Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti /Konfucijus/.

Kas tau yra karjera? Savas verslas, vadovaujančios pareigos ir pripažinimas, laisvė ir savirealizacija? Yra daugybė skirtingų kelių, bet svarbiausia žinoti, kas tau teikia laimę. Jei nori geriau save pažinti ir savo ateitį kurti pats, o nepalikti atsitiktinumų sekai ar aplinkinių patogumui, profesionalūs karjeros konsultantai tau padės žengti sąmoningu ir laimingu asmeninės karjeros keliu.

Individuali ir naudinga

Patyrę karjeros konsultantai padės išsiaiškinti, susisteminti siekius ir sudaryti karjeros veiklos planą ar susigaudyti studijų pasiūloje bei tvarkose. Kiekvieno asmens karjera individuali ir reikalaujanti individualaus planavimo.

Praktiška ir įdomi

Suvokti savo būdą, poreikius ir pritaikyti juos ateities darbo rinkoje – tai įgyvendinti svajones ir džiaugtis savirealizacija. Kiekviena skirta valanda savo ateičiai – tai savęs pažinimas ir kryptingas ėjimas tikslo link.

Skirta visiems

Individualios konsultacijos skirtos bet kokio amžiaus moksleiviams, studentams ir jų tėvams. Jaunimui tai atsakymai į juos neraminančius klausimus apie ateities planus, o tėvams – kaip padėti vaikams.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2022 MB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.