Lietuvių kalbos pamokos

Ar žinai, kuo skiriasi tritaškis nuo daugtaškio? Arba kodėl Antano Baranausko „Anykščių šilelio“ pakalnės nuplikę? Pelėsiais ir kerpėm apaugusi gali būti tik Trakų pilis, bet ne tavo lietuvių kalbos žinios. Nusiteik rimtai miklinti pirštelius, nes lietuvių kalba – ne tik kableliai ir nosinės raidės, bet ir menas mintis įvilkti į gražiausią kalbos rūbą.

Naudinga ir praktiška

Mokiniai mokomi ne tik lietuvių kalbos taisyklių ir privalomosios literatūros, bet ugdomi pamilti lietuvių kalbą ir suprasti, jog puikūs rašytiniai įgūdžiai ir kalbinės kompetencijos yra labai didelis privalumas visose srityse.

Individualus mokymasis

Lietuvių kalbos korepetitoriai kiekvienam mokiniui sudaro individualų mokymosi planą. Pamokų metu mokomasi net tik teorijos, bet ir sprendžiama daug praktinių užduočių, siekiant tobulinti mokinio rašymo įgūdžius, suprasti mokomąją literatūrą.

Ne tik moksleiviams

Lietuvių kalbos mokymosi kursas skirtas ne tik moksleiviams – kalbos subtilybių, stiliaus, gramatikos, skyrybos taisyklių ir literatūros meno galės mokytis visi, siekiantys patobulinti savo kalbą, išplėsti žodyną.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2022 MB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.