Anglų kalbos pamokos

Ar tavo kelionių planuose jau įrašytas garsusis „Big Ben’as“? O gal svajoji nuskristi net už paties Atlanto? Svajonės ir liks tik svajonėmis, jeigu tavo anglų kalbos ir gramatikos įgūdžiai bus per daug passive, nes nepavyks susikalbėti. Metas tapti aktyvesniu ir anglų kalbos mokytis dar uoliau, juolab, kad šiandien ja komunikuoja apie 3/4 visos pasaulio populiacijos.

Individuali ir įdomi

Mokytojas, atsižvelgęs į kiekvieno mokinio įgūdžius, paruoš specialiai jam pritaikytą mokymosi programą. Jeigu jūsų problema gramatika – kartu su mokytoju iš pagrindų mokysitės anglų kalbos taisyklių. Bijote kalbėti? Dėmesys bus skiriamas kalbiniams įgūdžiams.

Praktiška ir naudinga

Anglų kalbos korepetitoriai padės išmokti anglų kalbą paprasčiau. Stebėdamas mokinio progresą, mokytojas užduos vis sudėtingesnių užduočių ir pateiks specialias rekomendacijas papildomam savarankiškam mokymuisi namuose.

Ne tik moksleiviams

Anglų kalbos pamokos internetu skirtos ne tik moksleiviams, bet ir visiems norintiems tobulinti anglų kalbos žinias, arba naujai atrasti šią užsienio kalbą. Vieną populiariausių ir reikalingiausių kalbų pasaulyje MOKOSI platformoje dėsto ne tik šios srities profesionalai, bet ir mėgėjai, entuziastai, kurie noriai dalinasi savo žiniomis lanksčiomis kainomis.

Pradėkite mokyti šiandien

Kviečiame tapti mokosi.lt korepetitorių dalimi jau dabar ir padėti išugdyti dar daugiau imlių ir talentingų mokinių.

© 2022 MB "Lectorpro". Visos teisės saugomos LR įstatymų.