiktos praktikos ir metodai, kaip tobulinti komunikacijos įgūdžius, atskleista, kokių sąsajų su lyderyste turi komunikacija.