Karjeros specialistai


Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti /Konfucijus/.

RINKTIS MOKYTOJĄ

Visi mes esame nepaprastai skirtingi, todėl ir karjerą suprantame skirtingai, tad ir vieno teisingo recepto kaip pasiekti laimingą karjerą nėra. Tai yra ilgas procesas, kuris atneša džiuginančių rezultatų, tačiau tik tada, kai jam skiriame laiko bei dėmesio. Yra daugybė skirtingų kelių, bet svarbiausia žinoti, kas teikia laimę Tau. Kur rasti atsakymus? Nuo ko pradėti? Ir kas Tau yra karjera? Savas verslas, vadovaujančios pareigos ir pripažinimas, laisvė ir savirealizacija ar būti laimingam savo veiklose?

Jei nori geriau save pažinti ir savo ateitį kurti pats, o nepalikti atsitiktinumų sekai ar aplinkinių patogumui, profesionalūs karjeros konsultantai tau padės žengti sąmoningu ir laimingu asmeninės karjeros keliu.

Individuali ir naudinga

Praktiška ir įdomi

Lavinanti mokinio mąstymą

Rekomenduojami karjeros specialistai

(0)

Inga Švedienė

Sveiki, esu karjeros konsultantė Inga Å vedienė. Konsultuoju paauglius ir jaunimą renkantis savo karjeros kelią. Nuo ko pradėti, kaip susiorientuoti, kaip iÅ¡sirinkti, kas gali padėti pažinti save, kaip iÅ¡sirinkti tolimesnį kelią – tai nedaugelis klausimų, į kuriuos kartu randame atsakymus.

€28.75/ pam.
UŽSAKYTI PAMOKĄ

Mokinių atsiliepimai


Pradėkite mokyti šiandien


Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

REGISTRUOTIS